Пугачова візьме з собою до Криму матрац, а Кіркоров

Керівний тандем Алли Пугачової (як президента) і Софії Ротару (як голови пра Керівний тандем Алли Пугачової (як президента) і Софії Ротару (як голови пра ... пардон - журі), який очолить новий міжнародний конкурс пісні "Крим Мюзік Фест", вселяє в спостерігачів неймовірні очікування. Як спрацюються дві суперзірки? Чи стануть світлою повістю, проривом і модернізацією в новій музичній епосі? Або впадуть жертвою музично-ідеологічних розбіжностей і інтриг своїх адміністрацій? Відповідей залишилося чекати лічені дні, повідомляє "МК" .

Завдання тим часом ставляться неабиякі - перевершити по амбітної глобальності не те що містечкову «Нову Хвилю», а саме, розумієш, «Євробачення». За кількістю країн-учасниць (20) до нинішнього «Евросонга» (понад 40) конкурс в Криму, правда, не дотягує, але і «Євробачення» півстоліття тому починалося ще скромніше - з 7 країн. Зате по всесвітньому охопленням новому «мюзик фесту» і справді немає рівних: співаючи-танцюючі здобувачі Гран-прі з'їдуться з усіх шести населених континентів (Європи, Азії, Африки, Австралії, Північної та Південної Америк). І жарт про Worldvision (в піку Eurovision) із задоволенням тиражується в кулуарах оргкомітету.

Г-жа Пугачова в свою чергу на правах художнього керівника і президента особисто відбирала учасників з сотень претендентів, тому можна сказати, що її улюблена розвага на пенсії в стилі «Алла шукає таланти» теж вийшло на глобальний світовий рівень. Відібрала чи гідних, стане ясно в дні конкурсу, але, судячи з профайлам учасників в Інтернеті, там і справді можуть спалахнути по-справжньому яскраві імена. В експертному середовищі високо і компліментарно оцінюють артистів з Естонії (Герлі Падар), Казахстану (Rin'Go), США (Ділан Ллойд), Чилі (Кароліна Сото), Фінляндії (ОСМО Іконен), Шрі-Ланки (Umara & Umaria), України (Злата Огневич). Росію представить учасниця телепроекту «Фактор А» (що пройшов під патронажем все тієї ж невгамовною АБ) Вікторія Черенцова.

Напередодні відкриття конкурсу Алла Пугачова збере на розкішній віллі під Ялтою всіх учасників на закриту вечірку для особистого знайомства. Буде напутствовать і ділитися, напевно, секретами майстерності, щоб кожен міг скористатися частинкою її багатого досвіду. «Вони мені всі дороги, я ж кожного особисто вибирала, - сказала Алла для" МК "перед швидким від'їздом, - вважаю, що кожен з них гідний нагороди, і кожному бажаю успіху». Щоб і саму себе підтримувати в робочій формі та райдужному настрої , Алла везе з собою до Криму не тільки «Масика» Галкіна (він буде допомагати їй на сцені), а й великий ортопедичний матрац, щоб м'яко спати і солодко висипатися. Мабуть, гризуть все-таки сумніви, як би найкраща подруга не підклала голок або кнопок в ложі апартаментів-люкс на «Віллі Софія», якими Сонечка, собст венно, і володіє і де буде мешкати люб'язна Аллочка.

Слідом за Аллою, зрозуміло, потягнуться до Криму вічним докором та блазнівським викликом і все два метри Філіпа Кіркорова Слідом за Аллою, зрозуміло, потягнуться до Криму вічним докором та блазнівським викликом і все два метри Філіпа Кіркорова. Філ, втім, вміє обставляти будь-який свій жест відчаю вельми креативним блиском. І він явно буде блищати в багатющої зоряної програмі фестивалю, на якій зібрані не тільки мегазірки України і Росії, але і самі різнокаліберні international stars - від «пупса» Томаса Андерса і «армійського коханця» Олександра Барда до іконоподобной Глорії Гейнор. Вперше з тих пір, як пан Кіркоров продюсував на «Євробаченні-2008» Ані Лорак, вони нарешті заспівають дуетом.

- Ми давно шукали привід для дуету, - розповів нам Філіп, - і нарешті знайшли. Таке прекрасне свято, новий фестиваль на березі ласкавого і теплого моря, а у нас як раз з'явилася пісня «Запитай у моря» - на морську тематику ...

Ані Лорак зі свого боку сказала, що вже й не сподівалася дочекатися дуету з Пилипом, хоча завжди вважала такий експеримент «логічним продовженням» їх дружби і успішної співпраці. До Криму співачка приїде не тільки з новою піснею, а й з новонародженою дочкою Сонечкой, яку назвали на честь Софії Ротару. Так що у обох керівниць кримського фестивалю буде маса приводів для приємних емоцій і відчуттів з різних сторін.

Як спрацюються дві суперзірки?
Чи стануть світлою повістю, проривом і модернізацією в новій музичній епосі?
Або впадуть жертвою музично-ідеологічних розбіжностей і інтриг своїх адміністрацій?