Як відправити посилку в Німеччину з Росії в 2019 році: терміни доставки

 1. Німецький національний поштовий оператор і його підрозділи
 2. Огляд посилок і поштових відправлень
 3. Buch International - невеликі бандеролі
 4. Maxibrief International / Postkarte International - пересилання документів
 5. DHL Päckchen international - пересилання дрібних товарів
 6. DHL Paket International і Premium - посилки
 7. Global Mail Packet і Plus - міжнародні відправлення
 8. Globalmail Parcel Standart і Priority - відправка вантажів до 20 кг
 9. Заборона і обмеження на перевезення вантажів
 10. Вартість посилки з Німеччини і терміни доставки
 11. Як відстежити посилку з Німеччини
 12. Обмеження за вартістю для відправлення посилок в Росію
 13. Як відправити посилку Поштою Росії з Німеччини
 14. Німецькі поштові індекси
 15. висновок

Пошта Німеччини працює зі справжньою німецькою точністю. Її оператори забезпечують доставку листів, посилок і інших відправлень в будь-яку точку світу. Здійснюючи покупку в інтернет-магазині або відсилаючи кореспонденцію родичам, можна бути абсолютно впевненим у її збереження і в тому, що посилка буде доставлена ​​адресату в найкоротші терміни.

Здійснюючи покупку в інтернет-магазині або відсилаючи кореспонденцію родичам, можна бути абсолютно впевненим у її збереження і в тому, що посилка буде доставлена ​​адресату в найкоротші терміни

Німецький національний поштовий оператор і його підрозділи

Фірмовим знаком поштової організації Німеччини є жовтий колір. У нього пофарбовані машини, одяг співробітників, поштові ящики, упаковка посилок. Крім того, скрізь присутній символ - поштовий ріжок чорного кольору.

На невеликі відстані листоноші розвозять кореспонденцію на велосипедах, до яких прикріплюються спеціальні тачки. Якщо поштові відправлення потрібно доставити далеко, їдуть на машині. Посилки, як і листи, приносять додому. Якщо адресата не застали вдома, в поштовій скриньці залишають повідомлення з проханням забрати вантаж в найближчому відділенні.

Пошта Німеччини -. Її резиденція розташована в Бонні. В кінці минулого століття підприємство було приватизовано. Тепер воно є частиною Deutsche Post DHL. Це міжнародна поштова служба, що займається доставкою посилок і листів всередині країни і за її межами.

На сьогоднішній день холдинг є найбільшим німецьким роботодавцем і відрізняється високою якістю послуг, що надаються. За офіційними даними, 95% листів і вантажів вручається адресату протягом доби після відправлення.

Міжнародна кореспонденція відсилається через підрозділ компанії -. Воно має філії в багатьох великих містах світу, тому скористатися послугами DHL легко, навіть перебуваючи за межами Німеччини. Таке відправлення позначається як DHL Global Mail. Доставка відбувається транзитом через німецьку територію. Служба працює в розмірі 120 000 містах, розташованих в 220 країнах.

Підрозділ Deutsche Post DHL, що займається кур'єрською експрес-доставкою товарів і документів в різні країни, називається DHL Express. Міжнародна доставка здійснюється кур'єром за адресою одержувача. За допомогою DHL Express також можна відправити посилку всередині держави, в якому є філія служби.

Доставка посилок Deutsche Post в Росію відбувається з можливістю відстеження. Безпосередньо адресату їх доставляє Пошта Росії.

Важкі посилки вагою понад 20 кг доставляються клієнту підрозділом Всесвітнього поштового союзу - EMS.

Важкі посилки вагою понад 20 кг доставляються клієнту підрозділом Всесвітнього поштового союзу - EMS

Огляд посилок і поштових відправлень

Deutsche Post відправляє найрізноманітніші посилки - від невеликих бандеролей до великогабаритних вантажів. Розцінки залежать від способу відправлення та обраного підрозділу.

Найпростіший спосіб відправити Мелкогабаритная вантаж - скористатися Warensendung. Він підходить для пересилання аксесуарів, запчастин, каталогів, предметів домашнього вжитку невеликих розмірів. Висота пакета не може перевищувати 15 см, вага - 1 кг. Доставка відбувається без страховки і можливості відстеження, за розумною ціною від 0,90 до 2,35 євро.

