Basemnt Concept Store. Хто і навіщо відкрив в Києві магазин зі світовим стрітвером - DTF MAGAZINE

  1. Про ідею і особливості
  2. Про власників і інвестиціях
  3. Про локації
  4. Про ціни і покупців
  5. Про представлених брендах
  6. Про українських брендах
  7. Про те, де і як закуповують бренди

В кінці квітня в Києві відкрився Basemnt Concept Store - проект 19-річної Марії Кавицького і 20-річного Микити Данильчука. За їх словами, це повинен бути не просто магазин з європейськими та американськими streetwear-брендами, але і культове місце для молоді, якій близька вулична культура. Серед представлених марок - Hood by Air, Palm Angels, Diamond Supply, BAPE і Anti Social Social Club. Речі в Basemnt Concept Store коштують від 900 грн до 17 500 грн.

DTF Magazine дізнався у Марії Кавицького про те, як вони відкрили Basemnt, в чому його особливість, як їм вдається привозити до Києва світові бренди і хто готовий їх купувати

Про ідею і особливості

«І дея Basemnt Concept Store з'явилася під час поїздки в Амстердам на моє 18-річчя. Ми з друзями надихнулися європейської молодіжної культурою і вирішили, що хочемо зайнятися її розвитком в Києві. Остаточно вона утвердилася під час наступної поїздки в США, де надихнулися американським стилем життя. В цілому від появи ідеї до її реалізації минуло приблизно півтора року.

У нас все досить незвичайне: від локації і дизайну магазина до вибору брендів, так як більшість марок представлені у нас ексклюзивно. Назва BASEMNT (basement), що в перекладі з англійської означає «підвал», з'явилося після того, як визначилися з місцем - у нас в магазині є підвал. Слово «basement» відноситься до молодіжного андеграунд-руху, для якого підвали і закинуті будівлі завжди були звичним місцем для тусовки. Для нас Basement - це ще основа і перший цеглинка закладений в наші майбутні плани.

Наша головна мета - розвиток української культури і молоді. Ми мріємо створити суспільство однодумців, вільних від забобонів амбітних, творчих людей. Тому і позиціонуємо Basemnt не як торгову платформу, а як art space. Безпосередньо торгова площадка - це інтернет магазин .

Про власників і інвестиціях

Головні творці Basemnt - я і мій друг Микита. Я з дитинства захоплююся модою, росла в модному світі, їздила на покази, близько ознайомилася з баїнг і багатьма аспектами маркетингу. Захоплююся вуличної культурою і вуличною модою - це одні з джерел натхнення. Я жила в різних країнах і багато подорожую, що вплинуло на мій кругозір. Микита з дитинства захоплюється музикою, вуличної та андеграунд-культурою.

У проект інвестували мої батьки (засновники української retail-компанії Helen Marlen Group - прим. DTF Magazine) і батьки Микити - дали стартовий капітал, але ми самі втілювали всі ідеї в життя. Природно, певні контакти в сфері моди нам надали Helen Marlen Group, але над більшістю контактів ми працювали самостійно: знайомилися з цікавими людьми на Тижнях моди, налагоджували зв'язки. Батьки побачили наш магазин тільки в день відкриття, до цього моменту поняття не мали, що в ньому відбувається. Я безмежно вдячна батькам за все те, що вони в мене вклали: і мова не тільки про матеріальні речі, а й про освіту, яке вони мені дали, вихованні і досвіді, який я набувала з роками завдяки їм.

Про локації

Про локації

Місце, де знаходиться магазин, має свою історію. Для нас воно багато значить. В одній будівлі з нами знаходиться музична студія наших друзів, разом з якими ми починали цей проект.

Будівля розташована в центрі міста (вул. Івана Мазепи 10з, - прим. DTF Magazine), але заховано від сторонніх очей всередині двору. Ми пофарбували його в чорний колір, і тепер воно виділяється на тлі сірості навколишніх будинків. Чи не хотіли робити магазин у фасадній частині будівлі, не хотіли робити вітрину, яку бачили б, хто проходить повз. Ми прагнули створити об'єкт, який не так просто знайти, який буде унікальним і захованим від чужих очей, де буде панувати атмосфера secret society.

