Сталевий, з червоними вітрилами: хто побудує новий корабель для свята випускників

Губернатор Георгій Полтавченко пообіцяв, що до 2023 року у нас з'явиться власний, російський вітрильник для «Червоних вітрил». Судячи з того, що відомо про принципи суднобудування, тому, хто візьметься за це замовлення, доведеться повторити подвиг будівельників «Беговой» і «Новокрестовской». Губернатор Георгій Полтавченко пообіцяв, що до 2023 року у нас з'явиться власний, російський вітрильник для «Червоних вітрил»

Сергій Михайличенко / "Фонтанка.ру"

На засіданні міської педагогічної ради губернатор Георгій Полтавченко розповів, що пора вже робити чудеса своїми руками : Новий вітрильник «Санкт-Петербург» для участі в щорічному святі випускників побудують студенти і школярі. Своїми руками. І вже в 2023 році судно вийде в акваторію Неви під гуркіт святкового салюту. Переговори з міськими верфями ось-ось почнуться.

Таким чином, за бортом залишиться не тільки беззмінний в останні роки виконавець ролі парусника «Секрет» - шведський бриг «Три корони», - але і лінійний корабель Петровської епохи «Полтава», побудований на однойменній верфі історичного суднобудування. Не те щоб творці «Полтави» пророкували своє дітище на місце «Трьох корон», але історично достовірний корабель з дерева вийшов казково гарний . Однак зареєструвати дерев'яний лінкор в «Російському морському регістрі судноплавства» - завдання практично нездійсненне . Дерев'яний лінкор не вписується в сучасні правила безпеки і експлуатації суден. Через проблеми з регістром «Полтава», спочатку заявлена ​​як одне з чудес параду в День ВМФ в Кронштадті, в строю так і чи не з'явилася .

Головний кораблебудівник історичної верфі «Полтава» Михайло Плеханов розповів «Фонтанці», що до нього щодо будівництва нового парусника для «Червоних вітрил» не зверталися.

«Будь-яке пристойне суднобудівне підприємство в змозі впоратися з таким замовленням, - говорить Плеханов. - Корпус проектувати, в принципі, не велика історія, а ось рангоут, такелаж і вітрильне спорядження - складніше, таких фахівців небагато. Залучення молоді до такого проекту - можливо. Але це призведе до серйозного подорожчання проекту і збільшення термінів. Пам'ятайте, як в кінофільмі «Формула любові» карету чинили? «За тиждень впоратися можна, а за дві - тут помічник потрібен». Професіонали працюють швидше, і вартість продукту, який вони виготовлять, нижче. Але це буде велика вкладення в тих дітей, які візьмуть участь в будівництві, і це добре ».
Плеханов відзначає, що вкластися в чотири роки, не маючи готового техзавдання, буде непросто.

Судячи із заяви градоначальника, побудувати новий вітрильник простіше, ніж перемогти бюрократичні бар'єри.

Ніяких подробиць проекту парусника «Санкт-Петербург» поки немає. Невідомо, як буде фінансуватися будівництво, на чиєму балансі буде стояти судно і чим займеться в ті 364 дні, коли в Петербурзі не проходять «Червоні вітрила».

Як повідомили «Фонтанці» в комітеті з освіти, губернатор направив у відомство доручення, яке згодом буде деталізовано. Але в документі вказано тип судна. Передбачається, що це буде трищоглове вітрильне судно, тип - «баркентіна». Це корабель зі змішаним вітрильним озброєнням - прямими і косими вітрилами. Довжина близько 60 метрів, водотоннажність близько 700 тонн. Район плавання - вся акваторія Світового океану. Особливість такого судна в тому, що воно може безперешкодно заходити і маневрувати в акваторії Неви і той же час має хороші морехідні якості для далеких плавань. Технічний проект планується розробити і затвердити в 2019 році.

І найголовніше - новий «Секрет» вітчизняного виробництва буде зі сталі, а не з дерева. І ніякої трагедії в цьому немає - тільки практичні міркування.

«У 21-му столітті будувати корабель подібного розміру з дерева - це особлива примха, - зазначає Плеханов. - Якщо ми хочемо красиву картинку, то це повинна бути сталь, щоб не мати складнощів з морськими регістрами. Якщо корабель будується, щоб ходити в море, він повинен будуватися зі сталі ».

Одна біда - в серії такі суду ніхто не робить, готових проектних рішень немає. Вітрильники сьогодні - штучний продукт. Однак прецеденти будівництва сучасних суден такого класу є. Наприклад, баркентіна "Running on waves".

Втім, то було давно і не в рамках держзамовлення. Сьогодні петербурзькі суднобудівні заводи не бачать в будівництві парусника «Санкт-Петербург» нічого неможливого. У прес-службі АТ «Балтійський завод» «Фонтанці» підтвердили, що всі необхідні потужності для реалізації такого замовлення у підприємства є. Чи не здивувалися запитом і в Об'єднаної суднобудівної корпорації.

«Конструкторські бюро, що входять до складу ОСК, готові виконати проект парусника« Санкт-Петербург », - повідомили« Фонтанці »в прес-службі. - Верфі корпорації володіють усіма необхідними компетенціями та технічними можливостями для будівництва такого судна, але поки пропозиція до нас не надходило, і переговори не проводилися ».

Звичайно, заміна дерев'яного корабля сталевим - окрема печаль для романтиків. Але роль Трищогловий галіота Грея «Секрет» в радянському фільмі «Червоні вітрила» з Анастасією Вертинською виконала сталева баркентіна «Альфа». І нічого, ніхто не переживав через невідповідність духу епохи.

Венера Галеева, «Фонтанка.ру»

Пам'ятайте, як в кінофільмі «Формула любові» карету чинили?