Турецькі голуби Такла: опис бійні породи

  1. опис
  2. зміст

.

Голуби Такла - одна з популярних порід на території різних країн, завдяки своїм льотним здібностям. Назва бійні вони придбали завдяки специфічній грі крилами в процесі польоту. Їх розведення поширене серед досвідчених заводчиків бойних голубів.

Їх розведення поширене серед досвідчених заводчиків бойних голубів

Голуб Такла популярний у всьому світі

опис

Турецькі голуби вельми популярні на території однойменної країни. Птахи походять з місцевостей Туреччини і поширюються серед заводчиків інших країн з їх земель. Представники виду разюче відрізняються за зовнішніми даними. Зовнішні ознаки породи мають підрозділи:

  • чубаті;
  • двучубатие;
  • вусаті;
  • носочубие.

Голуби Такла отримали таку назву виходячи з перекладу слова з турецького, як перекид. Голуби даного виду здійснюють перекиди в польоті. Прадіди голубів з'явилися в десятому столітті, на території Середземномор'я. Хоча інші місцевості приписують собі роль родоначальника. Голуби призначалися в служіння людям, які нині займають високі пости. Має місце припущення, що голуби породи Такла дали початок таким видам птахів:

  1. іранська;
  2. іракська;
  3. сирійська;
  4. вірменська.

Птахи розглянутого виду можуть продовжувати політ протягом десяти годин, не здійснюючи зупинок. Їх відносять до найяскравіших представників бойних птахів. Особи в момент скоєння перекиду можуть втратити концентрацію і впасти, часто травмуючись.

Особи в момент скоєння перекиду можуть втратити концентрацію і впасти, часто травмуючись

Голуб Такла володіє відмінними льотними якостями

Вони приймають різноманітні забарвлення пір'я. Схильність до тривалого польоту властива голубам, які не мають яскраве оперення. Голуби потребують спеціальне навчання, щоб освоїти майстерність польоту з шкереберть.

Заводчики, не наділені досвідом змісту голубів, перетворюють цю породу в неповоротких птахів.

Бійні голуби відносяться до змішаного типу вирощування, так як їх м'ясо не є інтересу у заводчиків, а їх зовнішні дані не наділені відмінними рисами. Зовнішність птахів невибаглива, і схожа на диких голубів. І чим буденніше оперення голуба, тим якісніше його політ.

Розведення голубів з метою отримати особин, що показують запаморочливі хореографічні номери відноситься до витратного виду бізнесу. Потрібно затратити час і гроші на отримання очікуваного результату. В іншому випадку, представники виду крім зовнішньої схожості з дворовими голубами, придбають і якісне подібність. Це стане причиною значних збитків з боку заводчика.

Це стане причиною значних збитків з боку заводчика

Чим невибагливий забарвлення голуба Такла, тим краще він літає

зміст

Зміст птахів не відноситься до розряду невибагливих особин. Вони досить вимогливі до своїм змістом. Розведення Такла займаються переважно навчені досвідом заводчики.

Для того, щоб домогтися від голубів очікуваних результатів слід тривалий час приділити їх навчання та утримання. Інакше вони не продемонструють вам свої природні здібності і всі скоєні вами вкладення не виправдаються. Рекомендовано купувати вже навченого і підготовленого голуба. Але зрілі і вміють літати особини коштують набагато дорожче. Враховуйте, що і юні і недосвідчені Такла коштують дорого. Зміст виду здійснюється без схрещування з іншими особинами. Це свідчить про стійку чістородності голубів.

Льотні здатності особин визначилася з їх бавовною крилами в процесі польоту. Якщо ви недостатньо добре навчили ваших вихованців, то вони будуть падати в процесі польоту. Не виключені летальні випадки.

Бійні Такла поділяються на кілька видів: Боз, Миро, Ефлатон, Сабуні, Сиваш.

У деяких з представників оперення приймає сірий відтінок, а на лапах ростуть пір'я. До категорії елітних птахів відносяться бійні з молочно - білим кольором пір'я.

До категорії елітних птахів відносяться бійні з молочно - білим кольором пір'я

Білі Такла вважаються елітними

В період існування Османської Імперії голуби цього виду були розмінною монетою на ринку.

Бійні поширені серед досвідчених заводчиків, які навчені досвідом і теоретичними навичками навчання і утримання птахів.

В руках норовливого новачка, бійні голуби стануть звичайними пересічними птахи не навченими польоту, і не мають їх відмітних якостей.

Суть їх змісту не перебуває в вимогливому харчуванні або догляді. Якщо ви зважилися придбати породу бійні, будучи не навченими до польотів, готуйтеся до виснажливих робіт. Які займуть багато вашого часу і терпіння.

Голуби, навчені польотів, коштують у кілька разів дорожче молодих. Вони мають поширення по всій території Туреччини. Яка, за сумісництвом, є їх родоначальницею за однією з версій. Ця країна має широкий досвід в навчанні бойних своєрідного польоту. За нього і цінують цей вид.

Схрещування особини з іншими видами призводить до втрати вихідної якості Такла. Льотні здатності і стійка охайність є визначальною ланкою, пов'язаним з вартістю на ринку.

Схрещування видів не гарантує отримання нового виду, що має якості Такла.