Фільтрація офтальмологічних розчинів, очних крапель

 1. вимоги процесу
 2. цілі фільтрації
 3. Рекомендації по фільтрам Технофильтр для процесу фільтрації офтальмологічних розчинів

Офтальмологічні розчини (розчини для очищення та зберігання контактних лінз, розчини для промивок, використовуваних при хірургії очей, препарати для лікування очей) повинні задовольняти самим строгим вимогам і специфікаціям на продукт

Офтальмологічні розчини (розчини для очищення та зберігання контактних лінз, розчини для промивок, використовуваних при хірургії очей, препарати для лікування очей) повинні задовольняти самим строгим вимогам і специфікаціям на продукт.

Головним компонентом більшості офтальмологічних розчинів є вода (вода для ін'єкцій), а також різні інгредієнти (солі, такі як хлорид натрію, захисні речовини, різні полімерні субстанції).

вимоги процесу

 • Фільтруючі елементи повинні забезпечувати високі швидкості потоку.
 • Фільтри не повинні пов'язувати або адсорбувати консерванти, використовувані у виробництві продукту.
 • Стерилізующі повинні забезпечувати надійне видалення мікроорганізмів.
 • Фінішні мембранні фільтри повинні мати низький рівень речовин, що екстрагуються, не виділяти пирогенов, піддаватися тесту на цілісність.
 • Передфільтри і стерилізують фільтри повинні витримувати багаторазові цикли стерилізації (паром в лінії або автоклаві).

Схема фільтрації офтальмологічних розчинів зазвичай включає в себе стадію попередньої фільтрації через глибинний фільтр для зниження кількості забруднюючих частинок і стадію стерилизующей фільтрації із застосуванням мембранного фільтру 0,2 мкм.

При відсутності попереднього фільтра мембрана забивається швидко, результатом чого є зниження пропускної здатності, що фільтрує системи. Застосування глибинного фільтра в якості попереднього дозволяє набагато збільшити ресурс системи. Узгоджена комбінація фінішного фільтра і предфильтра забезпечує необхідну швидкість потоку і всі вимоги процесу.

цілі фільтрації

передфільтрації

 • знизити вміст частинок і біонагрузку перед стерилизующей фільтрацією.

стерилізуюча фільтрація

 • стерилизующие фільтри 0,2 мкм повинні забезпечити надійне видалення мікроорганізмів.

Рекомендації по фільтрам Технофильтр для процесу фільтрації офтальмологічних розчинів

 • рекомендуємо для якісної передфільтрації, що задовольняє вимогам процесу використовувати глибинні попередні фільтри на основі мікростекловолокна серії ЕПВ.С з рейтингом 0,5 мкм. Фільтроелементи здатні забезпечувати високі швидкості потоку, відрізняються прекрасною механічною і термічною стійкістю, низьким опором, високою ефективністю утримання мікрочастинок, не виділяють волокон в фільтрат, виробляються по ISO 9001: 2000.
 • Для фінішної фільтрації рекомендуємо стерилізує мембранний фільтр марки ЕПМ.ПС-045/020 на основі високопродуктивної асиметричною поліефірсульфоновой мембрани з розміром пір 0,2 мкм. Даний фільтр забезпечує низьке зв'язування консервантів при високих швидкостях потоку і робочому ресурсі.
 • Для стерилизующей фільтрації повітря (фільтри "дихання" ємностей) рекомендуємо мембранні фільтроелементи з політетрафторетилену марки ЕПМ.Ф4 з розміром пір 0,2 мкм.
 • Для організації процесу фільтрації пропонуємо корпусне обладнання - медичні фильтродержатели серії ДС з висосокачественной нержавіючої сталі AISI 316L або AISI 304 на різну кількість і висоту фільтруючих елементів і фільтраційні установки на їх основі.

Для організації процесу фільтрації пропонуємо корпусне обладнання - медичні  фильтродержатели серії ДС  з висосокачественной нержавіючої сталі AISI 316L або AISI 304 на різну кількість і висоту фільтруючих елементів і фільтраційні установки на їх основі

Для остаточного вибору схеми для процесу фільтрації офтальмологічних розчинів просимо звертатися до фахівців ТОВ НВП "Технофільтр".


наверх