Послуги по ініціативному аудиту в Москві і Санкт-Петербурзі (СПб), вартість - надання послуг по ініціативному аудиту за вигідними цінами від ФінКонт

Ініціативний аудит, на відміну від обов'язкового проводиться з ініціативи підприємства, а не у відповідності до вимог законодавства. Але проведення перевірки незалежно від вимог законодавства не означає, що контроль буде проводитися не у відповідності з відповідними стандартами. Процедури перевірки строго регламентовані, тому аудиторський висновок завжди є офіційним документом, який підтверджує достовірність бухгалтерської (фінансової) звітності.

Ініціативний аудит може знадобитися, коли необхідно аудиторський висновок у випадках:

 1. Перед планової податкової перевіркою для зменшення ймовірності застосування адміністративних і штрафних санкцій з боку податкових органів за виявлені порушення.
 2. Для подання в банк, якщо організація планує взяти великий кредит (в часи нестабільності кредитні організації хочуть мати розумну впевненість в достовірності фінансової звітності кредитора, тому аудиторський висновок стає невід'ємною частиною пакета документів позичальника).
 3. Для участі в тендері на право укладення контракту - як правило, аудиторський висновок є перевагою для учасника конкурсу. А в деяких випадках документ, що підтверджує достовірність звітності, - обов'язкова складова частина конкурсної документації.
 4. Для укладення великих угод або залучення інвесторів (аудиторський висновок підтверджує надійність компанії і її серйозні наміри).
 5. При зміні або звільнення генерального директора і головного бухгалтера організації, а також зміни власника в результаті продажу підприємства.

Проведення аудиту вигідно як власникам компанії, так і її керівництву.

З огляду на користь від аудиторської перевірки, її вартість слід розглядати як інвестиції, а не як витрати компанії. При цьому витрати на зовнішній контроль можна врахувати в цілях оподаткування прибутку. Крім того ПДВ, який є складовою частиною ціни перевірки, можна прийняти до відрахування.

Ініціативний аудит в Москві може проводитися не тільки у вигляді перевірки всієї фінансово-господарської діяльності компанії, але і в інших формах: інвентаризації, ревізії, перевірки з окремих напрямків (грошових коштів, матеріальних запасів, дебіторської заборгованості, фінансових вкладень, основних засобів і амортизації і т.п.).

Ми надаємо наступні послуги:

 • Аналіз розрахунків з бюджетом по податках і зборах ( податковий аудит )
 • Аудит окремих операцій
 • Фінансовий аудит
 • Аудит кадрової документації

Ініціативна перевірка може і повинна проводитися незалежно від наявності в організації спеціального контрольного підрозділу (аудиторського або ревізійного). Зовнішній контроль дозволяє отримати сторонній погляд на ситуацію в компанії Замовника.

Результатом проведеного ініціативного аудиту буде Звіт (Письмова інформація) аудитора з докладним опис виявлених зауважень і рекомендацій.

Ініціативний аудит, на відміну від обов'язкового проводиться з ініціативи підприємства, а не у відповідності до вимог законодавства

Тут Ви можете прочитати і подивитися рекомендаційні та листи подяки з аудиторських послуг, проведеними нашими фахівцями.

  Рекомендаційний лист від заступника генерального директора ФГУП «Кіноконцерн« Мосфільм »

 • Закритим акціонерним товариством «Державний фінансовий контроль і аудит» (ЗАТ «ФінКонт Аудит») була проведена аудиторська перевірка бухгалтерської (фінансової) звітності ФГУП «Кіноконцерн« Мосфільм »за 2015 рік.

  За підсумками роботи з ЗАТ «Фінансовий контроль і аудит» відзначаємо високу кваліфікацію, компетентність, досвід і професіоналізм фахівців компанії при наданні аудиторських послуг. В ході проведення аудиторської перевірки фахівці компанії показали, що вони в повній мірі володіють специфікою бухгалтерського і податкового обліку.

  Рекомендації аудиторів, що стосуються вдосконалення бухгалтерського обліку, підвищення результативності фінансово-економічної діяльності носять цілеспрямований і практичний характер.

  ЗАТ «Фінансовий контроль і аудит» є надійним партнером, суворо дотримується умов договірних відносин і конфіденційність отриманої інформації.

  Рекомендуємо ЗАТ «Фінансовий контроль і аудит» як надійного і сумлінного партнера.

  Дізнатися більше

 • Рекомендаційний лист від директора ІБМХ РАМН

 • ЗАТ "Фінансовий контроль і аудит" є нашим надійним аудитором в останні п'ять років, що робить нам висококваліфіковану допомогу у вирішенні складних фінансових питань.

  Працівники ЗАТ "Фінансовий Контроль та Аудит" зарекомендували себе як об'єктивні, незалежні, володіють високим рівнем знань професіонали, які вміють аналізувати різні ситуації і знаходити правильні рішення.

  Ми висловлюємо вдячність ЗАТ "Фінансовий Контроль та Аудит" за стабільне надання послуги в галузі аудиту.

  Ми задоволені нашою співпрацею і можемо рекомендувати ЗАТ "Фінансовий Контроль та Аудит" як незалежного аудитора і надійного партнера.

  Дізнатися більше

 • Рекомендаційний лист від генерального директора рибальського агентства

 • ТОВ "Найт-Флайт Тревел" протягом багатьох років співпрацює з ЗАТ "Фінансовий Контроль та Аудит". За довгі роки співпраці ми переконалися в сумлінності і професіоналізму аудиторської компанії.

  Фахівці ЗАТ "Фінансовий Контроль та Аудит", що працювали з нашою фірмою в різні періоди, відрізняються високою кваліфікацією, відповідальністю, принциповістю і доброзичливістю.

  Висловлюємо Вам свою подяку і готові рекомендувати ЗАТ "Фінансовий Контроль та Аудит" як надійного партнера.

  Дізнатися більше

ВСЕ ВІДГУКИ з аудиторських послуг

Чи не знайшли підходящу послугу?
просто зателефонуйте нам , І ми знайдемо рішення!