Голуби - прикмети і забобони про птахів

 1. Що передбачать вам голуби
 2. інші прикмети

Відомо багато різноманітних народних прикмет про природні явища, а окрему нішу займають прикмети про представників тваринного світу. У цьому списку далеко не останню роль займають голуби - птахи миру, яких багато незаслужено недолюблюють за те, що вони часто псують машини і будівлі своїм послідом. Насправді ж голуби ніколи не роблять нікому нічого поганого, вони пророкують щасливі, щасливі події в житті, поліпшення фінансового благополуччя. Тема цієї статті - забобони та прикмети про голубів.

Тема цієї статті - забобони та прикмети про голубів

Що передбачать вам голуби

Напевно, багато хто буде здивований, коли дізнаються, скільки насправді існує прийме про цих пернатих. Всі вони сильно розрізняються між собою і іноді можуть мати суперечливими значеннями. Далі ми введемо вас в курс справи і розглянемо приклади найпопулярніших народних повір'їв про голубів.

Наші пращури були впевнені в тому, що голуби грають роль посланців з небес, а не просто звичайних птахів. Тому не дивує той факт, що всі прикмети та повір'я про голубів вкажуть на початок серйозних життєвих змін.

Відразу ж пригадується історія з біблії, коли голуб під час Всесвітнього потопу приніс людям хорошу звістку. З тих пір стан речей майже не змінилося, голуби і раніше приносять важливі вести, які важливо правильно розуміти і розшифровувати.

 1. Г Олубей «позначає» одяг або машину. Звичайно, вона навряд чи доведеться вам до душі, але намагайтеся сприйняти ситуацію в позитивному контексті. Значить, незабаром, за давнім повір'ям, ви можете чекати збільшення фінансового стану.
 2. Голуб прилетів на балкон і селиться там. Таким чином, пташка захищає ваш будинок від негативної енергії і не допускає її проникнення в житло.
 3. Голуб сидить на підвіконні. Птах принесла на своїх крилах звістки і передбачить життєві зміни. Якщо спостерігаєте несподіваного гостя за своїм шибкою, а особливо якщо він ще стукає дзьобом у ваше вікно - не вірте в погані чутки і повір'я. У деяких джерелах зустрічається протилежне тлумачення прикмети - нібито голуб, сидить на підвіконні є передвісником поганих подій і вказує мало не на смерть. Не варто довіряти подібним - хіба така світла птах здатний принести вам погану звістку?
 4. Голуб прилетів і сидить на віконці з чимось в клювике - гілочкою, травичкою або іншими предметами. Значить, дуже скоро у ваше життя прийде величезне щастя, темна смуга життя зміниться світлою, в життя увірвуться сприятливі зміни. Ні в якому разі не можна проганяти гостя з віконця!
 5. Птах залетіла всередину житла - скоро в будинок прийдуть гості і принесуть з собою цікаві звістки. Якщо голуб білий - зустрінете хороших гостей з позитивними новинами.
  А якщо голуб відрізняється чорним забарвленням - характер новин буде не дуже радісний, може навіть бути трагічним.
 1. Голуб влітає у вікно і вдаряється об скло. Це не дуже хороший варіант прикмети. Особливо, якщо після цього птах замертво падає на землю - в такому випадку він вкаже на різні нещастя і негаразди або може свідчити про початок неблагополучного періоду в житті. Але якщо він після удару піднімається і продовжує свій політ - вам вдасться успішно впоратися з труднощами, вони пройдуть дуже швидко.
  У більшості випадків повір'я про голубів дійсні тоді, коли птах залітає всередину житла. А зустріч на вулиці не приймається в розрахунок. Мертвий голуб десь за межами вашого житла не пророкує вам зовсім нічого поганого.
 1. Птах залітає на кухню - прикмета вкаже на щасливе сімейне життя, легкий побут і добробут.
 2. Коли голуб селиться на балконі вашого житла і в'є там гніздечко - це дуже хороший знак! А якщо пташка ще і висиділа яйця - дуже скоро ви отримаєте значиму фінансовий прибуток, а також переживете багато радісних моментів у житті.

Але не можна торкатися до цих яєць або заважати птиці - просто спостерігайте поступове поява пташеняти з яйця. Будьте впевнені в тому, що прикмета обіцяє вам велике щастя.

Негативний знак - коли голуб не висидів яйця, а раптово покинув ваше житло. Це свідчить про труднощі і розчарування, крах ваших сподівань.

Це не весь список прийме про голубів.

інші прикмети

Якщо птах сів на вашу голову або тіла (що трапляється досить рідко) - ви скоро розбагатієте і отримаєте приємні сюрпризи від долі. Ви не випадково стали обранцем цієї пташки - це знак згори, що Вищі сили задоволені вашим поведінкою і бажають нагородити вас за нього.

Не дарма в народі ніколи не вбивали голубів і не завдавали їм ніякої шкоди. Це світлі птиці, які радують нас своєю поведінкою, а навіть якщо вони проявляють настирливість, потрібно проявляти до них терпимість. Покормите пернатих залишилися на столі крихтами, що не проганяйте їх з балкона і не ображайте їх. Можете не сумніватися в тому, що доля не залишиться у вас в боргу і дуже скоро винагородить вас за це сторицею.

Якщо вірити в прикмети і постійно звертати свою увагу на все, що відбувається у вашому житті - ви зможете відкрити багато нового і цікавого, дізнаєтеся, що віщують вам ті чи інші події в житті. Будете заздалегідь морально підготовлені до неприємностей, які, на жаль, неминучі. При цьому тільки ви вирішуєте, у що вам вірити, а в що ні і як застосовувати отримані знання на практиці.

Пропонуємо вам також переглянути коротке відео, в якому наводяться й інші приклади прийме про голубів

Не варто довіряти подібним - хіба така світла птах здатний принести вам погану звістку?