Семінар Аудит інтелектуальної власності компанії в Москві

 1. Розклад актуальних заходів по зв'язаних темах:
 2. Короткий опис
 3. формат навчання
 4. Для учасників передбачено
 5. Мета семінару / курсу
 6. Для кого призначений
 7. Цей захід відноситься до тем

Дану програму Ви можете замовити тільки в індивідуальному * або корпоративному ** форматі (навчання співробітників однієї компанії).

* Вартість індивідуального очного навчання в Москві і Санкт-Петербурзі від 3 500 рублів за академічну годину (залежить від теми навчання).

Вартість індивідуального навчання в інших містах або в форматі онлайн уточнюйте у менеджерів.

Тривалість індивідуального навчання - мінімум 2 академічні години.

** Вартість корпоративного навчання від 90 000 рублей за 1 день.


Розклад актуальних заходів по зв'язаних темах:

Розглядаються і аналізуються останні зміни в російському законодавстві в сфері інтелектуальної власності. Практичні рекомендації та коментарі досвідчених експертів з охорони і захисту об'єктів ІВ. Огляд судової практики з охорони об'єктів інтелектуальної власності на підприємстві.

 • Короткий опис

 • повна програма

 • викладачі

Місце проведення

м Москва, бізнес-центр «Вікторія Плаза», вул. Бауманська д. 6, стор. 2, в п'яти хвилинах від м. Бауманська. Всім учасникам надсилається детальна схема проїзду на семінар.
Показати на мапі

Іногороднім клієнтам надається допомога у бронюванні готелю на період проходження навчання.

формат навчання

Документ по закінченні навчання

Дану програму Ви можете замовити тільки в індивідуальному * або корпоративному ** форматі (навчання співробітників однієї компанії)

Сертифікат про участь в семінарі.

Для учасників передбачено

Методичний матеріал, обіди, кава-паузи.

Мета семінару / курсу

Дати актуалізовані теоретичні знання і практичні навички в сфері інтелектуальної власності, отримати практичні рекомендації по складним і суперечливим питанням.

Для кого призначений

Для керівників, патентознавців підприємств і організацій, що виконують науково-дослідні, проектно-конструкторські, технологічні розробки, що створюють програмні продукти та інші об'єкти інтелектуальної власності, юристів і всіх зацікавлених фахівців.

Цей захід відноситься до тем

Нові нормативні документи в сфері інтелектуальної власності. Аналіз ключових змін.

 • Зміни у Цивільному кодексі України, що стосуються прав на результати науково-технічної діяльності
 • Досвід російських державних корпорацій - паспортизація ОІВ і формування патентних стратегій
 • Право використання РІД в складі єдиної технології. Практика застосування та можливості використання

Економіка ІС.

 • Техніка і методика внутрішнього аудиту експертизи ризиків ІС
 • Ризики в інноваційній діяльності та методи їх мінімізації
 • стратегії ІС
 • Методи просування РІД на світовий ринок

Економічна експертиза об'єктів ІВ.

 • виключне право - особливий об'єкт економічних експертиз
 • нормативні і методичні матеріали, що використовуються при виробництві експертиз
 • принципи і методи дослідження
 • поняття спеціальних знань в експертизі економічних наслідків порушення виключного права
 • експерт в області економіки ІС
 • призначення економічної експертизи
 • документи, запитувані для проведення економічної експертизи наслідків порушення виключного права на об'єкти ІВ
 • складання письмового висновку експерта
 • економічна експертиза збитків, заподіяних неправомірним використанням об'єктів ІВ
 • економічна експертиза вартості прав використання об'єктів ІВ
 • економічна експертиза розміру винагород, які виплачуються авторам РІД

Державний нагляд і контроль Роспатенту щодо державних замовників та виконавців (підстави, повноваження при проведенні перевірки; терміни; порядок взаємодії).

 • Особливості закріплення і розподілу прав на результати інтелектуальної діяльності, створені при виконанні робіт за державним контрактом.
 • Страхування інтелектуальної власності
 • Службові винаходи (твори, ін). Практика виплати винагород авторам результатів інтелектуальної діяльності і особам, сприяючим їх використання
 • Питання співавторства в аспекті законодавства про охорону праці. Дотримання персональних даних авторів РІД. Формалізація роботи творчого колективу

Бухгалтерський і податковий облік нематеріальних активів. Пошук оптимального співвідношення нематеріальних активів і основних засобів. Інвентаризація результатів інтелектуальної діяльності. Аналіз російської практики. Проблема "офшорів" і мінімізація суперечок з податковими органами.

Особливості оподаткування операцій, пов'язаних з розпорядженням винятковим правом на результати інтелектуальної діяльності.

Система обліку прав на результати інтелектуальної діяльності.

Практика оформлення і складання ліцензійного договору. Особливості встановлення факту використання РІД. Спірні моменти ліцензійних договорів.

Порядок надання прав використання РІД військового, спеціального і подвійного призначення. Практика застосування розмежування прав. Віднесення РІД до державної таємниці (включаючи, облік різних територіальних юрисдикцій).

Інвентаризація нематеріальних активів. Ідентифікація та основні положення керівного документа підприємства по правову охорону і використання секретів виробництва (ноу-хау). Технічна документація: питання правового статусу. Арбітражна практика.

Виявлення порушень виняткових прав РІД.

Алгоритм вирішення спорів у сфері ІВ. Тактика попередніх переговорів зі спорів. Компетентні органи. Повноваження і практика Федеральної антимонопольної служби, Федеральної митної служби. Кримінальна та адміністративна відповідальність. Судова практика.

Патентування і оформлення заявочних документів.

 • Проведення патентних досліджень. Порядок проведення підготовки звіту, пошук на патентну чистоту. Проведення патентних досліджень для державних контрактів. Практика заповнення патентного формуляра. Проведення патентних досліджень для виявлення технічного рівня і тенденції розвитку об'єкта дослідження. Оцінка перспективності об'єкта дослідження
 • Закордонне патентування: створення, реєстрація, передача прав і відтворення. Міжнародна реєстрація товарних знаків. Євразійський патент

Розробники рекомендацій в сфері інтелектуальної власності, схвалених органами державної влади та суб'єктами федерації, автор 6 книг, включаючи "Інтелектуальна власність в бізнесі" (2009), "Право інформаційних магістралей" (2007), "Захоплення ринків" (2009), "Авторське право : абсурд і геніальність "(2011). Консультант з питань інтелектуальної власності, учасник великих судових розглядів в даній сфері.

Експерт, практикуючий патентознавець, спеціалізується на оформленні патентних документів, в т.ч. з оформлення заявочних документів на промислові зразки, патенти на винаходи, корисні моделі, в області радіообладнання, товарів народного споживання, медицини, косметичних засобів та ін.

Види знижок Розмір знижки * При заповненні заявки на навчання на сайті 6% Одноразово участю двох і більше співробітників в одному заході 7% Програма для постійних клієнтів
У залік йде історія відвідувань починаючи з 01.01.2018 року і діє до 31.12.2019 року 2-5 відвідування будь-якого співробітника компанії
(1-й партнерський рівень) 7% 6-10 відвідування будь-якого співробітника компанії
(2-й партнерський рівень) 10% з 11 відвідування будь-якого співробітника компанії
(3-й партнерський рівень) 15%

* Знижки не підсумовуються.


Пн-Пт з 9 до 19 Мск

зараз не працюємо