Як і де дізнатися борг по аліментах на прізвище: онлайн, через інтернет, в службі судових приставів

  1. Де дізнатися необхідну інформацію
  2. Як дізнатися борг по аліментах на прізвище через інтернет
  3. Про заборгованість запитаємо у приставів

У нинішній час адреси людей фактичного перебування дуже часто відрізняються від того, який зазначений в головному посвідчує особу документі - паспорті. Тим часом всі офіційні листи і повідомлення надходять виключно за адресою реєстрації людини.

Незалежно від того чи збігаються реальний і формальний адреси проживання людини незнання про наявні у нього борги не звільняє його від необхідності їх оплати та відповідальності, до якої людина може бути притягнутий при їх несплаті. Нововведення, які приносять в життя людей інтернет - технології, торкнулися і цієї сфери. Завдяки чому людина, навіть практично не проживаючи за адресою реєстрації, і не маючи можливості регулярно перевіряти пошту, може, в віддаленому режимі, завжди бути в курсі про листи, повідомлення приходять на його ім'я, в тому числі є можливість дізнатися і про що значаться за ним боргами по аліментах.

Де дізнатися необхідну інформацію

Закон не пред'являє до громадян вимоги щодо обов'язкового проживання за адресою реєстрації, внаслідок чого пункт фактичного проживання від місця прописки, до якого людина прикріплений, може відрізнятися Закон не пред'являє до громадян вимоги щодо обов'язкового проживання за адресою реєстрації, внаслідок чого пункт фактичного проживання від місця прописки, до якого людина прикріплений, може відрізнятися. Це можуть бути різні адреси в межах одного міста або точки, що знаходяться в абсолютно різних суб'єктах країни.

Але, незалежно від місця проживання, людина повинна бути обізнаний про важливої ​​інформації, стосовно його особистості, в іншому випадку в самий невідповідний момент вона може обрушити всі його плани.

Такий варіант розвитку подій може чекати людину при виїзді з країни, якщо по відношенню до людини розпочато виконавче провадження по аліментах, і заборгованість переступила поріг допустимого для покидання країни в 10 (десять) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Щоб не відчути на собі наслідки такого збігу обставин і незалежно від свого перебування завжди залишатися в курсі значаться за собою аліментів , Можна періодично дізнаватися про наявних заборгованостях. На сьогоднішній день існує достатня кількість можливостей уточнити цю інформацію, вони полягають в наступному:

  • можна перевірити базу даних виконавчих проваджень , Запропоновану на сайті відомства судових приставів, тобто дізнатися заборгованість по аліментах можна на прізвище в режимі «онлайн», послуга безкоштовна. Для цього потрібно ввести повне ім'я, вказати дату народження, пройти перевірку системи того, що запит відправляється людиною, а не роботом. З цією метою система зажадає ввести символи, які будуть виведені на екран і виконати завершальний пункт, клікнути по покажчику знайти, після цих нехитрих маніпуляцій, протягом лічених секунд система видасть відповідь про наявність або відсутність у особи боргів по аліментах.
  • Перевірити борги з аліментів можна і, за допомогою терміналів державних послуг, які встановлені на станціях метро, ​​в поштових відділеннях і багатьох інших пунктах.
  • Якщо ж людина не є затятим користувачем інтернет-технологій, то отримати відомості, про наявні у нього борги по аліментах він може, звернувшись до відділення судових приставів, до якого належить його адресу реєстрації, а не перебування.

Далі ми розповімо вам більш детально про те, як дізнатися суму боргу по аліментах через інтернет, а після - і у судових приставів.

Як дізнатися борг по аліментах на прізвище через інтернет

Мабуть, найбільш зручним способом уточнення інформації, про наявні у людини боргах по аліментах, є скористатися сервісами віртуальної павутини Мабуть, найбільш зручним способом уточнення інформації, про наявні у людини боргах по аліментах, є скористатися сервісами віртуальної павутини. Так, для цього можна відвідати сторінку або судових приставів всій Росії і відкривши наявну там базу даних виконавчих проваджень вибрати суб'єкт РФ, в якому людина зареєстрована і заповнивши всі наступні поля можна отримати актуальні відомості про свої борги з аліментів.

