SQL Server 2017

 1. Нове в SQL Server 2017
 2. надійний захист
 3. Аналітика в режимі реального часу
 4. Будь-який додаток, де завгодно
 5. Основні можливості і переваги
 6. Служби SQL Server 2017 Integration Services (SSIS)
 7. Служби SQL Server 2017 Master Data Services (MDS)
 8. Служби SQL Server 2017 Analysis Services (SSAS)
 9. Служби SQL Server 2017 Reporting Services (SSRS)
 10. Машинне навчання в SQL Server 2017
 11. Версії і порівняння
 12. Про виробника
SQL Server 2017

- це важливий крок до створення універсальної платформи SQL Server, яка дозволить вам вільно вибирати мови розробки, типи даних, локальні або хмарні середовища і операційні системи, забезпечуючи сумісність з Linux, контейнерами Docker на базі Linux і з Windows. У цьому розділі представлені нові можливості останнього реліз-кандидата SQL Server 2017 (RC2, серпень 2017 г.) і випусків Community Technical Preview (CTP) в певних функціональних областях.

Нове в SQL Server 2017

Продуктивність на рівні лідерів галузі

Процедура розгляду заяв про до 100 разів швидше, ніж при роботі з копією диска в пам'яті на основі індексів columnstore, і транзакцій до 30 разів швидше, ніж з використанням виконуються в пам'яті OLTP.

надійний захист

Використовуйте багаторівневі засоби захисту, в тому числі такі інноваційні функції, як шифрування неактивних даних і даних в русі, в найнадійнішою базі даних за останні

Аналітика в режимі реального часу

Забезпечте собі динамічне розуміння розвитку ситуації, отримуючи до мільйона прогнозів секунду за допомогою вбудованих функцій інтеграції з мовами Python і R, а також користуйтеся комплексної мобільного бізнес-аналітикою на будь-якій платформі.

Будь-який додаток, де завгодно

Створюйте сучасні програми, використовуючи будь-які дані, будь-яку мову і будь-яку платформу в локальному середовищі і в хмарі.

Основні можливості і переваги

Ядро СУБД SQL Server 2017

SQL Server 2017 включає безліч нових функцій, удосконалень і поліпшень роботи для ядра СУБД.

