Огляд Casio MRG-8100 - годинник G-Shock з титанової обробкою

G-STORE.RU - офіційний магазин годинників Casio в Росії

Найдорожчі G-Shock MRG - це 8100B-1AJF за 3, 200.00 $. Моделі G-Shock серії MRG - це щось зовсім інше. З одного боку споживач отримує все ті ж міцні характеристики і навіть обмежену функціональність, якщо ми говоримо про повністю аналогових варіантах, але з іншого боку - ви отримуєте преміальну "фішку" від G-Shock. Я вже не раз говорив, що навіть самі функціональні стрілочний годинник не можуть переплюнути повністю цифрові. Модель G-Shock MRG-7600D , Яка дала старт наших публікацій про даної серії, поєднує в собі "золоту середину" аналогового і цифрового відображення часу. Тим не менш, вона вважається самою бюджетною моделлю MRG [ гід по покупці годинників G-Shock MRG ].

Нашим сьогоднішнім героєм став годинник G-Shock MRG-8100B-1AJF, які, за даними магазину superchrono.com , Коштують не менше 3, 200.00 $. Як би це м'якше сказати: "не дешево". Ну а тепер представляємо вашій увазі наш переклад огляду MRG-8100B-1AJF від форумчанина John_Harrison на forums.watchuseek.com.

Представляю вам годинник MRG-8100B-1AJF - флагманську модель Casio (Без урахування лімітованих видань). Так як мало хто може дозволить собі таку "іграшку", вирішив написати свій огляд зі своїми враженнями від даної покупки.

Так як мало хто може дозволить собі таку іграшку, вирішив написати свій огляд зі своїми враженнями від даної покупки

Корпус і браслет MRG - це суцільний титан, правда ще і з DLC покриттям. Що таке DLC покриття, ми детально описували в спорідненої моделі , Але продублюємо ще раз:

DLC, можливо, одне з найміцніших оптичних покриттів, що додає поверхні надзвичайний опір абразивам, солей, кислот, лугів і масел. Найчастіше це покриття використовується для кремнієвих і германієвих вікон, що розміщуються у військовій техніці і зовнішніх тепловізорах. DLC захищає зовнішні оптичні поверхні від швидкісних часток в повітрі, від морської води, машинного палива і масла, високої вологості, неправильного поводження і т.п.

На багатьох малюнках в мережі можна зробити висновок, що годинник повністю чорні, але це не так. Тональність MRG-8100B-1AJF більше схожа на темно сірий, ніж вугільно чорний.

Тональність MRG-8100B-1AJF більше схожа на темно сірий, ніж вугільно чорний

Титан отримав трохи іншу поліровану обробку, ніж інші моделі з DLC покриттям (наприклад на моделі GW-5000C обробка здається більш м'якою). Сам корпус досить чіткий - відразу можна помітити безліч кутів і "рубців".

Сам корпус досить чіткий - відразу можна помітити безліч кутів і рубців

Скло - плоский сапфір

* Думаю, тут потрібно зробити якийсь лікнеп:

Сапфірове скло виготовляють зі штучного сапфіра. Воно рівносильно по твердості і прозорості справжньому кристалу. Сапфірове скло вважається кращим серед всіх стекол, так як воно не дряпається ні чим, окрім справжнього алмаза. Навіть через багато років, Ваш годинник можуть потьмяніти - зітреться позолота, але скло буде виглядати як новеньке. Сапфірове скло часто ставиться тільки на дорогий годинник. Однак у нього теж є свої недоліки. Твердий - не означає міцний. Дане скло іноді навіть легше розбити, ніж пластик або мінеральне скло.

джерело

Як бачите, з одного боку - це ідеальний варіант для годин, але з іншого боку - сапфір не зовсім вписується в основну філософію G-Shock. Ось ще непогана вирізка зі статті на цю тему:

Сапфірове скло використовується виробниками телефонів вже давно. Однак цей елемент з'являється лише в украй дорогих «люксових» пристроях. Переваги такого матеріалу відомі всім: його дуже складно подряпати або розбити. Сапфір, а точніше корунд, різновидом якого є сапфір, за шкалою Мооса має твердість 9 (10 у алмазу). Популярне загартоване скло Gorilla Glass за цими параметрами, поступається сапфірове в кілька разів. Однак вартість останнього занадто висока, щоб виробники могли масово використовувати його в своїх продуктах.

