Розпродаж кед Converse | Конверс недорого зі знижкою

  1. Офіційні знижки і розпродажі кед Converse.

Чому варто побоюватися дешевих кед Converse Чому варто побоюватися дешевих кед Converse? Оригінальні кеди Converse коштують недорого, ціна стартує з 60 $ і в залежності від характеристик, матеріалу або лімітування моделей зростає. Знайти продукцію Nike.inc дешевше офіційного сайту не складе труднощів, це так звані репліки, ціна яких на порядок нижче. Як відрізнити оригінальні кеди від репліки читайте в нашій статті , Де описаний процес ідентифікації, але ніяк не відмінність. В одному можете бути впевнені: купити дешеві кеди Converse значить без сумнівів взяти не оригінальний товар.

Так чому краще переплатити купивши оригінал, ніж заощадити купивши репліку.

  • По-перше, звичайно ж варто відзначити моральний аспект, набуваючи оригінальні Конверс ви стаєте частиною культури та історії бренду.
  • Другим, істотним моментом є якість дешевих Converse. Скорочення ціни досягається за рахунок скорочення бюджету на сировину, тобто якість матеріалу буде аналогічно вартості. Крім того, в фактичну ціну кед буде закладено витрати на виробництво, транспортування та націнку. Варто тільки задуматися про реальну собівартість матеріалу дешевих кед конверс (реплік), як виникають сумніви в тому, що вони протягнуть один сезон.
  • По-третє, у випадку з контрафактом, економія на матеріалі, який в свою чергу ніким не перевіряється і виготовляються з невідомої сировини, супроводжується небезпекою для здоров'я і можливими алергічними реакціями.
  • Четвертий фактор - це неможливість ремонту і відсутність гарантії на товар. Купуючи дешеві кеди будьте впевнені, що з ремонт буде неможливий або ж у разі успішного ремонту довго вони не протягнуть.

Якщо відкинути момент контрафактного товару і розібрати питання придбання оригіналів, то заощадити все ж можна.

По-перше, покупка в офіційному інтернет-магазині вийде дешевше ніж в брендовому роздрібному магазині, пов'язано це з тим, що в ціну товару на роздрібних точках часто закладаються додаткові витрати.

По-друге, купити конверси недорого можливо під час проведення акцій, сезонних знижок або розпродажів колекцій. Представництва бренду згідно з договором про дилерство і франшизі зобов'язані дублювати акції і розпродажі, ініційовані за наказом головного офісу.

Офіційні знижки і розпродажі кед Converse.

Часто розпродажі сезонного виду продукції відбувається до закриття сезону продажів зимових або літніх моделей, таким чином купити класичні демісезонні Конверс можна дешевше до початку осені, а розпродаж зимових кед відбувається в другій половині лютого.

Не варто забувати, що інтернет-магазини дають знижки до чорної п'ятниці, з 23 по 29 жовтня ціна може опускатися до 20%.

Часто можна знайти Конверс зі знижкою під час повного розпродажу колекції або ж залишків нереалізованих розмірів, про умовах таких розпродажів можна ознайомитися в розділі "SALE" в офіційному інтернет-магазині, а також шляхом отримання e-mail розсилок з повідомленням про приховані розпродажах.