 • Складання CLR тепер можна додавати в список дозволених в якості обхідного шляху для функції clr strict security, описаної в CTP 2.0. Для підтримки списку дозволених довірених збірок (RC1) додані функції sp_add_trusted_assembly , sp_drop_trusted_assembly і sys.trusted_assemblies .
 • Відновлювана перебудова індексів в підключеному режимі: дозволяє відновити цю операцію з моменту зупинки після збою (наприклад, при відпрацюванні відмови в репліку або нестачі місця на диску) або призупинити і відновити її пізніше. В розділі ALTER INDEX і керівні принципи для операцій з індексами в мережі . (CTP 2.0)
 • Параметр IDENTITY_CACHE для ALTER DATABASE SCOPED CONFIGURATION дозволяє уникнути пропусків в значеннях стовпців посвідчень при непередбаченої перезавантаження або відпрацювання відмови сервера на вторинний сервер. В розділі ALTER DATABASE SCOPED CONFIGURATION . (CTP 2.0)
 • Нове покоління функцій обробки запитів, що використовують стратегії оптимізації для адаптації до середовища виконання робочих навантажень ваших додатків. В першу версію сімейства функцій для адаптивної обробки запитів ми включили три поліпшення: адаптивні з'єднання в пакетному режимі, зворотний зв'язок по тимчасово надається буферу пам'яті в пакетному режимі і виконання з чергуванням для многооператорних функцій з табличними значеннями. Див. Розділ Адаптивна обробка запитів в базах даних SQL .
 • Автоматична настройка бази даних надає відомості про можливі проблеми з обробкою запитів і рекомендовані рішення. Вона також може автоматично виправляти виявлені проблеми. Див. Розділ Automatic tuning (Автоматична настройка). (CTP 2.0)
 • Нові можливості для баз даних графів, призначені для моделювання зв'язків "багато до багатьох", включають новий синтаксис CREATE TABLE для створення граничних таблиць і таблиць вузлів, а також ключове слово MATCH для запитів. Див. Розділ Graph Processing with SQL Server 2017 (Робота з графами в SQL Server 2017). (CTP 2.0)
 • Параметр sp_configure, який називається clr strict security, включений за замовчуванням для підвищення безпеки збірок CLR. Див. Розділ CLR strict security . (CTP 2.0)
 • Програма установки тепер дозволяє задати для кожного файлу tempdb початковий розмір до 256 ГБ (262 144 МБ). Якщо розмір файлу перевищує 1 ГБ, а миттєва ініціалізація файлів не включена, видається відповідне попередження. (CTP 2.0)
 • Стовпець modified_extent_page_count в sys.dm_db_file_space_usage відстежує різницеві зміни в кожному файлі бази даних, що дозволяє використовувати інтелектуальні рішення для повного або різницевого резервного копіювання, грунтуючись на відсотку змінених сторінок бази даних. (CTP 2.0)
 • Синтаксис T-SQL SELECT INTO тепер підтримує завантаження таблиці в файлову групу, відмінну від користувальницької групи за замовчуванням, за допомогою ключового слова ON. (CTP 2.0)
 • Тепер підтримуються транзакції між усіма базами даних, що входять до групи доступності AlwaysOn, включаючи бази даних, які є частиною одного примірника. Див. Розділ Transactions - Always On Availability Groups and Database Mirroring (Транзакції - групи доступності AlwaysOn і дзеркальне відображення баз даних) (CTP 2.0)
 • Нові функції для Груп доступності включають підтримку груп без кластерів, параметр мінімального числа реплік для фіксації, можливості міграції між Windows і Linux і тестування на обох системах. (CTP 1.3)
 • Нові динамічні адміністративні уявлення:
  • sys.dm_db_log_stats надає зведення атрибутів і відомості про файли журналів транзакцій, які допомагають контролювати працездатність в журналах транзакцій. (CTP 2.1)
  • sys.dm_tran_version_store_space_usage відстежує використання сховища версій для кожної бази даних, що допомагає оперативно планувати розміри tempdb. (CTP 2.0)
  • sys.dm_db_log_info надає відомості про віртуальних файлах журналу (VLF) для відстеження можливих проблем з журналами транзакцій, оповіщення про ці проблеми і їх запобігання. (CTP 2.0)
  • sys.dm_db_stats_histogram - це нове динамічне адміністративне уявлення для аналізу статистики. (CTP 1.3)
  • sys.dm_os_host_info надає відомості про операційну систему для Windows і Linux. (CTP 1.0)
 • Інструмент Database Tuning Advisor (DTA) отримав додаткові функції і більш високу продуктивність. (CTP 1.2)
 • Удосконалення роботи в пам'яті включають підтримку обчислюваних стовпців в оптимізованих для пам'яті таблицях, а також повну підтримку функцій JSON і оператор CROSS APPLY для модулів, скомпільованих у власному коді. (CTP 1.1)
 • Нові рядкові функції: CONCAT_WS, TRANSLATE і TRIM, а для функції STRING_AGG тепер підтримується WITHIN GROUP. (CTP 1.1)
 • З'явилися нові параметри масового доступу (BULK INSERT і OPENROWSET (BULK ...)) для файлів CSV і BLOB-файлів Azure. (CTP 1.1)
 • Покращення роботи з оптимізованими для пам'яті об'єктами включають sp_spaceused і усунення обмеження в 8 індексів для оптимізованих для пам'яті таблиць, sp_rename для цих таблиць і для скомпільованих у власному коді модулів T-SQL, а також CASE і TOP (N) WITH TIES для скомпільованих у власному коді модулів. Файли файлової групи, оптимізовані для пам'яті, тепер можна зберігати, поміщати в резервну копію і відновлювати за допомогою служби сховища Azure. (CTP 1.0)
 • DATABASE SCOPED CREDENTIAL - новий клас елементів, що захищаються, що підтримують дозволу CONTROL, ALTER, REFERENCES, TAKE OWNERSHIP і VIEW DEFINITION. ADMINISTER DATABASE BULK OPERATIONS тепер відображається в sys.fn_builtin_permissions. (CTP 1.0)
 • Додана база даних COMPATIBILITY_LEVEL 140. (CTP 1.0).
Служби SQL Server 2017 Integration Services (SSIS)
 • Новий компонент Scale Out в SSIS містить наступні нові і змінені функціі.Новие можливості Integration Services в SQL Server 2017). (RC1)
  • Майстер масштабування Scale Out тепер підтримує високий рівень доступності.
  • Покращена відпрацювання відмови для журналів виконання з робочих ролей масштабування Scale Out.
  • Параметр runincluster збереженої процедури [catalog]. [Create_execution] перейменований в runinscaleout для узгодженості та зручності читання.
  • Каталог SSIS містить нове глобальне властивість, що дозволяє вказати режим за замовчуванням для виконання SSIS-пакетів.
 • У новому компоненті Scale Out для SSIS ви тепер можете використовувати параметр Use32BitRuntime при активації виконання. (CTP 2.1)
 • SQL Server 2017 Integration Services (SSIS) тепер підтримує SQL Server на Linux, і новий пакет дозволяє вам запускати пакети SSIS в Linux з командного рядка. Детальніше див. У записи блогу з оголошенням про підтримку SSIS для Linux . (CTP 2.1)
 • Новий компонент Scale Out для SSIS значно спрощує запуск SSIS на безлічі комп'ютерів. Див. Розділ Integration Services Scale Out . (CTP 1.0)
 • Джерело OData і диспетчер підключень OData тепер підтримують підключення до веб-каналах OData в Microsoft Dynamics AX Online і Microsoft Dynamics CRM Online. (CTP 1.0)
Служби SQL Server 2017 Master Data Services (MDS)
 • Оновлення з SQL Server 2012 SQL Server 2014 або SQL Server 2016 до SQL Server 2017 Master Data Services забезпечить вам поліпшену продуктивність і вдосконалений інтерфейс.
 • Тепер ви можете переглядати на сторінці Оглядач веб-додатки відсортований список сутностей, колекцій і ієрархій.
 • Використання процедури, що дозволило значно прискорити проміжну обробку мільйонів записів.
 • Крім того, покращена робота при розгортанні на сторінці Управління групами папки Сутності для призначення моделям дозволів. Сторінка Управління групами знаходиться в веб-додатку в розділі Безпека. Додаткові відомості про поліпшення продуктивності: https://support.microsoft.com/help/4023865?preview . Додаткові відомості про призначення дозволів: Призначення дозволу для об'єкта моделі (служби Master Data Services) .
Служби SQL Server 2017 Analysis Services (SSAS)

