Про компанію

Компанія «Petro-box», спеціалізується на виробництві автозаправних станцій контейнерного типу, призначених для прийому, зберігання і видачі різних видів нафтопродуктів і рідин Компанія «Petro-box», спеціалізується на виробництві автозаправних станцій контейнерного типу, призначених для прийому, зберігання і видачі різних видів нафтопродуктів і рідин.

Оферта фірми «Petro-box» виникла, як відповідь на потреби ринку в міцних, надійних, безпечних і одночасно мають естетичний зовнішній вигляд, контейнерних АЗС, призначених для зберігання та відпуску різних видів нафтопродуктів в місцях, де розміщувати стаціонарні АЗС не доцільно і не можливо .

Контейнерні АЗС, вироблені фірмою «Petro-box» - це відмінне рішення для сільгоспвиробників, транспортно-експедиторських, будівельних фірм, а також всіх тих організацій, які мають транспортні засоби або машини, що працюють на рідких видах палива. Вони виготовлені зі сталі, що гарантує їх довгострокову експлуатацію.

Найбільш важливі переваги контейнерних АЗС:

  • Некомерційний відпуск палива для потреб власного підприємства, суть якого полягає в економії грошей і часу для підприємства.
  • Мобільність контейнерних АЗС.
  • Вартість контейнерної АЗС на порядок нижче будівництва стаціонарної АЗС.
  • Мінімальні вимоги до установки і монтажу контейнерної АЗС.
  • Експлуатація АЗС в районах з нестабільним кліматом і сейсмонебезпечних районах.
  • Можливість заправки паливом в польових умовах: посівні роботи, збирання врожаю, будівництво і т.д.

Основна лінія контейнерних АЗС фірми «Petro-box» - Yellowbox - для дизельного палива і бензину, Greenbox - для біопалива і Bluebox для рідини AdBlue Основна лінія контейнерних АЗС фірми «Petro-box» - Yellowbox - для дизельного палива і бензину, Greenbox - для біопалива і Bluebox для рідини AdBlue. Ще фірма «Petro-box» пропонує широкий вибір комплектуючих: насоси, заправні пістолети, лічильники палива і багато інших виробів, таких відомих фірм як, Piusi, Gespasa, Adast і т.д. .

Контейнерні АЗС фірми «Petro-box» оснащені останніми розробками, які існують в даній галузі.

Фірма «Petrobox» надає гарантію терміном 5 років герметичність резервуара і один рік на заправний обладнання.