Всі способи активації Windows 10 - ліцензія, безкоштовно, за допомогою активаторів

 1. А чи треба?
 2. Варіант №1: традиційний
 3. Варіант №2: «панночка, а з'єднайте мене з Майкрософт»
 4. Варіант №3: «по-нашому»

Всі плюси і мінуси зважені, скачування і установка завершені, і тепер залишається одне невирішене питання про Windows 10 - як активувати всю цю пишність? Насправді, питання активації досить рідко викликає питання, проте, зважаючи на особливості наших користувачів, в деяких випадках все-таки доводиться витратити чимало часу і нервів для того, щоб ОС нарешті визнала в вас свого повноцінного господаря і почала працювати так, як годиться.

У цій статті ми не просто з'ясуємо як активувати Віндовс 10, але і розглянемо найрізноманітніші варіанти даного сценарію.

А чи треба?

Перш ніж розбиратися з тим, як активувати Windows 10, варто з'ясувати для чого це потрібно і що буде, якщо цього не зробити.

Активація - це процес, в ході якого система підтверджує свою справжність. Якщо її не справити, то ви отримаєте повідомлення про те, що ваша копія не автентична, яке буде постійно «маячити» в кутку екрану. Крім того, без активації ви відчуєте ще кілька «бонусів».

По-перше, ви не зможете встановити фон робочого столу, вірніше, через кілька хвилин після установки він буде скидатися, змінюючись на чорне полотно. По-друге, раз в кілька годин ваш комп'ютер буде мимовільно перезавантажуватися самим грубим образів, в результаті ніж з'являється ризик втрати незбережених документів та інших даних.

Одним словом, активацію виробляти потрібно, а ось як це зробити, читайте нижче.

Варіант №1: традиційний

Даний варіант відмінно підійде для тих, хто отримав Віндовс 10 найбільш що ні на є законним шляхом. Це відноситься до тих, хто купив її для нового ПК, а також до тих, хто встановив її через офіційний канал поновлення поверх ліцензійної сімки або вісімки.

Варто відзначити, що в більшості випадків Віндоус правильно активується без будь-якої допомоги, проте, якщо цього з якоїсь причини не відбулося, то активуєте не так вже й важко. Для цього варто зробити наступне:

 1. Переконайтеся, що ваш комп'ютер підключений до Інтернету (як це зробити, детально розповідати не будемо - якщо сайти відкриваються, значить все ОК);
 2. Відкрийте розділ «Параметри» в меню «Пуск»;
 3. Клацніть по значку «Оновлення та безпека»;
 4. Виберіть вкладку «Активація» в лівій частині вікна;
 5. Нарешті, щоб активувати Windows 10, натисніть на кнопку «Активувати».

Якщо ви все зробили правильно, то вже через кілька секунд ви побачите повідомлення про успішну активації. У процесі активації система може запитати у вас ключ, який ви можете дізнатися на упаковці ліцензійної флешки (якщо ви купували ОС таким чином). Крім того, в ряді випадків, коли сервера активації перевантажені, іноді варто зробити кілька спроб активації. Якщо жодна з них не виявилася успішною, переходите до наступних варіантів.

До слова кажучи, користувачі, що входять в програму Windows Insider, можуть активувати виндовс 10 абсолютно безкоштовно за допомогою першого або другого варіанта.

Варіант №2: «панночка, а з'єднайте мене з Майкрософт»

У ряді випадків ви можете опинитися в ситуації, коли комп'ютер не може бути підключений до Інтернету. Не будемо розбиратися з причинами подібних обставин і просто приймемо цей факт, як він є. Щоб активувати Віндоус 10 в подібних умовах, варто звернутися до можливості реєстрації по телефону.

На жаль, в «десятці» дану можливість заштовхали вельми і вельми глибоко, тому запропонуємо вам короткий шлях.

 • Натисніть клавіші Win + R;
 • У вікні введіть рядок: slui 4
 • Натисніть ОК і дочекайтеся появи вікна активації;
 • Виберіть вашу країну зі списку і натисніть «Далі»;
 • Зателефонуйте за одним із номерів, вказаних у вікні і дотримуйтесь інструкцій автовідповідача.

Варіант №3: «по-нашому»

Як це не сумно, але в більшості випадків активувати вінду не виходить не через недоступність Інтернету або вміння натискати на кнопки телефону, а через банальне нерозуміння того факту, що за працю програмістів теж потрібно платити. Простіше кажучи: у нас народ париться з активацією тому, що тупо спер операційну систему, відповідно, ні про яку перевірці автентичності не може бути й мови.

Крім того, в подібну ситуацію потрапляють і недосвідчені користувачі, які скористалися послугою «Установка Windows Pro / Home / Enterprise за косар», яка доступна завдяки численним оголошеннях на стовпах. Подібні користувачі і не замислюються над тим, що отримали піратську версію, та ще й, в більшості випадків, в одному з найжахливіших її варіацій - збірці. Відповідно, після спроби поновлення подібної операційки до десятки, їм доводиться визнати про багато цікавих речей - реальної вартості ОС, таке поняття як активація, комп'ютерне піратство і про багато іншого.

Отже, якщо ваша «Windows 7 Home» після поновлення перетворилася не в десятку, а в гарбуз, варто звернути увагу на такі програми як активатори. На сьогоднішній день вони стали настільки популярні, що багато людей (в основному це недосвідчені користувачі або зовсім вже молоді юзверя) вважають, що викачування і запуск такого активатора - якийсь квест, не розуміючи, що так вони просто крадуть чужі гроші і порушують закон. Так чи інакше, забудемо про моральність і звернемо увагу на поширені активатори сімейства KMS, але перш за ...

Спробуйте запустити командний рядок від імені адміністратора і введіть по черзі наступні рядки:

slmgr / ipk W269N-WFGWX-YVC9B-4J6C9-T83GX

slmgr / skms kms.xspace.in

slmgr / ato

У більшості випадків цього виявляється достатньо для того, щоб ваша ОС активовано. Якщо ж цього не сталося, то переходимо до KMSAuto. Діяти треба так:

 1. Знаходимо, завантажуємо і запускаємо активатор KMSAuto;
 2. Відповідаємо на всі питання при запуску ствердно;
 3. Натискаємо на кнопку «Активувати Windows»;
 4. При необхідності вказуємо, яку саме версію ми будемо піддавати тортурам;
 5. Чекаємо близько хвилини і бачимо повідомлення про успішну активації;
 6. Перезавантажуємо комп'ютер і радіємо чергового здійсненого кіберзлочинів.

Ось, в принципі, і все, що можна сказати з даного питання. Тепер ви знаєте як активувати виндовс 10.

Бажаємо успіхів!

А чи треба?
А чи треба?