Главная Новости

Опубликовано: 25.08.2021

Спліт-кондиціонери, безумовно, є одним з найбільш ефективних способів підтримки оптимальної температури протягом усього року. Велика кількість моделей на ринку означає, що у нас можуть виникнути проблеми з вибором оптимального пристрою для будинку або офісу. Дізнайтеся, які бувають типи кондиціонерів, що таке спліт система, а також на які параметри слід звертати увагу при покупці спліт-кондиціонера на сайті компанії Ліка Комфорт.

Спліт-кондиціонери - функціональність і комфорт

Спліт-кондиціонери - однозначно дуже функціональне рішення, яке відмінно підійде як для квартир, так і для приватних будинків. Їх використання просте і дуже зручне, а головне, ці кондиціонери забезпечують наступні функції: охолодження, обігрів, фільтрація повітря, осушення і вентиляція.

Конструкція спліт-кондиціонерів

Стандартна модель спліт-кондиціонера в основному складається з двох блоків: внутрішній блок (випарник) - встановлюється в приміщенні і відповідає за охолодження повітря. У внутрішньому блоці повинні бути присутніми тільки малошумні компоненти. Зовнішній блок (конденсатор) - встановлюється поза будівлею. Усередині змонтовані більш гучні елементи. Агрегати з'єднані кабелями, по яких транспортується фреон. Таким чином, вони утворюють замкнену холодильну систему. Великою перевагою установки спліт-кондиціонерів є те, що діаметри фреонових труб набагато менше діаметрів повітропроводів. Завдяки цьому немає необхідності свердлити в стіні великі отвори. Кондиціонер має окреме джерело живлення і призначений для певного приміщення.

Технологія роботи спліт-кондиціонерів нешкідлива для навколишнього середовища. Замість видаляється, який використовується для охолодження конденсатора, не виникає потоку гарячого повітря. Конденсатор з'єднаний з фреоновими трубами і знаходиться поза охолоджуваного простору.

Кондиціонери мультіспліт

Кондиціонери Multisplit також є дуже популярним рішенням. До одного зовнішнього блоку в цих блоках можна підключити більше одного внутрішнього блоку. Найчастіше можна підключити до 5 внутрішніх блоків, але є просунуті рішення, які можна підключити до 9 блоків. Це означає, що кондиціонер може ефективно охолоджувати декілька незалежних приміщень. Безумовно, найбільшою перевагою спліт-системи.

avatar
Станислава Кайева
okupoch@pokupochka.com.ua
Кайева Станислава Владиславовна
Опубликовано: 25.08.2021 | Исправлено: 25.08.2021Alenka Lihodzievskaya
19.05.2022 в 16:48
На текущем уровне процентные ставки колеблются около нуля, ни фиксированный доход, ни хранение денег в банке на сберегательном счете не дает привлекательной прибыли. Поэтому может потребоваться выбрать паевые инвестиционные фонды или другие формы капитала выделение.

Все комментарии
rss