Ноти. Нотоманія - Як відкрити файл з нотами?

Ноти, розміщені на нашому сайті, мають різні формати, тому ми вирішили написати нескладну інструкцію по відкриттю кожного виду файлів:

На сторінці кожного твору в описі є обов'язкова рядок "Формат", яка і дає інформацію про скачуваної файлі. Тут можуть бути наступні позначення:

jpg, jpeg, tif, tiff, gif, png - ці ноти відкриє стандартна програма для перегляду зображень, вже встановлена на вашому комп'ютері, установки додаткових програм не потрібно. Втім, якщо ви захочете використовувати для перегляду окрему програму, можемо порекомендувати вам безкоштовний аналог з розширеним функціоналом: програма Picasa, що випускається компанією Google ( завантажити ).

pdf - для відкриття цього формату нот існує безліч програм, але ми рекомендуємо вам використовувати програму Foxit Reader ( завантажити ) Або Adobe Reader ( завантажити ).

djvu

- для відкриття цього формату нот рекомендуємо Вам запускати програму WinDjView ( завантажити ). gtp, gp2, gp3, gp4, gp5 - файли з архіву GTP. Для відкриття цього формату нот потрібно використовувати програму Guitar Pro ( знайти ).

Також поруч з кожним позначенням формату ви можете побачити такий значок: Також поруч з кожним позначенням формату ви можете побачити такий значок: . Він інформує вас про те, що ноти запаковані в архів. Це потрібно для об'єднання декількох нот в один файл і для зменшення розміру файлу з нотами. Для відкриття архіву нот використовуйте програму WinRAR. знайти її можна за допомогою будь-якого пошукача. Ми не викладаємо її для вільного скачування, щоб не порушувати чужі авторські права. Після відкриття архіву використовуйте програми, описані вище.

Ми завжди готові прийти вам на допомогу, якщо у вас виникнуть проблеми, але просимо перед зверненням уважно прочитати складену інструкцію. Сподіваємося, вона виявиться зрозумілою і ми заощадимо і ваше, і наш час. Гарної гри!