Різновиди взуття англійською

Про те, наскільки важлива взуття в житті кожної жінки, відомо всім. Ще Мерилін Монро казала про те, що з однією парою хороших туфель можна підкорити світ. І хто з нас не мріяв про велику вбиральні, заставленій найелегантнішими і витонченими моделями? Ось вона - справжня розкіш.
Розглянемо сьогодні різновиди взуття англійською.

Але моделей багато, а тим часом багато хто з нас знають лише одне-єдине слово англійською - shoes. Але ж їх існує величезна безліч. Взяти хоча б footwear. Здавалося б, воно буде самим логічним, адже означає не що інше, як взуття. В англійському словнику знайдемо визначення: things that you wear (wear - носити) on your feet. Але в англійській мові російських людей зустрічаємо його вкрай рідко.

Також існує термін «boots», тобто черевики. В цьому випадку англо-англійський словник уточнить, що цей вид взуття кращий для захисту, наприклад, від снігу або дощу. Говорячи про гумових чоботях, не забудьте до вищезазначеного слову додати rubber.
наприклад,
Such a nice pair of rubber boots! - Які гарні гумові чоботи!

Але ось в разі важливого заходу всі ми віддамо перевагу dress shoes, тобто туфлям, і high heel shoes, тобто туфлям на високих підборах. Ще один дуже модний варіант - туфлі-човники або pumps. А ось взуття на шпильці ми назвемо s tiletto або ж spike heels. Але ось настає літо, і все частіше ми бачимо блискучі на ногах s lingbacks, тобто босоніжки. А тим, хто вважає за краще не давати зайве навантаження своїм ніжкам, більш цікаві sandals, іншими словами, сандалі. Також останнім часом дуже великою популярністю користуються мокасини «m ocassins» і балетки «b allerina flats». А ось взуття на низьких підборах носить назву flats.

Звичайно ж, людям, які займаються будь-яким видом спорту, подібна взуття буде не завжди зручна. Для них більш актуальні часом кросівки, тобто sneakers. І, звичайно, хто захоче після важкого робочого дня носити незручне взуття вдома? Тому, приходячи в своє «гніздечко», ми перевзуватися в s lippers. Здогадатися нескладно, хто не дізнається такі затишні і улюблені тапочки?

Ось такі цікаві моменти. Читайте, запам'ятовуйте і носите з задоволенням! Вивчайте англійську мову разом з Lingua Airlines , І ми обов'язково ознайомимо вас з новими добірками цікавих фактів і особливостей зі світу англійської.

І хто з нас не мріяв про велику вбиральні, заставленій найелегантнішими і витонченими моделями?
І, звичайно, хто захоче після важкого робочого дня носити незручне взуття вдома?
Здогадатися нескладно, хто не дізнається такі затишні і улюблені тапочки?