SQL Server Analysis Services 2017 включає безліч поліпшень для табличних моделей. До них належать такі об'єкти.

 • Табличний режим став параметром установки за замовчуванням для Analysis Services. (CTP 2.0)
 • Безпека на рівні об'єктів для захисту метаданих табличних моделей. (CTP 2.0)
 • Можливість легко створювати зв'язку на основі полів дат. (CTP 2.0)
 • Нові джерела отримання даних (Power Query) і підтримка існуючих джерел даних DirectQuery для запитів на мові M. (CTP 2.0)
 • Редактор DAX для SSDT. (CTP 2.0)
 • Підказки по кодування - просунута функція для оптимізації оновлення даних великих табличних моделей в пам'яті. (CTP 1.3)
 • Підтримка рівня сумісності 1400 для табличних моделей. Щоб створити новий проект табличній моделі з рівнем сумісності 1400 або перевести вже існуючий проект на цей рівень, завантажте і встановіть SQL Server Data Tools (SSDT) ​​17.0 RC2 . (CTP 1.1)
 • Сучасний інтерфейс отримання даних для табличних моделей з рівнем сумісності 1400. Див. блог команди розробників Analysis Services . (CTP 1.1)
 • Властивість Приховати члени приховує порожні елементи в неоднорідних ієрархіях. (CTP 1.1)
 • Нова дія Рядки деталізації для кінцевого користувача, що дозволяє Показати подробиці по статистичних даних. функції SELECTCOLUMNS і DETAILROWS для створення виразів з рядками деталізації. (CTP 1.1)
 • DAX-оператор IN для вказівки безлічі значень. (CTP 1.1)
Служби SQL Server 2017 Reporting Services (SSRS)

Що стосується CTP 2.1, служби SSRS більше не доступні для установки за допомогою програми установки SQL Server. Перейдіть в Центр завантажень Microsoft, щоб завантажити реліз-кандидат Microsoft SQL Server 2017 Reporting Services .

 • У звітах тепер доступні коментарі, що дозволяють повідомляти свою точку зору і взаємодіяти з іншими користувачами. Для коментарів також доступні вкладення. (CTP 2.1)
 • В останніх випусках будівника звітів і SQL Server Data Tools ви можете створювати власні запити DAX для підтримуваних табличних моделей даних SQL Server Analysis Services, перетягуючи потрібні поля в конструкторах запитів. Див. блог по Reporting Services .
Машинне навчання в SQL Server 2017

Служби R в SQL Server були перейменовані в служби машинного навчання SQL Server, щоб відобразити появу підтримки Python на додаток до мови R. Ви можете використовувати служби машинного навчання (в базі даних) для запуску сценаріїв R або Python в SQL Server або встановити сервер машинного навчання Майкрософт (автономний) для розгортання і використання моделей R і Python, що не вимагають SQL Server.

