Магазини Мінська. Торгові центри та ринки в Мінську

  1. Торгові центри та універмаги Мінська


Білорусь виробляє велику кількість товарів народного споживання. Навіть побутова техніка і електроніка в Білорусі часто власного виробництва. Можливо, дизайн місцевих брендів не відрізняється великим шиком, зате якість висока, а ціна низька. Тому у туристів в Мінську користуються популярністю товари білоруських марок. Це одяг марок Elema, Bugaiux, білизна Milavitsa, трикотаж «Купалінка», «Свiтанак» і ін. Фірм, взуття Belwest, Марко, галантерея Conte, годинник марки «Луч» і ін. І хоча ці марки мають свої фірмові магазини в Мінську, немає сенсу відвідувати їх окремо. Досить відвідати 2-3 універмагу в центрі міста, в яких представлений весь асортимент для середньостатистичного туриста.

Торгові центри та універмаги Мінська

  • ЦУМ - розташований на проспекті Незалежності в районі площі Якуба. Поруч є зручна парковка і заклад громадського харчування «Лідо». Для зручності туристів в магазині є обмін валюти на білоруські гроші. Представлені супутні послуги з дрібного ремонту одягу або розкрию купленої тканини для подальшого самостійного пошиття.
  • ГУМ - теж знаходиться на проспекті Незалежності, але поруч з площею Жовтневої. Тут більше товарів в народному стилі. Наприклад, сорочки, сукні і навіть меблі з білоруським орнаментом. Також в ГУМі великий вибір жіночих і чоловічих рукавичок. Із супутніх послуг - обмін валюти, дитяча кімната, швейні, ювелірні, вартові майстерні.
  • ТЦ «На Немизі» - знаходиться на однойменній станції метро. Відрізняється вибором фарфорового посуду, лляні тканин і одягу, навіть є натуральні шуби Вітебської фабрики. А також товари для спорту, електроніка, канцелярія і ін. З супутніх послуг - в ТЦ працює кафе.
  • ТЦ «Столиця» - сучасний триповерховий підземний універмаг на площі Незалежності. Був відкритий в 2006 році. Поєднує торгівлю з супутніми послугами та закладами громадського харчування. Тут нерідко можна стати глядачем концерту білоруських артистів, відвідати виставку або інше культурний захід.
  • «Мінський вернісаж» - ринок, де можна подивитися або купити твори білоруських художників, автентичні ляльки в народному стилі або матрьошку. Ринок працює щодня, крім понеділка. Рядрм - станція метро Жовтнева.

Не дивуйтеся, якщо в універмазі замість упаковки товару в фірмовий пакет, вам загорнутий його в папір. Поставтеся до цього, як до невеликої екскурсії в радянське минуле.


Автор: ВОтпуск.ру
Дата публікації: 28.03.2014


Фотографії магазинів Мінська

Популярні статті