Величезний плюс нашого розташування всередині двору ще і в тому, що ми можемо покращувати навколишнє територію і підлаштовувати її під нашу концепцію. Ми вже зробили тут невелику баскетбольний майданчик і прикрасили територію квітами, щоб люди приходили і приємно проводили час.

Про ціни і покупців

Перед відкриттям головні побоювання були пов'язані з купівельною спроможністю нашої цільової аудиторії. В Україні багато людей, яким близька андеграунд-культура і яким подобається такий стиль одягу, однак не всі можуть собі її дозволити. Велика частина нашої аудиторії - молоді хлопці, що впливає на формування цін: у нас вони набагато нижче, ніж в інших бутиках люксового сегмента. Тому ми намагаємося уявити речі абсолютно різних цінових категорій. Наприклад, у нас є як футболки за 900 грн, так і кофти за 17 000 грн.

З іншого боку, ця культура близька і більш старшому поколінню. Наприклад, моєму братові. Реп і хіп-хоп культура зароджувалася і розвивалася як раз за часів його молодості: він на ній виріс. І його покоління - також наші потенційні покупці.

Про себе ми розповідаємо в Інстаграме і сконцентрувалися в основному на ньому. Саме цій соцмережею в основному користується наша цільова аудиторія. Також на сайті є розділ новин , Де ми пишемо про моду, мистецтво, і стилі життя.

Про представлених брендах

Про представлених брендах

Орієнтуємося на нішеві американські і європейські бренди, яких немає в Києві. Вибираємо то, що відповідає нашій концепції, що подобається нам, що носять світові селебріті і те, що сьогодні в тренді.

Напевно, поки наше головне досягнення - Hood by Air, Palm Angels і Public School. Це самі топові і сильні бренди з тих, що у нас представлені. Також пишаємося, що відшукали нішеві бренди, які тільки починають набувати популярності, а саме C2H4, MISBHV, NDG, і For Those Who Sin - нові, зовсім молоді азіатські і американські бренди.

Гоша Рубчинський, Off-White і Heron Preston - на даний момент найбажаніші бренди, які нам поки не вдалося роздобути. Ми листуємося з представниками цих марок: у деяких вже є представництва в Україні, і вони хочуть зберігати ексклюзивність, але сподіваємося, що переговори призведуть до успіху.

Про українських брендах

Про українських брендах

З українських брендів в магазині продаються наші друзі: ONNO, NDangered і Fashion Criminal. Fashion Criminal створений двома хлопцями з Харкова і їхнім другом з Лондона. Вони швидко розкрутилися і стали успішними, завоювали популярність серед реперів. Їхня нова колаборація зі стилістом Ian Connor буде опублікована в літньому номері Vogue Italia.

ONNO - молодий український бренд, який заснувала Настя Осмоловський. NDangered - бренд Насті Войнівське, вона робить ручні вишивки на толстовках. Це ексклюзивні, незвичайні, автентичні кофти.

Незабаром у нас з'явиться Act.1. Однак українських брендів, які б відповідали нашим параметрам, досить мало, але ми хочемо розвивати український ринок і будемо робити все можливе, щоб виводити їх на міжнародну арену.

Про те, де і як закуповують бренди

Про те, де і як закуповують бренди

В основному ми займаємося рітейлом. Ресейлім тільки три бренди: Anti Social Social Club, BAPE і Diamond Supply. Всі інші речі продаємо за роздрібною ціною і замовляємо їх безпосередньо у постачальників і безпосередньо у брендів у Франції, Італії, США та Азії.

Більшість речей, які представлені в Basemnt Concept Store, закуповуємо оптом на Тижнях моди і в шоу-румах Парижа і Мілана. Якщо ж говорити про речі таких брендів, як BAPE і Anti Social Social Club, які ми ресейлім, то Anti Social Social Club замовляємо на офіційному сайті і вони приходять в протягом трьох місяців. BAPE закуповуємо в Нью-Йорку у флагманському магазині.

Ми хочемо прищепити ринок і зрозуміти, наскільки речі BAPE актуальні і доступні нашої аудиторії, після цього вирішимо, чи будемо продавати їх далі. Anti Social Social Club, навпаки, - наша золота жила: їх продукція дуже добре продається, і ми будемо продовжувати її замовляти »

Фото: Вова Клевер

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.