джерело

Висновки робити вам.

Я нічого не можу сказати про товщину скла, так як розбирати модель поки не було потреби.

браслет

Браслет на 8100B досить цікавий. Безумовно, без наявності культової для MRG захисної застібки тут не обійшлося, але основна застібка отримала всього три позиції для розширення. Мало це чи багато - кожному своє, але наявність 5 отворів дозволяє підлаштувати браслет без укорочення або додавання ланки. Розглядаючи ланки браслета можна побачити простір між ними. Цей "скелетон" гарне рішення для зручного носіння навіть при тісному затиску зап'ястя. Ланка кріпиться до свого "товариша" за допомогою звичайних кільцевих шпильок. Незважаючи на те, що браслет тримається цілком собі гідно, інші виробники обладнують браслети (в даній ціновій категорії) спеціальними болтиками. Погодьтеся, але болти вселяють більше довіри ...

Завдяки досить віддаленому відстані між ланками, браслет отримав досить гнучку структуру, що, безумовно, позитивно позначається на його експлуатації.

Завдяки досить віддаленому відстані між ланками, браслет отримав досить гнучку структуру, що, безумовно, позитивно позначається на його експлуатації

Повна вага G-Shock MRG-8100B-1AJF становить близько 100 грам, але ця цифра може змінюватися, в залежності від кількості ланок на вашому браслеті. У порівнянні з іншими G-Shock c пластиковими браслетами, однорідний розподіл ваги - величезний плюс. Годинник не мають властивості перевертати догори дном на зап'ясті через досить слизького DLC покриття.

Годинник не мають властивості перевертати догори дном на зап'ясті через досить слизького DLC покриття

Модуль і дисплей

G-Shock MRG-8100B-1AJF отримав практично стандартний пак технологій: Multiband 6, though movement, секундомір, світовий час, будильник. Годинники 8100B можуть похвалитися досить глибоким циферблатом і безліччю цікавих деталей. Унікальна текстура на циферблаті відображається по різному, в залежності від стану освітлення. Міні дисплеї легко зчитуються, але, думаю, ніхто б не засмутився, якщо праву сторону трохи збільшили. П'ятихвилинні позначки, також як і основні стрілки, представлені в типовому для Casio стилі - покриті ірдіем і досить розбірливі, навіть при найнижчих показниках освітлення.

Не можна заперечувати відсутність нормальної підсвічування в годиннику G-Shock MRG-8100B-1AJF. Основні стрілки і позначки отримали люмінесцентне покриття на пару з ірдіем, а це означає тільки одне - поки у вас є хоч якесь джерело світла - ви знаєте час, якщо немає - незабаром ви заблукаєте в часовому просторі. Люмінесцентне покриття відрізняється за якістю від дешевих Casio і світить довше, але через кілька годин ви будете в повному не відомстві.

вердикт

Корпус і браслет - абсолютно унікальні. Це самі збалансовані годинник, які мені доводилося носити. Модуль багатий на функції, але мені було не важко розібратися з усіма можливостями годин. Наявність таймера зворотного відліку часу, принаймні для мене, величезний плюс. Покриття на годиннику якісне, але не досконале (Grand Seiko в такий же ціновій категорії перевершують G-Shock MRG-8100B-1AJF).

Я не буду зупинятися на ціні даного пристрою, так як це колекційне виріб. Якщо вам потрібні годинник тільки для точного відображення часу, немає сенсу купувати Casio за більш ніж 20 доларів.

Професійне фото моделі MRG-8100B-1AJF

Професійне фото моделі MRG-8100B-1AJF

Переклад редакції блогу любителів Casio. Думки в слух від Casio-Fan.