Балаклава-шарф Buff (Баффі) Black чорна. Купити в інтернет-магазині в Москві.

 1. Як носити тонку Балаклаву-підшоломник Buff? Коли можна використовувати підшоломник Buff?
 2. конструкція
 3. Матеріал виготовлення
 4. технологія POLYGIENE
 5. Упаковка підшоломника Buff
 6. Який розмір у балаклави Buff?
 7. Як доглядати за Балаклавою Buff?
 8. Де купити підшоломник Buff?

Як носити тонку Балаклаву-підшоломник Buff?

Як носити тонку Балаклаву-підшоломник Buff

Коли можна використовувати підшоломник Buff?

Даний різновид Баффі з серії Balaclava Microfiber можна використовувати в будь-який час року, але за певних обмеженнях. Оскільки підшоломник виготовлений з тонкого поліестеру, то він володіє невеликими вітрозахисними і вологозахисними властивостями. Товщина і плетіння тканини досить тонке, що дозволяє їй добре дихати. Завдяки цьому набору властивостей Buff може використовуватися:

 • Взимку при слабкому вітрі або безвітрі (до -5-10 С). При ясній погоді в горах. Під час занять спортом, наприклад гірськими лижами або сноубордом. Тільки за умови високої активності Balaclava Microfiber можна носити взимку в якості підшоломника. Якщо ж температура опустилася нижче -10, або піднявся сильний вітер, то рекомендується використовувати більш теплу флисовую Балаклаву з серії Balaclava Polar .
 • Влітку до + 20С. Може використовуватися в якості маски на обличчя від пилу і комах при катанні на велосипеді чи мотоциклі.
 • Весна / Осінь від +10 до -5. Це ідеальна температура використання для Balaclava Microfiber. Носіть його в якості легкого підшоломника при катанні в горах ранньою весною, коли до обіду температура доходить до +5. Він прекрасно захистить обличчя від обвітрювання.

конструкція

конструкція

Підшоломник Buff виготовлений у вигляді балаклави з еластичного поліестеру товщиною менше 1 мм. Висота становить 50 см, а діаметр в стані спокою близько 18 см. При одяганні балаклави на голову її діаметр може збільшуватися майже до 20 см, що становить близько 62 см по довжині окружності. Дані розміри вказані для дорослої балаклави. Дитячі модифікації підшоломників мають менший діаметр.

Особливе плетіння тканини дозволяє Балаклаві розтягуватися тільки в одному вимірі - в ширину. У довжину її розмір залишається незмінним.

Матеріал виготовлення

Балаклава зроблена з гіпоалергенного матеріалу MICROFIBRA Polyester Балаклава зроблена з гіпоалергенного матеріалу MICROFIBRA Polyester. Тканина, яка використовується при виробництві балаклав Buff володіє легкістю, еластичністю і зниженою гігроскопічністю (здатність до намокання і вбирання вологи). Особлива форма плетіння ниток надає їй, на відміну від більш дешевих аналогічних виробів, підвищену зносостійкість, еластичність і довговічність. Поліестр, який використовується при виробництві Buff зберігає форму і яскравість кольорів довгі роки, при правильній експлуатації.

Тканина відмінно розтягується і сідає за формою голови. Поліестр, з якого зроблений Buff, відмінно "дихає", але при цьому має певний рівень захисту від вітру і моросящего дощу. Мікрофібра при намоканні не втрачає форми, практично не набирає вагу і дуже швидко висихає.

технологія POLYGIENE

Тканина, з якої зроблені балаклави Buff, особливим чином оброблена солями срібла Тканина, з якої зроблені балаклави Buff, особливим чином оброблена солями срібла. Дана обробка дозволяє істотно знизити швидкість розмноження бактерій. Тим самим вироби Buff з технологією Polygiene® зберігають свіжість і гігієнічність набагато довше! Антибактеріальні властивості Buff зберігаються після прання!

Ця технологія особливо актуальна при використанні Buff під час занять спортом, особливо в літню пору. Звичайні недорогі вироби із синтетичних тканин не володіють такою властивістю і швидко набувають неприємного запаху.

Упаковка підшоломника Buff

Упаковка підшоломника Buff

Щільна оригінальна картонна основа. На упаковці вказані способи носіння підшоломника, матеріали і технології виготовлення. Виріб прикріплено до основи тонким хомутиком, на якому розташовані бирки і фірмова наклейка Buff.

Який розмір у балаклави Buff?

Один розмір, подходяшій більшості дорослих Один розмір, подходяшій більшості дорослих. Еластичність підшоломника дозволяє надіти її на голову з розміром окружності від 53 до 62 см.

Для підлітків і дітей від 5 до 15 років, а також для мініатюрних дівчат вибирайте підшоломник з меншим розміром 50-55 см. У фільтрі товару вони знаходяться в параметрі "Пол: дитячі (6-15 років)".

Як доглядати за Балаклавою Buff?

Як доглядати за Балаклавою Buff

Стандартні умови прання для синтетичних тканин. Допускається машинне прання. Прасування не потрібно.

Правильний догляд за Балаклавою Buff дозволить вам використовувати її довгі роки.

Де купити підшоломник Buff?

Гірськолижний або мотоциклетний підшоломник Buff можна купити в інтернет магазині www.Buff-Store.ru. Доставка балаклав проводиться в будь-яке місто Росії. Термін отримання залежить від вашого регіону і способу доставки. Більш докладно про способи, вартість і терміни доставки можна дізнатися тут . За вашим бажанням замовлення можна оформити по телефону +7 (499) 110-04-93 або на сайті.

Як носити тонку Балаклаву-підшоломник Buff?
Коли можна використовувати підшоломник Buff?
Як доглядати за Балаклавою Buff?
Де купити підшоломник Buff?
Як носити тонку Балаклаву-підшоломник Buff?
Коли можна використовувати підшоломник Buff?
Який розмір у балаклави Buff?
Як доглядати за Балаклавою Buff?
Де купити підшоломник Buff?