Розробникам в SQL Server тепер доступні великі бібліотеки машинного навчання і штучного інтелекту для Python в екосистемі відкритого коду, а також останні інновації від Майкрософт.

 • revoscalepy - цей еквівалент RevoScaleR (Python) включає паралельні алгоритми для лінійних і логістичних регресій, дерев рішень, посилених дерев і випадкових лісів, а також великий набір API для перетворення і переміщення даних, контекстів віддаленого обчислення і джерел даних.
 • microsoftml - цей сучасний пакет алгоритмів і перетворень для машинного навчання з прив'язками Python включає інструменти роботи з глибокими нейронними мережами, швидкими деревами і лісами прийняття рішень, а також оптимізовані алгоритми лінійної та логістичної регресії. Ви також отримаєте попередньо навчені моделі на основі моделей ResNet, які можна використовувати для отримання образів або аналізу думок.
 • Практичне використання Python з T-SQL - просте розгортання коду Python за допомогою процедури, що sp_execute_external_script. Досягнете відмінної продуктивності, використовуючи потокову передачу даних з процесів SQL в процеси Python і паралелізації кільця MPI.
 • Python в контекстах обчислень SQL Server - дослідники даних і розробники можуть виконувати код Python віддалено з-поміж себе розробки для дослідження даних і розробки моделей без переміщення даних.
 • Власна оцінка - функція PREDICT в Transact-SQL, яку можна використовувати для виконання оцінки в будь-якому екземплярі SQL Server 2017, навіть якщо мова R НЕ установлен.Требуется тільки навчити модель за допомогою одного з підтримуваних алгоритмів RevoScaleR і revoscalepy, а потім зберегти модель у новому компактному довічним форматі.
 • Управління пакетами - T-SQL тепер підтримує оператор CREATE EXTERNAL LIBRARY, який надає адміністраторам баз даних більше можливостей для управління за допомогою пакетів R. Використовуйте ролі для управління доступом до загальних або особливих пакетам, зберігання пакетів R в базі даних і надання користувачам загального доступу до ним.
 • Підвищення продуктивності - збережена процедура sp_execute_external_scriptоптімізірована для підтримки виконання пакетних операцій для даних columnstore.

Версії і порівняння

КомпонентиSQL Server 2017 EnterpriseSQL Server 2017 StandardМасштабування

Максимальна кількість ядер

Не обмежено 24 ядра Пам'ять: максимальний розмір пулу буфера на екземпляр Операційна система (макс.) 128 ГБ Пам'ять: максимальний кеш сегмента Columnstore на екземпляр Операційна система (макс.) 32 ГБ Пам'ять: максимальний обсяг даних в оптимізованої пам'яті на базу даних Операційна система ( макс.) 32 ГБ Максимальний розмір бази даних 524 ПБ 524 ПБ Права на використання в робочому середовищі + + Віртуалізація без кордонів, переваги програми Software Assurance + Програмованість

Можливості програмування і інструменти розробника: T-SQL, SQL CLR, Service Broker, JSON, XML, підтримка графових даних

+ + Продуктивність OLTP

Розширена OLTP: виконується в пам'яті OLTP, операційна аналітіка1

+ + Можливості управління: Management Studio, управління на основі політик + + Базова висока доступність: двовузлового відпрацювання відмови однієї бази даних, недоступна для читання вторинна репліка + + Розширена висока доступність: групи доступності Always On, відпрацювання відмови декількох баз даних, доступні для читання вторинні репліки + Безпека

Підвищена безпека: шифрування застосовується завжди, безпеку на рівні рядків, маскування даних, детальний аудит

+ + Прозоре шифрування даних + Звіти про відповідність вимогам за допомогою аудиту SQL Server + Інтеграція даних

Розширена інтеграція даних: нечітке групування і пошук

+
З повною версією порівняльної таблиці Ви можете ознайомитися за посиланням

Про виробника

Заснована в 1975 році, корпорація Microsoft є світовим лідером у виробництві програмного забезпечення, наданні послуг і розробці інтернет-технологій для персональних комп'ютерів і серверів.
Корпорація Microsoft розробляє і випускає широкий спектр програмних продуктів. В їх число входять настільні і мережні операційні системи, серверні додатки для клієнт-серверних середовищ, настільні бізнес-додатки і офісні додатки для користувачів, інтерактивні програми та ігри, засоби для роботи в мережі інтернет та інструменти розробки.

Про компанію , ліцензійна політика , Усі продукти

Com/help/4023865?