Buch International - невеликі бандеролі

Міжнародна доставка надає широкий перелік послуг. Одна з них - пересилання буклетів і книг, яка називається Buch International. Розміри бандеролі в сумі трьох вимірів (ДхВхШ) - 90 см. Допустима вага - до 2 кг.

Здійснюється перевезення двох видів:

 • наземна, що відрізняється більш низькою ціною - її вартість починається з 3 євро;
 • авіаперевезення - її вартість залежить від ваги відправлення і може доходити до 16,9 євро.

Відстеження обох видів доставки недоступне.

Maxibrief International / Postkarte International - пересилання документів

Для відправки замовних, термінових і цінних листів використовуються бандеролі, що пересилаються за допомогою Maxibrief International / Postkarte International. Розміри кореспонденції в сумі трьох вимірів становлять 90 см. Максимальна вага - до 2 кг. Відстежити листи неможливо, пересилання відбувається авіасполученням. Вартість послуги - від 0,75 до 16,9 євро.

Для того щоб переслати цінні папери з можливістю відстежувати шлях документів, можна скористатися:

 • Einschreiben International - рекомендованим листом;
 • Wertbrief International - застрахованою цінної кореспонденцією. Вартість послуги становить 1,5 євро за 100 євро оголошеної вартості документів.

Існує ще одна послуга: Deutsche Post brief - це терміновий лист. Його можна відстежити на сайті поштового оператора. Доставка відбувається експрес-службою.

DHL Päckchen international - пересилання дрібних товарів

Підрозділ DHL пропонує різноманітні послуги з відправлення дрібних посилок. Наприклад, за допомогою поштового відправлення Päckchen international можна переслати товари вагою до 2 кг.

 1. Розміри по сумі трьох вимірів 90 см (довжина об'єкта не повинна перевищувати 60 см)
 2. Посилки переміщаються авіасполученням.
 3. Ціна послуги -15,9 євро і вище.

Відстежити і застрахувати вантаж можна за окрему плату, яка становить плюс 3 євро до вартості доставки. Присвоюється трек-номер виду Rx987654321DE.

DHL Paket International і Premium - посилки

DHL Paket International - це відправка посилок авіасполученням в багато країн світу. Розміри вантажу не повинні перевищувати 120 х 60 х 60 см. Максимальна вага - 31,5 кг.

Можна також скористатися перевагами сервісу, який пропонує DHL Paket International Premium. Це такі ж послуги з пересилання вантажів, але з прискореної доставкою і страховкою на суму 500 євро.

Преміум-спосіб доставки зазвичай використовується працівниками інтернет-магазинів побутової техніки. Для того щоб мати можливість стежити за пересуванням вантажу, кожному відправленню присвоюється унікальний трек-номер виду Cx987654321DE.

Global Mail Packet і Plus - міжнародні відправлення

Сервіс DHL Global Mail - послуга міжнародної компанії DHL, якою можуть скористатися люди в різних країнах, пересилаючи вантаж транзитом через Німеччину.

Доставка буває 2 видів:

 • Global Mail Packet - пересилання недорогих покупок на суму не більше 325 євро вагою до 2 кг (наприклад, книги, диски, футболки). Відстеження є не завжди - зазвичай воно працює на території держави-експортера. Цим способом часто користуються іноземні магазини, що продають дрібні товари;
 • Global Mail Packet Plus - вимоги для транспортування ідентичні попередньому виду. Єдина відмінність - номер в міжнародному форматі для відстеження та митний збір.

За допомогою цих служб здійснюється експрес-доставка посилок в Росію з Німеччини.

Globalmail Parcel Standart і Priority - відправка вантажів до 20 кг

Щоб відправити габаритну посилку вагою до 20 кг, можна скористатися Globalmail Parcel Standart і Priority. У сумі трьох вимірів розміри упаковки не повинні перевищувати 200 см.

Кожен вантаж страхується на суму 81 євро, яка включається в вартість доставки. Всім відправлень Globalmail присвоюється number tracking міжнародного зразка виду GM98765432101234567. Кожен вантаж страхується на суму 81 євро, яка включається в вартість доставки

Заборона і обмеження на перевезення вантажів

Збираючись відправити вантаж поштою Німеччини, слід мати на увазі, що до пересилання приймаються не всі товари. До заборонених категорій відносяться:

 • дорогоцінні метали, наприклад золото в злитках;
 • тендітні старовинні речі;
 • вироби з азбесту;
 • валюта будь-яких країн;
 • натуральне хутро;
 • зброю;
 • ювелірні прикраси, дорогоцінне каміння;
 • горючі речовини;
 • наркотики;
 • людські останки, наприклад, урна з прахом.

