Соціалка від «Газпром нафти» - оцінка і коментарі

  1. Безкоштовний чек-лист докладного аудиту вашої посадкової сторінки по 208 пунктам
  2. Колеги по креативному цеху
  3. виробничники
  4. Від редакції Cossa.ru

Основний ролик кампанії:

Всю серію можна побачити тут

Ми зібрали коментарі до кампанії у її творців, виробничників і колег по цеху.

Основний ролик кампанії:   Всю серію можна побачити тут   Ми зібрали коментарі до кампанії у її творців, виробничників і колег по цеху

Михайло Вишневський

Копірайтер, агентство Smetana (виробництво роликів для кампанії «Газпром нафти»)


Ми співпрацювали на цьому проекті з продакшном Fancy Shot (які знімають більшість кліпів угруповання «Ленінград»). Режисером всіх роликів виступив Мурад Ногмов. Також в роликах брали участь зірки спорту, футболісти «Зеніту». До речі, досить органічні хлопці виявилися, розкуто триматися перед камерою.

Вийшло непогано, як нам здається. Клієнт задоволений результатом. Дуже багато позитивних коментарів під відео кажуть, що і людям такий контент припав до вподоби.

- Які цілі ставив клієнт?

На щастя, у клієнта було чітке розуміння, що вони хочуть отримати - проект, який приверне увагу до проблеми. У клієнта вже був один сценарій і багато матеріалів, присвячених безпеки, якими ми надихалися.

Безкоштовний чек-лист докладного аудиту вашої посадкової сторінки по 208 пунктам

Ваша посадкова сторінка погано продає? У вас відмінний товар, конкурентні ціни, унікальний дизайн, що коштував вам купу грошей ... але замовлень практично немає?

Можливо, ви втратили щось важливе - сторінка довго вантажиться, картинки низької якості, погано видно кнопку, відгуки не вселяють довіри, слабкий оффер.

Знайдіть слабкі місця вашої посадкової сторінки » за допомогою чек-листа від агентства інтернет-маркетингу:

  • 4 базових параметри: структура, дизайн, технічні характеристики, оффер;
  • 208 пунктів для аналізу;
  • Всього 35 хвилин знадобиться вам для аудиту;
  • Чи впорається навіть новачок!

Проведіть аудит самостійно , Без агентств і маркетологів, і збільште віддачу від landing page в 2-6,5 разів!

Реклама


- Як працювалося, які складнощі були? Наприклад, великі компанії часто критикують за бюрократію, довгі узгодження і складну комунікацію. Чи доводилося з цим стикатися?

Узгодження були не надто легкі, але в межах норми. Природно, замовник дуже вимогливий. Але в цілому було комфортно працювати.

- Ідеї ваші або замовника?

До нас прийшов клієнт зі, скажімо так, можливим напрямком. Ми його допрацювали і розвинули. Спочатку не було завдання робити 5 роликів. Ми запропонували клієнту 5 сценаріїв на вибір - і, о диво, все 5 сценаріїв настільки сподобалися, що вирішили робити серію.

- Чи було попереднє тестування роликів, фокус-групи?

Фокус-групи проводилися у вигляді неофіційних тестувань всередині компанії, збиралися відгуки колег.

- Як, на вашу думку, можна оцінити ефективність соціальної реклами? Мільйон переглядів - відмінно, але дало це ефект?

Якщо з цього мільйона якусь кількість людей, ну нехай половина, нехай третину, дійсно задумається, зробить висновки, і хоча б комусь це врятує життя або здоров'я - значить все не даремно.

Колеги по креативному цеху

Коментатори з боку агентств в оцінках кампанії розійшлися досить сильно - хтось поставив «одиницю» і затаврував, хтось, навпаки, поставив високу оцінку.

Сергій Калюжний

Креативний директор, CreativePeople

Валерій Волчецкая

Креативний директор, Red Keds

Олег Барінбойм

Копірайтер, креативне агентство TUTKOVBUDKOV

виробничники

У людей, які працюють на виробництві, своє сприйняття. Для них питання техніки безпеки не абстракція ( «ну що зі мною може трапитися!»), А як там не є сувора буденність, за якою стоїть сумна статистика виробничого травматизму.

Нияз Гараев

«ДубльДом» (виробництво котеджів)

Денис Савельєв

Виробнича компанія «Русский Арболит»

Від редакції Cossa.ru

Збираючи коментарі ми серйозно задумалися над таким поняттям як «професійна оцінка». Очевидно, що профі бачить в рекламному продукті набагато більше нюансів, може окремо оцінити працю режисера, роботу оператора, акторську гру, похвалити один аспект і посварити інший. Але при цьому, чим далі глядач від рекламної галузі, тим більше він концентрується на головному, міркує в категоріях «зачепило-не зачепило». Глядач не скаже: «в цілому реклама сподобалася, але якщо б попрацювати над звуком, то я б сильніше відгукнувся». Він або задумається зайвий раз, що потрібно пристібатися, або пропустить все мимо вух.

І виходить дивний парадокс - оцінка професіонала виявляється детальніше, але відвертає від найголовнішого, від виробленого рекламою ефекту. Воно, в общем-то, і зрозуміло: рекламщика важко пройняти простим контрастом, йому потрібні більш несподівані і хитромудрі ходи. Але виходить, що в найголовнішому - в питанні «працює / не працює» - професійна оцінка несподівано пробуксовує?

Мабуть, з цього можна вивести головний критерій професіоналізму - здатність відмовитися від своєї досвідченої, зберегти в собі того самого «простого глядача» і чути його голос.

Ще один ефект, з яким довелося зіткнутися - «обумовлена ​​оцінка». Наприклад, один дуже докладний коментар нам довелося виключити з публікації: автор відштовхувався від невисоких показників під надісланими на оцінку роликами і, відповідно, громив. Але насправді кампанія проходила на окремому майданчику і була якраз досить успішною - понад мільйон переглядів у основного ролика, по 700-800 тисяч у інших.

Невірна інформація визначила сприйняття експерта, сховала всі достоїнства об'єкта. І це дуже важливий і болюче питання: чи можемо ми не звертати увагу на «постзнаніе», не давати йому впливати на нашу оцінку?

Самі ми в редакції ролики оцінили досить високо. Так, там не обійшлося без шорсткостей і на фестиваль їх не відправиш. Але абсолютно точно, що кого-то вони «зачеплять» і раптом нагадають пристебнутися, перевірити контакти, надіти захист ... І врятують чиєсь життя і здоров'я. Що може бути крутіше?

Колеги, давайте на хвилинку зречеться наших професійних знань. Згадаймо, що найбільше людей забирають НЕ землетруси і урагани, а ось ці самі НЕ пристебнуті ремені, які не надіті каски і впевненість, що «точно встигну».

Бережіть себе. Ви потрібні вашим близьким.

Які цілі ставив клієнт?
Але замовлень практично немає?
Чи доводилося з цим стикатися?
Ідеї ваші або замовника?
Чи було попереднє тестування роликів, фокус-групи?
Як, на вашу думку, можна оцінити ефективність соціальної реклами?
Мільйон переглядів - відмінно, але дало це ефект?
Але виходить, що в найголовнішому - в питанні «працює / не працює» - професійна оцінка несподівано пробуксовує?
І це дуже важливий і болюче питання: чи можемо ми не звертати увагу на «постзнаніе», не давати йому впливати на нашу оцінку?
Що може бути крутіше?