Духова шафа з НВЧ Bosch (Бош) | Портал про комп'ютери та побутову техніку

  1. Переваги духової шафи Bosch, оснащеного функцією СВЧ
  2. Поради щодо вибору
  3. Духова шафа з НВЧ Bosch - відео
  4. Відгуки

Компактний духова шафа з НВЧ Bosch «Gourmet» як і вузькі газові духові шафи на сьогодні визнаний однією з найкращих моделей, вдало поєднувала в собі функції духовки і мікрохвильовки. Тепер господині можуть готувати справжні шедеври кулінарного мистецтва.

Крім цієї інноваційної моделі поєднання «мікрохвильова піч - духовка» зустрічається і в інших моделях вбудованих духових шаф (HEN 8862, HBN 8562, HEN 8852, настільний електрична духова шафа HBN 8552).

Переваги духової шафи Bosch, оснащеного функцією СВЧ

Всі перераховані вище моделі вдало поєднували в собі СВЧ-режим зі звичними видами нагріву в духовках, до яких відносяться гаряче повітря, верхній - нижній нагрів, плоский гриль і гриль з конвекцією.

Споживач має можливість використовувати функцію СВЧ як самостійну або поєднувати її з будь-яким вищепереліченим режимом духової шафи. Духова шафа з мікрохвильовкою Bosch навіть зможе для вас посмажити яєчню на сковороді як і електрична духова шафа .

Духова шафа з мікрохвильовкою Bosch навіть зможе для вас посмажити яєчню на сковороді як і   електрична духова шафа

Використовуючи СВЧ-режим в духовій шафі Бош, господині можуть доводити до готовності і готувати супи, гарніри, овочі, соуси, дитяче харчування, солодкі страви, напої та ін. Приготування будь-яких страв стає можливим завдяки поєднанню СВЧ з іншими режимами.

Середня ціна на духові шафи Bosch з СВЧ становить 1 200 доларів. Стільки ж коштують духові шафи .
до меню ↑

Поради щодо вибору

З рішенням про придбання духової шафи з мікрохвильовкою Bosch постає питання і про те, скількома режимами буде користуватися господиня.

Деякі споживачі купують солідні багатофункціональні моделі, слідуючи моді або женучись за друзями, інші ж більш відповідально підходять до вибору духової шафи. Відповідальний споживач повинен продумати наступне:

У загальній кількості певних багатофункціональних духовок режими можуть доходити до 12 - 14 варіантів. Задумайтесь про доцільність наявності їх всіх, адже від цього буде залежати вартість духової шафи.

Однак якою б прилад ви не вибрали, знайте, що виробник Bosch подбав про те, щоб ваша випічка не пересихала.

Яким чином? А це вже робота функції «спеціальний верхній-нижній жар», яка полягає в збереженні підвищеної вологості повітря. її мають духові шафи Bosch .
до меню ↑

Духова шафа з НВЧ Bosch - відео


до меню ↑

Відгуки

Один із споживачів, що купив свого часу електричний шафа-духовку з функцією СВЧ, залишив про неї такий відгук.

«У зв'язку зі скороченням за місцем роботи на сьогодні я є кухарем, який виконує замовлення на приготування їжі вдома. Цілком природно, що у мене виникла потреба в купівлі хорошого духової шафи. Віддавши перевагу компанії Bosch (модель з СВЧ HBC 84 K 553), я не розчарувалася.

Звичайно, ціну її малої не назвеш, адже 1 400 доларів (стільки коштують багато залежні і незалежні духовки ) - гроші великі, проте покупка того варто. Духова шафа укомплектований всім необхідним на всі сто відсотків. Незважаючи на високу функціональність, розібратися у всіх премудростях приладу не склало великих труднощів.

Запустивши одночасно кілька пробних варіантів, я зрозуміла, що ця чудо-техніка буде смачно годувати як моїх замовників, так і домочадців. Я задоволена і не потрібні газові вбудовувані духові шафи » .

Яким чином?