Як вплине на бізнес реформа аудиту

Павло Гагарін - голова ради директорів АКГ «Градієнт Альфа», член Генеральної ради і Комітету з фінансових послуг «Ділової Росії»

Уряд РФ вирішило передати функції регулювання, нагляду та контролю аудиторської діяльності від Мінфіну і Федерального казначейства Центральному банку Уряд РФ вирішило передати функції регулювання, нагляду та контролю аудиторської діяльності від Мінфіну і Федерального казначейства Центральному банку. ЦБ взявся за розробку чергового витка реформ галузі з властивою йому жорсткістю і рішучістю. Пропозиції майбутнього регулятора в первісному вигляді були революційні, вони погрожували очищенням ринку від 90% аудиторів - через скасування обов'язкового аудиту та різкого підвищення вимог до професії. Зараз ЦБ обіцяє пом'якшити позицію, але ситуація може змінитися.

Необхідність проведення обов'язкового (для ряду організацій) аудиту виявилася під загрозою. Зараз аудит за законом обов'язковий для акціонерних товариств, публічних компаній, підприємств з обсягом виручки понад 400 млн руб. в рік і активами балансу понад 60 млн руб. в рік, для банків, страховиків, державних і муніципальних підприємств і ряду інших організацій . Але в органах влади дехто вважає, що обов'язковий аудит - зайві витрати для бізнесу. При цьому сам бізнес про це за традицією не питають.

Давайте подумаємо як бізнесмени. Вартість аудиторської перевірки - це сотні тисяч, а іноді і мільйони рублів. При цьому санкції для організацій, що підпадають під критерії обов'язкового аудиту, за його непроведення мінімальні. Вони складають всього кілька тисяч рублів. Посудіть: якби робота аудиторів була затребувана бізнесом, компанії не платили б за аудит в сотні разів більше, ніж штрафи за його непроведення.

Реалії такі, що саме через обов'язковий аудит бізнес отримує можливість оцінити і запобігти різним ризики, в першу чергу - податкові. Це спосіб уникнути різних донарахувань і штрафів при податкових перевірках, збирання коштів з яких до бюджету (і не в бюджет) з кожним роком зростає. Це можливість уникнути негативних правових наслідків угод, непродуманих управлінських рішень, неправомірних претензій контрольно-наглядових органів і відбирання бізнесу. Рейдери не залишилися в 1990-х і 2000-х роках, їх активність не менше, ніж раніше, просто діють вони вже не так шумно. Змінилися лише методи їх роботи, вони стали більш тонкими, інтелектуальними і - якщо це слово доречно по відношенню до загарбників - інтелігентними.

Одна цифра - 467 млрд руб. виграли наші клієнти в тендерах в минулому році, в тому числі завдяки підтвердженню звітності нашими аудиторами (це обов'язкова умова для участі в них, підтвердження можливості виконати контракт). Також аудит допомагає при отриманні банківського кредиту і банківської гарантії, для залучення фінансування від інвестора, російського або іноземного партнера. Для фінансово-кредитної організації і контрагентів підтвердження звітності аудиторським висновком - це підтвердження платоспроможності та фінансової стійкості позичальника.

Практика показує: при аудиті очевидні ризики, які можна і потрібно мінімізувати. Відкриваються можливості для підвищення ефективності та мінімізації витрат. Очевидний тренд: аудит звітності трансформується в аудит бізнесу. Тому дуже часто обов'язковий аудит - точка входу клієнта на інші послуги, які йому потрібні, але необхідність яких він дуже часто не усвідомлює. Як і сам обов'язковий аудит. Людям, які ніколи не займалися бізнесом, він з боку може здатися передбаченої законом зобов'язалівкою і зайвими витратами, але при грамотному підході це не тягар, а допомога в веденні бізнесу. Аудиторів часто порівнюють з лікарями, а наших клієнтів - з пацієнтами. Пацієнту не обов'язково розуміти, для чого конкретно йому потрібно пити таку-то таблетку або робити таку-то процедуру. Набагато важливіше кваліфікована допомога фахівця, який повинен бути поруч і якому можна довіритися.

Тому якщо піде обов'язковий аудит - можна буде попрощатися і з захищеністю бізнесу від неправомірних податкових претензій, і домагань інших контрольно-наглядових органів, від недружніх дій конкурентів і силових структур.

Можливо, критерії та пороги обов'язкового аудиту потрібно змінити, але не прибрати їх зовсім. (Підкоригувати з урахуванням думки професійного співтовариства пропозиції ЦБ якраз і передбачають зміни, але не скасування критеріїв і межі обов'язкового аудиту. Але це «за станом на сьогоднішній день», як нам обережно пояснюють в Центральному банку). Бізнесу в процесі обговорення пропозицій Банку Росії пішли на поступки, але ситуація нестійка. Під впливом тих чи інших лобістських сил маятник може в будь-який момент качнутися в іншу сторону.

Як ще можуть вплинути на бізнес різкі рухи тіла держорганів, що регулюють роботу аудиторів? Пропозиції ЦБ передбачали різкі (без плавного перехідного періоду) підвищення вимог до штатної чисельності аудиторських компаній. Раніше аудитори могли працювати за сумісництвом в декількох компаніях, ЦБ вирішив з цим покінчити, але пізніше відкликав, дізнавшись, що в деяких регіонах немає стільки аудиторів, скільки повинно бути в штаті. Поправки про підвищення штатної чисельності були на руку тільки найбільшим гравцям галузі. Не дивно, адже якщо з ринку підуть компанії поменше, вартість аудиторських послуг може зрости на 20-50% - внаслідок зниження конкуренції та збільшення видатків аудиторських компаній на те, щоб відповідати новим вимогам. А коли немає конкуренції - тоді і якість можна знизити ...

Поки майбутній регулятор не вніс на розгляд законодавців законопроект про реформу аудиту в остаточній редакції. Йде обмін думками та зауваженнями. Протягом літа представники ЦБ зустрічаються з аудиторами в регіонах.

Безумовно, реформа аудиторської галузі назріла давно, нинішній стан справ не може влаштовувати ні сумлінних гравців аудиторського ринку, ні регулюючі органи. Багато аудиторські компанії з мінімальним штатом аудиторів, більшість з яких є сумісниками, не можуть володіти необхідними знаннями та досвідом для забезпечення належної якості аудиту. Такі гравці дискредитують професію, займаються ціновим демпінгом і руйнують ринок.

Але пропозиції ЦБ щодо реформи аудиту потребують коригування і доопрацювання. Розмір газонокосарки не повинен перевищити розмір галявини.

Як ще можуть вплинути на бізнес різкі рухи тіла держорганів, що регулюють роботу аудиторів?