Перевізники з України та Росії масово їздять в Казахстан без дозволів

  1. У порту Роттердам тестують технологію автоперевезень «рух караваном»
  2. У Ганновері оголошено переможця конкурсу «International Truck of the Year 2019»
  3. У Німеччині на автобані їздитимуть вантажівки без водіїв
  4. Транспортна тиждень (16 травня - 23 травня)
  5. Скільки коштує безпека на дорозі

Бюджет Казахстану в 2012 році втратив $ 7 млн в результаті зняття транспортного контролю на кордоні Республіки Казахстан і Російської Федерації. Про це «Кь» заявив президент Союзу міжнародних автомобільних перевізників РК (Казати) Махсат Сактаганов.

Казати направив до Міністерства транспорту та комунікацій РК лист з проханням припинити факти в'їзду на територію Казахстану іноземних вантажоперевізників без відповідних дозволів.

Як пояснив виданню «Курсів'» генеральний секретар Казати Теодор Каплан, незважаючи на неодноразові звернення щодо посилення транспортного контролю як на кордоні, так і на території РК, тривають перевезення іноземними операторами на Казахстан без дозволів. «В результаті бездіяльності з боку уповноваженого органу, повної відсутності транспортного контролю на території Казахстану за 2012 рік іноземними операторами виконано більш 7 тис. Рейсів без відповідних дозволів, країні завдано соціально-економічних збитків. Втрати бюджету у вигляді податку склали близько $ 7 млн, а казахстанське зміст в загальному обсязі транспортних послуг недорахувалася майже $ 70 млн. Казахстан втратив більше 2 тис. Робочих місць », - нарікає пан Каплан.

За даними SafeTIR (інформаційна митна система), за 2012 рік перевізниками України виконано 9442 рейса на Казахстан при квоті 6800 (кількість транзитних дозволів для виконання перевезень), тобто 2 642 рейсу виконано з порушенням вимог міжнародних угод і казахстанського транспортного законодавства. Перевізниками Росії без дозволів виконано з третіх країн на Казахстан 1 793 рейсу, а перевізниками Білорусі - один тисячу сто тридцять один рейс. «Обурює те, що, навіть при наявності дозволів зразка 2013 року перевізники цих країн продовжують здійснювати перевезення на Казахстан в даний час без дозволів», - говорить експерт.

Угода між урядами РБ, РК і РФ про здійснення транспортного (автомобільного) контролю на зовнішньому кордоні Митного союзу не ратифікована Російською Федерацією, і не відомо, коли воно вступить в силу. На території ж Казахстану стаціонарні пости поблизу казахстансько-російського кордону законсервовані, і абсолютно не контролюється право в'їзду іноземних перевізників на територію Казахстану.

«У нас поквапилися і зняли контроль. А повинні бути пости і жорсткий контроль, як раніше. Я вважаю, що необхідно негайно відновити пости на кордоні », - каже Т. Каплан.

Варто відзначити, що партнери по ТЗ - Росія і Білорусь - значно посилили контроль за іноземними перевізниками. Россия 2 червня 2012 прийняла закон, за яким за порушення правил дозвільної системи передбачається штраф в розмірі до 12 тис. Євро. Білорусь ще на півтора року залишила на кордоні свій транспортний контроль.

Казати звернувся до Міністерства транспорту та комунікацій з проханням вжити невідкладних заходів щодо припинення фактів в'їзду на територію Казахстану іноземних операторів без відповідних дозволів та у справах захисту національного ринку міжнародних автомобільних перевезень.

Міністерство транспорту і комунікацій РК не згідно із заявою президента Союзу міжнародних автомобільних перевізників РК (Казати) Махсата Сактаганова про те, що бюджет Казахстану в 2012 році втратив $ 7 млн ​​в результаті зняття транспортного контролю на кордоні Казахстану і Росії.

Як повідомили в Мінтранскому, основною причиною зростання перевезень служить діюча ставка ПДВ в Казахстані, яка є найнижчою серед держав - учасниць МС.

«Отже, твердження про втрату бюджету країни в сумі $ 7 млн ​​за перевезення іноземними операторами не відповідає дійсності. Так як дані вантажі перевозяться на територію країни для проведення митного очищення і подальшої доставки його на територію РФ. При цьому книжки міжнародного дорожнього перевезення (МДП) закриваються на території Республіки Казахстан, сплачуються митні платежі і збори, а також ПДВ. У зв'язку з чим неприпустимо враховувати втрати бюджету виходячи з кількості рейсів, здійснених іноземними перевізниками на підставі даних SEIF TIR, тобто за закритими книжкам », - кажуть в прес-службі міністерства.

Разом з тим, за даними Мінтранскому, враховуючи, що транспортний контроль, здійснюваний митними органами на казахстансько-російському кордоні, в 2011 році був скасований, органами транспортного контролю на території прикордонних регіонів було посилено транспортний контроль, зокрема, за наявністю дозволів у іноземних перевізників .

Так, в 2012 році за фактом відсутності відповідного дозволу органами транспортного контролю в порівнянні з 2011 роком було затримано в п'ять разів більше іноземних транспортних засобів.

За даними Мінтранскому, з початку поточного року на постах затримано 47 іноземних АТС, які здійснювали перевезення без дозволів.

Крім того, були виявлені факти фальсифікації казахстанських бланків дозволів на проїзд українськими та турецькими перевізниками.

За фактами виявлених порушень перевізники були притягнуті до адміністративної відповідальності (штраф від 10 до 25 МРП), необхідні матеріали направлені на адресу компетентних органів відповідних іноземних держав для вжиття необхідних заходів.