Правила, які забороняють перевіз вищеперелічених вантажів, сформовані міжнародними авіаперевезеннями IATA.

Німецька митниця теж встановила певні обмеження, тому при відправці товарів до Німеччини співробітники вилучають деякі предмети, які не можна пересилати поштою:

 • азбест;
 • контрафактну продукцію;
 • злитки з дорогоцінних металів, каміння, бивні мамонта, слонову кістку;
 • речі з натурального хутра;
 • порнографічні журнали і фото.

З продуктів харчування заборонені горіхи, наприклад, фісташки та арахіс. Ви не зможете надсилати інжир.

Деякі товари потребують додаткових документах для відправки, тому при собі слід мати сертифікат якості і чеки про покупку. Крім того, необхідно з'ясувати правила транспортування вантажу в країні, в яку його відправляють.

Уточнень з приводу доставки в місцевих офісах DHL вимагає пересилання:

 • антикварних речей;
 • програмного забезпечення;
 • медтехніки;
 • лікарських препаратів;
 • тютюнових виробів;
 • саджанців дерев, чагарників, квітів, рослин в горщиках;
 • виробів з хутра;
 • тканин;
 • швидкопсувних продуктів;
 • кава.

Каталоги, книги, журнали можна відправляти без додаткових документів. Це правило продовжує діяти і в 2019 році.

Вартість посилки з Німеччини і терміни доставки

Ціна послуги залежить від того, куди відсилається вантаж, від його ваги і від вибору підрозділу. Самостійно розрахувати вартість доставки Deutschepost по Німеччині можна на.

При цьому слід мати на увазі, що німецька пошта розділяє іноземні держави на групи. Наприклад, Росія, Білорусія і Україна входять в зону 2, Казахстан - в зону 4. Відправляючи посилку, також варто враховувати, що для Росії обмеження по вазі складає 20 кг. Вартість доставки DHL в країни другої групи є наступною:

 • до 2 кг - 15,89 євро;
 • до 5 кг - 30,99 євро;
 • до 10 кг - 37,99 євро;
 • до 20 кг - 54,99 євро.

У вартість включена страховка на суму до 500 євро.

До переліку додаткових послуг входить страхування до 50 євро і відстеження відвантаження - плюс 4 євро. Можна самостійно розрахувати вартість доставки DHL на.

Експрес-доставка в Російську Федерацію становить:

 • до 500 г - 59,90 євро;
 • від 500 г до 1 кг - 74,90 євро;
 • від 1 до 2 кг - 89,90 євро;
 • від 2 до 5 кг - 135,90 євро;
 • від 5 до 10 кг - 196,90 євро;
 • від 10 до 20 кг - 279,90 євро;
 • від 20 до 31,5 кг - 359,90 євро.

Страховка входить у вартість відправлення.

Вартість відправки сервісом DHL Express залежить від об'ємного ваги, який легко можна розрахувати на. Об'ємна вага - це щільність вантажу. Чим вона менша, тим більше місця посилка займає в літаку в порівнянні з вантажем такий же фактичної маси з більшою щільністю. Калькулятор виявляє значення, на основі якого визначається вартість транспортування. Для цього в спеціальних графах слід зазначити:

 • тип упаковки;
 • одиницю виміру;
 • довжину в см;
 • висоту в см;
 • ширину в см.

Після цього натиснути кнопку «розрахувати».

Щоб розрахувати вартість доставки DHL Express, можна скористатися ще одним. У встановлені графи необхідно вписати місце відправлення, країну доставки, поштовий індекс і місто, а також вказати вагу і розміри, після чого запустити калькулятор.

Зазвичай посилка з Німеччини йде у Росію та інші країни СНД два тижні. У деяких випадках час доставки з різних обставин може бути збільшено.

Як відстежити посилку з Німеччини

Невеликі бандеролі, що висилаються через Deutsche Post, можна відстежити по номеру з 12 цифр до перетину німецького кордону. Цінної кореспонденції за межами Німеччини присвоюється стандартний номер.

Дрібні товари, що доставляються сервісом DHL Päckchen international або ж DHL Paket International, на території Німеччини відслідковуються номером з 12 цифр. Потім їм присвоюється міжнародний трек в залежності від маси посилки.

