Реклама в браузері, вірус, що робити, як прибрати

  1. Реклама в браузері - це вірус
  2. Як прибрати рекламні програми в браузері

Нам надсилають питання: всюди спливає реклама як видалити вірус, як прибрати, що робити; що робити якщо всюди спливає реклама; спливаюча реклама в браузері Chrome, Mozilla Firefox, Opera як прибрати; всюди спливають рекламні вікна; рекламні банери в усіх браузерах і на всіх сайтах. У цьому матеріалі розповідається, що необхідно зробити в подібній ситуації.

Реклама в браузері - це вірус

Деякі користувачі починають помічати, що стало неможливо користуватися інтернетом, звідусіль лізе реклама, вилітають рекламні вікна і банери, реклама вискакує в новій вкладці, затуляє зміст сторінок, перекидають на інші сайти. Це відбуватиметься у всіх браузерах, видалення та встановлення браузерів не допомагає, в пошукових системах підміняється видача. Зрозуміло, що комп'ютер заражений вірусом, але сканування антивірусом не допомагає і реклама не пропадає. Що робити в подібній ситуації?

Як зазвичай відбувається зараження рекламним вірусом. Користувачі встановлюють програму, яка забруднює все інтернет браузери рекламою самі, встановлюючи якусь програму. Розробники безкоштовних програм заробляють вбудовувавши в свої установники "навантаження", різні додаткові програми. При установці програм на комп'ютер потрібно бути уважним і знімати галочки і відмовляється від установки невідомого, не потрібного і сумнівного софта. Бувають випадки, коли рекламні віруси непомітно вбудовуються і встановлюються з іншими програмами, не даючи користувачеві вибору відмовитися від їх установкі.Так ж рекламні програми маскуються під поновлення браузерів, пропонують перевірити швидкість інтернету на сайті, прискорити інтернет та ін. Користувач натискає на подібну рекламу на сайті і сам встановлює шкідливий додаток. Багато (але не всі) антивірусні програми не видаляють їх тому, що ці рекламні віруси були самостійно встановлені користувачем.

Як прибрати рекламні програми в браузері

Як же видалити спливаючі вікна і рекламу в браузері. Потрібно спочатку дізнатися назву шкідливої ​​програми. Як знайти назву встановленої рекламної програми вірусу. У більшості випадків ця програма відображається в панелі Видалення або зміна програми. Потрібно увійти Пуск - Панель управління - Програми - Програми та засоби і подивитися по датах які програми встановлені недавно, їх призначення не відомо і їх поява збігається за часом з появою реклами в браузерах. Далі потрібно набрати назву цієї програми в який-небудь пошуковій системі і знайти про неї інформацію і як її видалити. Краще робити це на іншому комп'ютері або смартфоні, тому що на зараженому комп'ютері пошукова видача може підмінятися. Увага! Не варто завантажувати і запускати утиліти для видалення цієї програми (за назвою рекламної програми), які пропонуються з пошукових систем на різних сайту, під виглядом цих утиліт можуть бути більш серйозні віруси. Ті, хто дивився серіал "Чорне дзеркало" знають, чим це може закінчитися.

Деякі програми видаляються простим видаленням з панелі Програми та засоби. Так можна видалити рекламну програму Treasure Track. Іноді після видалення рекламної програми доводиться видаляти і заново встановлювати інтернет браузери і ярлики до них. У кожної подібної програми є особливості по її видаленню, інструкції з видалення кожної програми можна знайти в мережі, якщо знати назву рекламної програми.

Не всі віруси, які показують рекламу в браузері видаляються так легко. Деякі видалити стандартними засобами неможливо, іноді допомагає відключення процесів і видалення рекламної програми в безпечному режимі. Існує безкоштовна програма AdwCleaner, яка допоможе впорається і видалити багато видів (але не всі) рекламних вірусів з комп'ютера. Якщо AdwCleaner не допоміг, ще можна спробувати почистити комп'ютер більш потужною програмою. Найбільш сильне безкоштовне засіб з видалення шкідливих рекламних вірусних програм для фахівців, це утиліта Junkware Removal Tool. Посилання на сторінки завантаження перерахованих програм на офіційних сайтах цих програм розташування в цьому розділі нашого сайту. C допомогою цих програм можна безкоштовно видалити рекламні віруси з комп'ютера.

Так само існують потужні платні програми, які не тільки видаляють шкідливий рекламний паразитичний софт, а й і в подальшому перешкоджають встановленню подібних вірусів на комп'ютер.

Назва деяких Adware програм, які поширюються вбудованими в інсталяційний файл інших програм або обманом, видаючи себе за корисні програми: Treasure Track, xilonen, zodiac-game.info, Nuesearch.com, Trotux.com, Adnetworkperformance.com і інші.

Після того як ви позбулися рекламного вірусу можна подивитися статтю Як прибрати рекламу в браузері , В якій розповідається, як позбутися від всієї нав'язливої ​​реклами в популярних браузерах.

Що робити в подібній ситуації?