За даними МТК РК, враховуючи обмеження квоти обміну бланками дозволів на міжнародні автомобільні перевезення з іноземними державами, частка вітчизняних перевізників на ринку автомобільних перево-зок збільшилася з 33 до 36%.

«Відповідно, озвучена керівництвом Казати інформація про те, що казахстанське зміст в міжнародні автомобільні перевезення зменшилася, також не відповідає дійсності. При цьому вважаємо за необхідне казати активізувати роботу, спрямовану на забезпечення конкурентоспроможності вітчизняних перевізників, збільшення їх частки на міжнародному ринку транспортних послуг шляхом оновлення рухомого складу та зниження вартості перевезення (фрахту) », - пояснили« Кь »в міністерстві.

У МТК РК повідомляють, що вживаються заходи щодо вдосконалення транспортного контролю, виключення бар'єрів на шляху міжнародних автомобільних перевезень.

Так, створеним в березні 2012 року Ситуаційним центром ведеться постійний цілодобовий моніторинг діяльності постів за допомогою відеоспостереження в режимі онлайн.

За допомогою GPS-навігатора черговий Ситуаційного центру щодня відстежує маршрути руху пересувних постів транспортного контролю.

Поряд з цим проводиться робота по впровадженню автоматизованої системи зважування транспортних засобів у русі.

«Дана система дозволить в автоматичному режимі зважувати транспорт, вести облік інтенсивності і фіксувати проїзд всіх транспортних засобів, в тому числі іноземних. При цьому проїзд іноземних транспортних засобів без відповідних дозвільних документів буде виключений. Вже встановлено 2 контрольні арки, і в цілому планується до 2014 року встановити 80 контрольних арок, в тому числі 29 арок при в'їздах на територію Казахстану. Крім того, в поточному році планується закупити додатково 8 пересувних постів транспортного контролю », - кажуть в прес-службі Мінтранскому.

У зв'язку з неодноразовими фактами порушень дозвільної системи іноземними перевізниками в рамках законопроекту щодо внесення змін до транспортне законодавство передбачається збільшення розміру штрафу за факти здійснення перевезень на територію Казахстану іноземними перевізниками без дозвільних документів з 25 до 500 МРП ($ 5,77 тис.).

«Прийняті заходи дозволять забезпечити повноту контролю за дотриманням іноземними перевізниками вимог міжнародних договорів та транспортного законодавства РК при виконанні вантажоперевезень на територію Казахстану, а також захист інтересів вітчизняних перевізників», - резюмували в прес-службі МТК РК.

«Прийняті заходи дозволять забезпечити повноту контролю за дотриманням іноземними перевізниками вимог міжнародних договорів та транспортного законодавства РК при виконанні вантажоперевезень на територію Казахстану, а також захист інтересів вітчизняних перевізників», - резюмували в прес-службі МТК РК

У порту Роттердам тестують технологію автоперевезень «рух караваном»

У порту Роттердам тестують технологію автоперевезень відому як «рух караваном».

2018-10-03 640

У Ганновері оголошено переможця конкурсу «International Truck of the Year 2019»

На виставці комерційних автомобілів IAA 2018 у Ганновері був оголошений переможець престижного конкурсу «International Truck of the Year 2019». Лауреатом став новітній магістральний тягач «Ford F-MAX». Такий вердикт журі, до якого входять 23 журналістів з 23 країн Європи. З новим магістральним тягачем «Ford F-MAX» компанія «Ford Truck» планує потестініть конкурентів з Великої сімки європейських виробників вантажівок важкого класу. Новинка отримала назву на честь легендарних машин «Ford F Series».

2018-09-27 868

У Німеччині на автобані їздитимуть вантажівки без водіїв

У Німеччині на автобані A9 між Мюнхеном і Нюрнбергом будуть здійснювати по три поїздки в день безпілотні вантажівки, що перевозять вантажі логістичної компанії «Schenker» - дочірнього підприємства німецького залізничного концерну «Deutsche Bahn».

2018-06-26 1 236

Транспортна тиждень (16 травня - 23 травня)

Єврокомісія готується ввести рамки CO2 по забрудненню повітря, вперше - для вантажного автотранспорту. В уряді знову захищають інтереси страхових компаній, але обіцяють приборкати зростання вартості страхових послуг. Схвалено введення квот з прийому на роботу спеціалістів із третіх країн, в тому числі, водіїв далеких рейсів - «Linava» бачить в цьому загрозу бізнесу. Ці та інші актуальні новини галузі в традиційній «Транспортної тижня».

2018-05-21 300

Скільки коштує безпека на дорозі

Стратегія посилення безпеки на дорогах «Візія 0» народилася в Скандинавії десяток років тому. Шведи вирішили до 2030 року скоротити число загиблих і поранених на дорозі вдвічі, а ще через 20 років звести смертність від ДТП до нуля. Сьогодні до програми приєдналися багато країн ЄС, в тому числі, з цього року Литва. Амбіційний проект в міністерстві транспорту представили в березні, загальний бюджет не називається - важко планувати на чверть століття вперед. Але і окремі цифри в десятки і сотні млн євро звучать вражаюче - ці б гроші роздати транспортним підприємствам, може, проблеми вирішилися б самі?

2018-04-25 286

Але і окремі цифри в десятки і сотні млн євро звучать вражаюче - ці б гроші роздати транспортним підприємствам, може, проблеми вирішилися б самі?