Також цю процедуру можна виконати і з сайту територіального відомства судових приставів, в цьому випадку людині вже не потрібно вибирати край, область або республіку, в якій він зареєстрований, достатньо заповнити такі поля, як:

  • Прізвище.
  • Ім'я.
  • По батькові.
  • Дата народження.

І через лічені секунди вся інформація, що цікавить про борги, в тому числі і по аліментах буде представлена ​​перед поглядом людини.

Життя будь-якої людини може скластися непередбачуваним чином і бути може, що потрібно уточнити про наявність або відсутність боргів по аліментах, або може знадобитися інформація про розмір боргу. Або при раніше проведену оплату суми боргу по аліментах може знадобитися уточнити дані про закриття порушеної процесу по стягненню аліментів, відповідно в такому випадку у людини є відомості про номер виконавчого провадження, за допомогою даної інформації громадянин також може уточнити цікаві для її відома.

Багато сьогодні набагато частіше, ніж комп'ютером користуються кишеньковим смартфоном, які завжди під рукою, а при підключеному мобільному інтернеті вони стають повноцінною заміною традиційних персональних комп'ютерів. Завантажте в свій гаджет офіційний додаток судових приставів, яке, благо, на даний момент представлені і для бюджетних андроїдів, і для пристроїв з більш дорогими операційними системами. Можна в будь-який час уточнити інформацію про наявні борги з аліментів.
Далі ми розповімо, як дізнатися суму заборгованість у приставів по аліментах.

Про заборгованість запитаємо у приставів

Робота пошти не завжди ідеальна, та й стан поштових скриньок в багатьох будинках залишає бажати кращого, внаслідок чого людина може не отримати на руки важливого документа, такого як судовий наказ про призначення сплати аліментів і розпочате на підставі цього документа виконавчого провадження Робота пошти не завжди ідеальна, та й стан поштових скриньок в багатьох будинках залишає бажати кращого, внаслідок чого людина може не отримати на руки важливого документа, такого як судовий наказ про призначення сплати аліментів і розпочате на підставі цього документа виконавчого провадження. Та й не кожен може розібратися, де і як легко дізнатися заборгованість по аліментах на прізвище через інтернет.

Навіть якщо присутні такі обставини, які зовсім не є виправдувальними, людина може дізнатися про всі свої борги, включаючи заборгованість по аліментах. Громадянину для цього необхідно звернутися із запитом про значаться за ним боргів по аліментах в відділ судових приставів, у веденні якого знаходиться адресу його реєстрації.

Цей документ буде в встановлені законодавцем терміни оброблений, як правило, протягом одного календарного місяця, саме такий максимальний термін вказаний для формування і відправки відповідей, на все що надходять від громадян питання і звернення.

Протягом місяця на ім'я заявника надійде лист від судового пристава, про наявні у нього борги з аліментів, способах оплати та заходи покарання, яких можуть бути застосовані по відношенню до особи в разі їх несплати.

Саме так можна дізнатися заборгованість по аліментах в ФССП (федерали службі судових приставів) сьогодні.

На основі всього, про що вище розповідалося, можна зробити висновок про те, що в сучасних умовах, державними органами створені всі умови для своєчасного отримання громадянином інформації, про наявні у нього борги по аліментах.

Неважливо проживає людина за пропискою або знаходиться у від'їзді, на заробітках, на величезній відстані від адреси, який вказаний в його документі, що посвідчує особу, в якості адреси реєстрації. Завжди, в будь-який час, незалежно робочий або святковий день на календарі пройшовши нескладну процедуру заповнення елементарних полів можна дізнатися актуальну інформацію про наявність боргових зобов'язань по аліментах.

Більш того, сучасні платіжні системи дають можливість, якщо існує достатня сума на рахунку картки в онлайн-режимі погасити наявну заборгованість. Тим самим бути спокійним і за свою свободу при виникненні необхідності здійснення закордонних поїздок, так і виконати зобов'язання перед своєю дитиною, адже незалежно від життєвих обставин він не перестав таким бути і також потребує всебічного забезпечення, в тому числі і фінансово.