Чим вигідна збірна доставка з Китаю

Якщо ви встигли оцінити всю вигідність покупок товарів за кордоном, саме час зайнятися питаннями доставки з Китаю. Адже, як відомо, мало лише придбати товар, потрібно подбати про те, щоб він був своєчасно і безпечно перевезений.

Китай - досить популярний напрям у експортерів з усього світу. Головним чином тому, що країна володіє передовими технологіями виробництва, піклується про якість продукції і, що найголовніше, продає її за невисокою ціною. Жодна економіка світу на даний момент не може похвалитися такими темпами розвитку як Китай. Країни по всьому світу замовляють в Китаї товари, підтверджуючи, тим самим, їх високу якість.

У списку ділових партнерів Піднебесної числиться також і Україна У списку ділових партнерів Піднебесної числиться також і Україна. Жителі нашої країни замовляють у Китаї практично все що завгодно: продукти харчування, сировину для виробництва власних товарів, електроніку, одяг, взуття, біжутерію, автомобілі, сантехніку і т.д. І якщо оптовики замовляють одразу цілі партії, роздрібним клієнтам досить перевезти лише кілька кілограмів вантажу.

Збірні доставки - причини популярності

В силу зрозумілих кожному причин перевозити оптові партії вигідніше. Але як бути, якщо в цьому немає необхідності. Тисячі замовляють в Китаї речі в єдиному екземплярі, якими контейнер на 26 тонн не заповнена. Найкраще в такій ситуації рішення - це використання збірної перевезення.

Наша компанія відправляє вантажі з Китаю найрізноманітнішого ваги і габаритів. Якщо ви потребуєте такого виду перевезень, ми надамо вам всіляке співробітництво і допомогу.

Як відбувається доставка в подібному випадку? в першу чергу незайвим буде розібратися з термінами. Доставку збірних вантажів називають LCL (Less than Container Load). З повної назви можна зрозуміти, що кожен вантаж в цій партії становить лише її частина. Всі товари в контейнері - для різних одержувачів, які чекають свої посилки в одній країні. Саме так і формується збірна партія - товари, що відправляються в одному напрямку групують разом, і як тільки набирається достатня для завантаження в контейнер число, їх відправляють в дорогу.

За час перебування на збірному складі вантаж проходить всі процедури підготовки до відправлення - зважування, переупаковиваніе, формування пакету документів, страхування і т.д.

Транспорт для збірних перевезень

Найпростіший і доступний спосіб перевезти збірну партію вантажу - задіяти для цього судноплавство Найпростіший і доступний спосіб перевезти збірну партію вантажу - задіяти для цього судноплавство. В силу зручності географічного розташування двох країн, українцям вигідно замовляти доставку по морю. На сьогодні немає способу перевезти товар дешевше. Саме тому вона настільки популярна у масового замовника. До того ж, кораблі мають вкрай незначні обмеження по вазі - перевези таким способом можна одночасно і одяг, і частини бурової установки або окремі види спецтехніки. Безпеку пересування, відпрацьовані сотнями рейсів маршрути - все це гарантує кожному клієнту збереження його товару по приїзду.

Один з нечисленних мінусів доставки морським судном - це тривалий термін очікування. В середньому доставка займає 35- 40 днів, а тому планувати замовлення потрібно з урахуванням часу очікування посилки.

Другий спосіб доставити вантаж з Китаю - авіа сполучення Другий спосіб доставити вантаж з Китаю - авіа сполучення. На сьогоднішній день літакам немає рівних в швидкості і надійності при транспортуванні. Єдиний нюанс - за якість треба платити. Причому, платити чимало - розрив у вартості авіадоставки і аналогічної перевезення по морю часом становить дворазове значення.

Організовуючи доставку літаком, ви можете бути впевнені, що вантаж буде надійно захищена від крадіжки, псування або інших неприємностей, а тривалість очікування доставки складе лише кілька днів.

Інші два види транспорту - автомобільний і ж / д використовуються в якості додаткових. У них є необхідність при організації мульти модальних перевезень. Одним словом, таких, які вимагають залучення відразу декількох видів транспорту. У випадку з доставкою по регіонах цього не уникнути. Уявіть собі ситуацію: товар прибуває в один з українських портів кораблем (скажімо, в Іллічівськ), а далі його потрібно перевезти до Дніпропетровська. Як бути в такій ситуації? Замовляється вантажівка і товар слід до точки призначення машиною.

Якщо ви в пошуках надійного партнера по бізнесу або ж просто шукаєте того, хто без зайвого клопоту допоможе вирішити питання з відправкою, ви звернулися за адресою. Консолідовані доставки можливі по всій Україні. Від вас буде потрібно лише надати товар і обговорити умови угоди з нашим консультантом. Все інше - наші турботи.

Якщо ви хочете бути повноцінним учасником перевезення - досить лише зв'язатися з нами - і вам нададуть счерпивающую інформацію про те, як просувається транспортування.

Як відбувається доставка в подібному випадку?
Як бути в такій ситуації?