/ Статті / Timeseller

<P> <span style = "color: # 808080"> <span style = "font-family: Verdana"> Нові витівки фешн-марки </ span> </ span> </ p>

Свіжа колекція марки Moschino поповнилася новими квітами і формами. Незмінним залишилося одне - любов італійських дизайнерів до іронії в моді.

Свіжа колекція марки Moschino поповнилася новими квітами і формами. Незмінним залишилося одне - любов італійських дизайнерів до іронії в моді.

Про італійської марки Moschino ви чули, читали і напевно не раз посміхалися, побачивши маленькі витівки і велике нестримане баловство її дизайнерів. Може, саме тим, що люди прагнуть знайти більше приводів для посмішок і радості, обумовлений успіх італійського бренду Moschino, а якщо бути точними, то лінії Cheap and Chic (дешево і шикарно), яка зародилася в модному будинку в 1985 році і до цих пір благополучно живе.

MW0369


Говорячи про різноманітність і парадокси, варто нагадати і ще про одне: саму веселу, провокаційну і пустотливо марку фешн-годин Італії випускає найбільш серйозна і структурована італійська компанія. Ми говоримо про Binda Group, заснованої ще в 1906 році і виробляє шановні, відомі годинні марки, зокрема, бренд Breil Milano. Віддавшись забобонам, можна припустити, що дух Франко Москіно продовжує супроводжувати того, щоб і в бізнесі поєднувалося непоєднуване.
Однак досить жартів - з настанням нового сезону російський офіційний дистриб'ютор Binda Group, компанія «ТБН Тайм», готова запропонувати нову колекцію Moschino Cheap and Chic осінь-зима 2012-2013, яка буде доступна в Росії з жовтня. Ціновий діапазон колекцій становить від 5500 до 15 500 рублів.

Ціновий діапазон колекцій становить від 5500 до 15 500 рублів

MW0367


Дизайнери Moschino залишаються майстрами провокації, які вміють поєднати в часових колекціях класику і авангард, приправляючи їх відмінним почуттям гумору, а тому їх роботи незмінно привертають увагу. Найбільш успішні і популярні ідеї отримали продовження в новій колекції. Це перш за все годинник на фірмових шовкових хустках з логотипом Moschino, представлені в нових кольорах і з новими малюнками. До кожних з них додається шкіряний ремінець. Тому при бажанні корпус годин можна перемістити на звичайний ремінець, надівши яскравий красивий хустку на шию або пов'язавши їм волосся. За словами дистриб'ютора, цю модель очікує сплеск продажів.

MW0363

Вигадник З MOSCHINO
Багатоваріантність - то, що сьогодні як ніколи цінується сучасними модниками і модницями. І творці нової колекції врахували цей нюанс. Так, наприклад, крім годин на хустках є моделі на одинарних і подвійних ремінцях. При цьому ремінці можна носити і без самого годинника, перетворивши їх в звичайний браслет. Іншим модним трендом цього року для сезону холодів є принти. Вони зустрічаються всюди: і на хустках, і на циферблатах. Дика леопардовий забарвлення також повертає свою актуальність в цьому сезоні.
Продовженням теми багатоваріантності і різноманітності служить модель зі змінними корпусами: встановивши накладку у вигляді корпусу іншого кольору або форми, власник може принципово змінити стилістику вироби: з круглих годин зробити квадратні, а з строгих - ошатний фешн.

Продовженням теми багатоваріантності і різноманітності служить модель зі змінними корпусами: встановивши накладку у вигляді корпусу іншого кольору або форми, власник може принципово змінити стилістику вироби: з круглих годин зробити квадратні, а з строгих - ошатний фешн

MW0355


Як колись в 80-е, знову повернувся в моду яскравий пластик. Однак тепер він став міцніше і більш технологічні. До речі, в останній колекції «великого» Moschino пластик можна побачити не тільки на ґудзиках або оправах сонцезахисних окулярів. З його використанням випускаються навіть жіночі туфельки-балетки, сумочки, прикраси. Присутній він і в оформленні годинникових корпусів Moschino. При цьому всі аксесуари виконуються в одному стилі і одній колірній гамі.

MW0355


З упевненістю можна стверджувати, що ще одна помітна «фішка» від вигадників Moschino - різнокольорові стрази, що обертаються навколо циферблата і поєднувані з будь-якими нарядами, - не втратять своєї популярності. На ці білі моделі з великими кристалами напевно будуть дивитися з палаючими очима юні покупниці.

На ці білі моделі з великими кристалами напевно будуть дивитися з палаючими очима юні покупниці

MW0340 (Disc Jockey)


Спеціально для молодих тусовщиків в колекції Moschino з'явилася серія «Диск-жокей»: на циферблаті обертається чорний диск, вельми схожий на вінілову платівку. У цій моделі немає годинникової стрілки, потрібний час з'являється в спеціальному віконці на диску. Однак хвилинна і секундна стрілки традиційно присутні кожна на своєму місці.
Дуже приваблива колекція Spin-off з незвичайними стрілками, навіяна стилістикою стімпанк. Вона являє собою мікро-скелетон з віконцями дня тижня і дати.

MW0078 (Time for Cats)

КІШКА ПОВЕРТАЄТЬСЯ
Згадуючи про те, що нове - це добре забуте старе, компанія «ТБН Тайм» оголосила про друге пришестя в Росію моделі Time for Cats - невеликий, елегантною, з символічною кішкою на циферблаті. Вся справа в тому, що Time for Cats - модель з колекції трирічної давності. І якщо в усьому світі вона просто користувалася дуже хорошим попитом, то в Росії її наздогнала мегапопулярность. Випадок з Time for Cats - практично унікальний, вперше російський замовник зміг продиктувати свої бажання світового бренду. Справа в тому, що регулярно отримує запити клієнтів про постачання полюбилася моделі, дистриб'ютор «ТНБ Тайм» зміг переконати Binda Group перевипустити різні варіанти цієї серії ексклюзивно для російського ринку.

Справа в тому, що регулярно отримує запити клієнтів про постачання полюбилася моделі, дистриб'ютор «ТНБ Тайм» зміг переконати Binda Group перевипустити різні варіанти цієї серії ексклюзивно для російського ринку

MW0079 (Time for Cats)


На відміну від багатьох часових фешн-марок Moschino не обмежується виробництвом виключно жіночих годинників, у неї є, що запропонувати цієї осені і сильній статі. Чоловічі годинники Moschino осінньо-зимової колекції, з одного боку, модні і сучасні, з іншого, досить брутальні і стримані. Однак якими б суворими і брутальними не були чоловічі Moschino, елементи іронії присутні в них незмінно. Наприклад, в колекції Snob ми можемо побачити традиційну для Moschino «голубиную лапку» - значок світу, вписану вельми елегантно і іронічно.
Моделі нової колекції Moschino Cheap and Chic при продажу рітейлерам будуть забезпечуватися POS-матеріалами. Найближчим часом модний будинок Moschino планує проведення в Росії великої рекламної кампанії для просування осінньо-зимової колекції, яка буде включати в себе рекламу в провідних глянцевих журналах і на білбордах в декількох російських містах.

Опубліковано в журналі "Часовий Бізнес" №5-2012

Портал професіоналів годинного бізнесу TimeSeller.ru
при передруці активне посилання обов'язкове

Теги: Moschino 5-2012