АП: в текст Угоди про асоціацію з Євросоюзом змін не вноситимуть

В АП розповіли про дві "червоні лінії" в питанні асоціації / УНІАН

Як передає кореспондент УНІАН, про це він повідомив сьогодні на брифінгу в Києві.

«Ми зараз продовжуємо активну роботу, ми сьогодні виходимо з того, що повинні бути дві ключові так звані« червоні лінії »дотримані: по-перше, ніяких додаткових нових переговорів ми відкривати не збираємося, по-друге - ніяких змін в текст Угоди ми не збираємося вносити », - заявив він.

Читайте також Порошенко в жовтні поїде в Брюссель шукати компроміс щодо ратифікації угоди про асоціацію з ЄС

«В рамках цих« червоних ліній »ми будемо шукати взаємоприйнятний компроміс, який буде працювати на користь як Україні, так і Нідерландів і всього ЄС», - додав Єлісєєв.

Як повідомляв УНІАН, в липні 2015 року парламент Нідерландів завершив процедуру ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС .

Проте 6 квітня 2016 року в Нідерландах відбувся консультативний референдум щодо Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Явка склала 32,28%, проти проголосував 61% учасників референдуму, за - більше 38%.

Зараз Єврокомісія і Україна очікують від уряду Нідерландів пропозицій щодо подальших дій після референдуму щодо Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

Водночас 22 вересня прем'єр Нідерландів Марк Рютте заявив, що його країна може не ратифікувати Угоду про асоціацію між Україною та ЄС в частині введення поглибленої і всеосяжної зони вільної торгівлі.

«Я думаю, що, в кінцевому підсумку, ми не ратифікуємо, - сказав Рютте, - і це незважаючи на витрачені місяці дипломатичних зусиль з метою вийти на рішення».

При цьому глава уряду Нідерландів висловив певний оптимізм, що Угода про асоціацію в частині зони вільної торгівлі може залишатися в силі і без Нідерландів, поширюючись на інші 27 країн - членів Європейського Союзу і України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter