Настільна гра-головоломка Монстри - купити в Москві і Санкт-Петербурзі, Монстри ціна

Голод - не тітка Голод - не тітка. У грі-головоломці Монстри від Bondibon всі бажаючі зможуть взяти участь у полюванні монстрів один на одного. Вони страшно голодні і заковтують прямо цілком кожного, що стоїть на шляху. В результаті повинен залишитися тільки один монстр з величезним животом.

4 очі і роги. Монстрики відрізняються кольором, кількістю очей і ріжок, а також формою виїмок на підставі. Щоб з'їсти іншого монстра потрібно, щоб виїмки обох збіглися. Вгамувати свій апетит монстри зможуть 48 разів - саме стільки завдань чотирьох рівнів складності міститься в спеціальному блокноті гри Монстри.

Додаткові трофеї. Настільна гра-головоломка Монстри зроблена спеціально для дітей (нижній віковий межа - 7 років), а й батькам доведеться поламати голову на рівнях «експерт». Полювання на монстрів відмінно розвиває увагу, логічне мислення і дрібну моторику. Як і будь-яка головоломка, Монстри розраховані на одного гравця, але це не заважає вирішувати завдання всією сім'єю: на швидкість, наприклад.

Вмістилище монстрів. Настільна гра-головоломка Монстри продається в коробці дисплейного типу (з віконцем). Сама гра представляє собою невеликих розмірів міцний скриньку, в якому кожен в своєму осередку зручно розмістилися 12 монстриков і блокнот із завданнями і відповідями, а кришка цієї скриньки служить ігровим полем. Завдяки цим особливостям головоломка Монстри прекрасно підійде в якості дорожньої гри. Втім, це відноситься до більшості головоломок від Bondibon. Так само як і те, що вона відмінно оформлена і виготовлена ​​з якісної пластмаси.

Якщо вам сподобалася гра-головоломка Монстри, зверніть увагу на інші головоломки Bondibon (Їх більше 50). Вони дуже різноманітні: з героями улюблених мультфільмів, магнітні, які зручно взяти в дорогу, барвисті дерев'яні для самих маленьких ... словом, на будь-який смак!