Новини побутової техніки BOSCH - Купити вбудований (вбудований) холодильник Bosch

 1. Габарити і характеристики вбудованих холодильників Бош
 2. Ціни, відгуки, доставка
 3. Спеціальна пропозиція для тих, хто хоче заощадити простір

Хочете купити вбудований холодильник? Техніка фірми Бош - відмінний вибір! Надійність і якість, високий рівень безпеки, перевірені сертифіковані матеріали, енергоефективність та екологічність. Все це - основа популярності холодильників Бош. Вбудований агрегат не порушить продуманий дизайнерський інтер'єр і буде володіти всіма достоїнствами окремо стоячих моделей. Перш ніж замовити в інтернет-магазині вбудований холодильник, радимо ознайомитися з базовими особливостями такої техніки.

Габарити і характеристики вбудованих холодильників Бош

Перед покупкою зверніть увагу на габарити товару, що цікавить. Розміри холодильника повинні відповідати ніші для Перед покупкою зверніть увагу на габарити товару, що цікавить вбудовування. Компактні однокамерні холодильні шафи відрізняються невеликими габаритами: глибина 55 см, ширина 60 см і висота 85 см. Такі моделі не займуть багато місця і запросто встановляться під стільницю. У свою чергу, двокамерні холодильники мають велику висоту - в середньому 177 см. Для вбудовування такого агрегату знадобиться окрема ніша або спеціальний шафа. По внутрішньому оснащенню вбудована побутова техніка не відрізняється від стоїть окремо і включає в себе:

 • численні відділення та зони для зберігання продуктів: Multi-box, Hydro Fresh, Chiller-box, Vita Fresh, Crisper-box;
 • спеціальне антибактеріальне покриття, що запобігає утворенню і розмноження шкідливих бактерій і мікроорганізмів;
 • многопоточную систему охолодження;
 • світлодіодне освітлення камери;
 • додаткові режими суперзаморожування і суперохолоджування;
 • переставляти міцні полки;
 • великий корисний об'єм внутрішніх камер;
 • електронний контроль температури;
 • звуковий сигналізатор незакритих дверцят;
 • сертифіковані складові елементи приладу: компресор, холодоагент, конденсатор;
 • технологію заморозки LowFrost або NoFrost в залежності від моделі.

До додаткових переваг можна віднести той факт, що всі моделі холодильників Бош дуже економічні і мають клас енергоспоживання не нижче А +.

Ціни, відгуки, доставка

Вбудовувані холодильники з кожним днем ​​стають все популярнішими. Численні позитивні відгуки покупців Вбудовувані холодильники з кожним днем ​​стають все популярнішими підтверджують високу якість продукції Бош. На нашому сайті можна легко купити вбудовується холодильник цього світового виробника. Чуйні консультанти допоможуть підібрати вам якісну техніку за оптимальною ціною. На вартість побутової техніки впливає її тип, модель, серія, кількість вбудованих опцій. На ринку побутових приладів холодильники Bosch відносяться до середнього і вищого цінового сегменту, при цьому незалежно від ціни покупець отримує якісну, надійну, економну і мультифункціональну техніку. Ми пропонуємо вам швидку і якісну доставку по всій Україні. Зробіть замовлення, і менеджери-консультанти зв'яжуться з вами за вказаним контактним телефоном.

Спеціальна пропозиція для тих, хто хоче заощадити простір

Вбудований холодильник Bosch допоможе заощадити простір. Кухня з такою технікою буде виглядати дуже стильно і акуратно. Єдина колірна гамма поверхонь візуально збільшить кімнату, додасть їй додатковий затишок і комфорт. Крім того, вбудована техніка поліпшить ергономічність і підвищить безпеку приміщення. Вбудований холодильник - це зручний, практичний і непомітний помічник на кухні, що дозволяє раціонально використовувати простір кімнати. Нехай покупка техніки принесе вам радість і задоволення!