Єврокомісія виключила зміни тексту Асоціації Україна-ЄС

Європейська комісія наголошує, що Угода про асоціацію з Україною не змінюватиметься Європейська комісія наголошує, що Угода про асоціацію з Україною не змінюватиметься   «Ми не ставимо під сумнів цілісність Угоди про асоціацію», - сказала на брифінгу в Брюсселі в понеділок прес-секретар Єврокомісії Піа Аренкільде Хансен, передає з посиланням на «   Інтерфакс-Україна   »

«Ми не ставимо під сумнів цілісність Угоди про асоціацію», - сказала на брифінгу в Брюсселі в понеділок прес-секретар Єврокомісії Піа Аренкільде Хансен, передає з посиланням на « Інтерфакс-Україна ».

Вона виключила можливість зміни тексту Угоди у світлі домовленостей між комісаром ЄС з питань торгівлі Карелом Де Гюхтом, міністром економічного розвитку Росії Олексія Улюкаєва і міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним в п'ятницю, 12 вересня.

Вона зазначила, що досягнута домовленість дозволить сторонам отримати додатковий час для кращої реалізації угоди про асоціацію, і перш за все, його торгової частини.

При цьому, прес-секретар Комісії зазначила, що рішення відкласти застосування частини щодо зони вільної торгівлі Угоди про асоціацію з Україною не є частиною домовленостей в рамках припинення вогню на сході України.

У свою чергу представник прес-офісу комісара з питань торгівлі Войтек Талько зазначив, що для прийняття рішення про продовження на рік терміну дії односторонніх торгових преференцій для України потрібні рішення Ради ЄС і Європарламенту.

Нагадаємо, в п'ятницю в Брюсселі було досягнуто домовленості про те, що тимчасове застосування Угоди про асоціацію почнеться тільки з 2016 року , А до того ЄС надасть Україні автономні торгові преференції .

Разом з тим, президент України Петро Порошенко підкреслив, що змін в текст СА вноситися не будуть.

Більше новин про події в світі читайте на Depo.Весь світ