Типи WM-атестатів - Чеський обмінний пункт WebMoney (Введення - Висновок)

 1. Типи WM-атестатів

Типи WM-атестатів

Вся система WebMoney дуже різноманітна, але в той же час і чітко структурувати. Так, учасники WebMoney Transfer можуть отримати будь-який атестат з програми WM -аттестаціі наступних типів:

Атестат псевдоніма: видається абсолютно безкоштовно кожному учаснику системи WebMoney Transfer в автоматичному режимі при реєстрації в системі, але тільки після отримання WM -Ідентифікатор. Всі дані, зазначені користувачем-псевдонімом, не перевіряються, це і буде вказано в атестаті, що інформація не перевірена і записана зі слів власника атестата.
Зміна персональних даних псевдоніма легко проводиться через програму WM Keeper (пункт меню "Інструменти | Інформація про себе") або на сайті центру атестації системи WebMoney Transfer.


Формальний атестат безкоштовно видається всім учасникам системи WebMoney Transfer на сайті центру атестації, але вже після введення ними своїх персональних (паспортних) даних, які також не перевіряються. Власники формального атестата мають доступ до сервісу Banking WebMoney Transfer * , котрий дозволяє:

 • вводити кошти за допомогою банківських платежів;
 • вводити кошти за допомогою поштового переказу (через поштові відділення, підключені до Єдиної системи електронних поштових переказів);
 • вводити кошти за допомогою системи миттєвого поповнення (термінали "Елекснет", "Уникасса" і ін.);
 • виводити кошти за допомогою банківських платежів.

* Але тут вже доступ до системи поповнення R-гаманця і виведення коштів з R-гаманця за допомогою банківського платежу надається тільки після процедури авторизації гаманця і після перевірки персональних даних власника атестата в ТОВ "Гарантійне Агентство"

Власник формального атестата дана можливість отримати дебетову банківську карту і використовуватися нею для виведення коштів з системи. Всі власники формального атестата можуть опублікувати інформацію про себе на сервісі geo.webmoney.ru .


Початковий атестат видається тим учасникам системи WebMoney Transfer, які вже отримали формальний атестат, але тільки після перевірки його персональних (паспортних) даних одним з Персоналізаторів - учасника партнерської програми Центру атестації. Вартість атестата залежить від обраного аттестатора, вона не може бути нижче 1 WMZ. Власник початкового атестата отримує в системі додаткові можливості:

 • брати участь в роботі кредитної біржі ;
 • вводити і виводити WM через шлюзи системи з лімітами, що значно перевищують ліміти для власників формальних атестатів;
 • брати участь в роботі сервісу Capitaller (Отримують доступ до діючого бюджетного автомата);
 • можуть відновлювати контроль над WM-ідентифікатором за спрощеною схемою;
 • реєструвати в каталозі Мегасток інтернет-ресурси в певних розділах.

Персональний атестат це основний атестат в системі WebMoney Transfer. Він видається учаснику системи WebMoney Transfer, який вже отримав формальний або початковий атестат після перевірки його персональних (паспортних) даних Реєстратором - учасником партнерської програми Центру атестації . Вартість атестата різноманітна, мінімум 5 WMZ, і залежить від обраного Реєстратора. Власник персонального атестата має в системі наступні можливості:


Атестат продавця отримує безкоштовно учасник системи WebMoney Transfer, що отримав персональний атестат, автоматично при акцептування "Угоди з власником атестата продавця" на сайті сервісу Merchant WebMoney Transfer .
Атестат продавця - це одна з форм персонального атестата і наділений всіма його можливостями без будь-яких обмежень.


Атестат Capitaller може отримати безкоштовно владельц персонального атестата після реєстрації їм нового бюджетного автомата в сервісі Capitaller .
Атестат Capitaller - це одна з форм персонального атестата і наділений всіма його можливостями без будь-яких обмежень.


Атестат розробника може отримати безкоштовно владельц персонального атестата, що створює програмне забезпечення на базі технологій WebMoney Transfer на замовлення WebMoney Transfer або спільно з фахівцями WebMoney Transfer. Для отримання атестата претендент повинен звернутися в службу технічної підтримки системи WebMoney по електронній пошті . У листі необхідно детально висвітлити такі питання:

 • перелік попередніх розробок;
 • докладний опис проекту;
 • аргументація необхідності отримання атестата розробника.

Атестат розробника це одна з форм персонального атестата і наділений всіма його можливостями без будь-яких обмежень.


Атестат реєстратора це найвищий за статусом серед атестатів, які видаються учасникам в системі WebMoney Transfer. Атестат реєстратора може отримати тільки владельц персонального атестата і тільки після особистої зустрічі з представником центру атестації в м Москві, укладення "Договору доручення" з оператором системи WM Transfer Ltd. і внесення гарантійного внеску в розмірі 2000 WMZ. Обов'язковою умовою отримання атестата Реєстратора є участь в партнерській програмі Центру атестації з видачі персональних і початкових атестатів. Власник атестата реєстратора може брати участь в роботі арбітражного сервісу в якості арбітра.


В системі WebMoney Transfer діють також спеціальні атестати, видані сервісів і гарантів системи Webmoney Transfer. До таких атестатів ставляться:
1.Аттестат сервісу WMT.
2.Аттестат гаранта WMT.
3.Аттестат оператора WMT.
Всі ці атестати в принципі нам не потрібні, тому розглядати їх як попередні не будемо.

Увага!
Ми не розглядаємо пропозиції незаконних оплат і нелегальних методів роботи. Прохання не приходити з подібними проханнями і не писати про це.
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РИЗИКИ. Пропоновані товари та послуги надаються не на замовлення особи або підприємства, що експлуатує систему WebMoney Transfer. Ми є незалежним підприємством, що надає послуги, і самостійно приймаємо рішення про ціни і пропозиції. Підприємства, які експлуатують систему WebMoney Transfer, не отримують комісійних винагород або інших винагород за участь в наданні послуг і не несуть ніякої відповідальності за нашу діяльність. Атестація, вироблена з боку WebMoney Transfer, лише підтверджує наші реквізити для зв'язку і засвідчує особистість. Вона здійснюється за нашим бажанням і не означає, що ми якимось чином пов'язані з продажами операторів системи WebMoney.