Для відстеження вантажу треба зайти на і ввести у вільний поле 12-значний номер для пошуку всередині Німеччини і натиснути червону кнопку.

Коли товар перетне німецький кордон, після перевірки треку відкриється друге вікно, в якому написаний номер в міжнародному форматі. На цій сторінці є можливість детально вивчити пересування посилки і з'ясувати спосіб доставки.

Відстеження посилок Global Mail Packet Standart і Priority здійснюється на. Відстеження посилок Global Mail Packet Standart і Priority здійснюється на

Оформлення міжнародних поштових відправлень (МПВ) відбувається в пунктах поштового обміну. Там все посилки перевіряються митним контролем. Співробітники вивчають вміст на предмет законності ввезення даної категорії товарів і при необхідності стягують мито.

Служба DHL Express має право працювати з МПО, тому мито включена у вартість її послуг, якщо ціна посилки менше 200 євро без урахування доставки.

У цьому випадку клієнтові не варто переживати про можливі проблеми - кур'єр доставить кореспонденцію адресату в обумовлені терміни або клієнт сам забере відправлення в найближчому поштовому відділенні після отримання повідомлення.

Якщо ціна вантажу більше 200 євро, митне оформлення лягає на плечі покупця або митного брокера. Для самостійного вирішення питання треба принести в офіс DHL:

 • Заява;
 • копію паспорта;
 • копію замовлення;
 • виписку з банківського рахунку.

Повний список необхідних паперів слід уточнити в найближчому відділенні поштового служби.

DHL доставляє вантаж в місцеве поштове відділення. Повідомлення про доставку людина отримує на свою домашню адресу.

Обмеження за вартістю для відправлення посилок в Росію

Якщо вартість товарів, що пересилаються кур'єрською доставкою DHL Express в Росії, протягом 1 місяця на один поштову адресу не перевищує 1000 євро, а вага посилок не більше 31 кг, то в оплаті митних платежів немає необхідності.

Якщо ж ліміт перевищено, нараховується мито в розмірі 30% від вартості товару, але не менше 4 євро за 1 кг перевищення вагової норми. У посилці повинні знаходитися предмети для особистого користування.

При розрахунку мита вирішальне значення має вартість товару: чим вона вища, тим більше митний збір. Щоб уникнути неприємностей, при заповненні квитанції відправнику не слід занижувати вартість речей. Інспектор може побачити невідповідність і на підставі цього затримати оформлення посилки.

Як відправити посилку Поштою Росії з Німеччини

У Берліні працює філія Пошти Росії, який займається пересиланням поштових відправлень в будь-яку точку Російської Федерації.

Щоб відправити посилку, потрібно зробити заявку по телефону +49 30 746 83 100 з будь-якого міста Німеччини. За вказаною адресою вантаж забере партнер філії - компанія GLS і доставить в Берлін. Там співробітники її зважать, оброблять і присвоять номер, за яким відправлення можна буде відстежити на сайті Пошти Росії.

Час доставки - від 10 до 16 днів. Кожна посилка страхується на суму 81 євро. Вартість послуги залежить від ваги товару та варіюється від 10 до 43 євро.

Німецькі поштові індекси

Перші поштові коди увійшли в ужиток в 1941 році. Тоді вони складалися з 2 цифр і служили для поліпшення роботи пошти. Система кілька разів реформувалася. В останній раз це трапилося 1 липня 1993 після падіння Берлінської стіни.

На сьогоднішній день Німеччина має 10 поштових зон. При цьому слід мати на увазі, що вони не відповідають поділу країни на федеральні землі. Сучасний індекс включає в себе 5 цифр.

Перша цифра означає зону і аеропорт, через який надходить кореспонденція. Друга цифра - регіон зони. Наступні розшифровують маршрут до потрібного місця.

Індекс в обов'язковому порядку слід вказувати на листах і посилках. З його допомогою набагато простіше визначити адресу одержувача і без зволікань доставити кореспонденцію з Дрездена, Берліна, Бонна та інших міст в пункт призначення. Поштові індекси країни представлені на карті.

Поштові індекси країни представлені на карті

висновок

Поштова служба Німеччини не раз довела свою надійність на внутрішньому і міжнародному ринку послуг. Ефективна робота і чітка організація трудової діяльності повністю задовольняють запити клієнтів і дозволяють підтримувати імідж стабільної та успішної німецької компанії.

Можливо вам буде цікаво як оформити в Німеччині Tax Free .