Контейнерні АЗС купити КАЗС - АЗС контейнерного типу

 1. Контейнерна АЗС для бізнесу (для торгівлі)
 2. Приклад пристрою контейнерної АЗС - технологічна схема
 3. Вимоги до розміщення контейнерної АЗС
 4. Автоматичні контейнерні АЗС
 5. Контейнерні АЗС самообслуговування для бізнесу:
 6. Автоматична КАЗС (паливозаправний пункт) на підприємстві для заправки свого автопарку:
 7. Документи на контейнерну АЗС
 8. Виробництво контейнерних АЗС

КАЗС (контейнерна автозаправна станція) - це АЗС, технологічна система якої призначена для заправки транспортних засобів тільки рідким моторним паливом і характеризується надземним розташуванням резервуарів та розміщенням ТРК в контейнері зберігання палива, виконаному як єдиний заводський виріб

КАЗС (контейнерна автозаправна станція) - це АЗС, технологічна система якої призначена для заправки транспортних засобів тільки рідким моторним паливом і характеризується надземним розташуванням резервуарів та розміщенням ТРК в контейнері зберігання палива, виконаному як єдиний заводський виріб. Часто обладнання та резервуар обшиті (проф.ліста, сталевий профіль, металеві панелі) і зовні мають вигляд контейнера.

АЗС контейнерного типу призначені для прийому, зберігання і видачі дизельного палива, бензину. Заправки контейнерного типу в основному використовуються для продажу палива, як бізнес. Іноді КАЗС можуть використовуватися на підприємствах в якості паливозаправних пунктів.

Паливозаправний пункт - це АЗС, що розміщується на території підприємства і призначена для заправки тільки транспортних засобів цього підприємства.

Контейнерна АЗС для бізнесу (для торгівлі)

Контейнерна АЗС для бізнесу (для торгівлі)

Вартість відкриття заправки контейнерного типу в кілька разів менше, ніж будівництво стаціонарної заправної станції або ж блокової АЗС . АЗС контейнерного типу не є об'єктом капітального будівництва, тому немає необхідності замовляти проектування, проводити дорогі земельні та будівельні роботи.

Контейнерну міні АЗС для продажу палива можна відкрити в межах міста і за його межами. При установці необхідно витримати відстані до об'єктів по нормам пожежної безпеки СП МНС 156.13130.2014. Ніяких додаткових дозволів не потрібно. Всі необхідні документи йдуть в комплекті з устаткуванням.

Заправки контейнерного типу - це мобільні АЗС. КАЗС загальним обсягом до 40 м3 легко транспортуються з одного місця на інше. Дані контейнерні АЗС є габаритними з перевезення. Якщо КАЗС більше 40 м3 - розміри стають не габаритними. Для перевезення потрібно Низькорамний трал.

Для перевезення потрібно Низькорамний трал

Згідно зводу правил МНС РФ (п.7.42) максимальний обсяг КАЗС на території населеного пункту - 40 м3. При цьому, обсяг одного відсіку, всередині резервуара повинен бути не більше 10 м3. Тобто резервуар об'ємом 40 кубів всередині повинен бути розділений на 4 секції по 10 кубів.

Максимальний обсяг КАЗС поза населеним пунктом - 60 м3. Максимальний обсяг одного відсіку - не більше 20 м3. Тобто можна купити контейнерну АЗС на 3 види палива загальним обсягом 60 кубів, а всередині має бути 3 секції по 20 кубів кожна.

Деякі виробники пропонують використовувати для торгівлі (бізнесу) модульні автозаправні станції (модульні АЗС або ж МАЗС). Модульна автозаправна станція - це АЗС, технологічна система якої призначена для заправки транспортних засобів тільки рідким моторним паливом і характеризується надземним розташуванням резервуарів і рознесенням ТРК і контейнера зберігання палива, виконаного як єдиний заводський виріб. Недолік даних АЗС полягає в тому, що потрібні додаткові будівельні роботи та рознесення ТРК від резервуара. Але обсяг резервуара модульної заправки може бути в 2 рази більше, ніж у контейнерної автозаправки.

Приклад пристрою контейнерної АЗС - технологічна схема

Приклад пристрою контейнерної АЗС - технологічна схема

Дана схема є типовою (ознайомчої). Наш проектний і конструкторський відділ готовий спроектувати для Вас будь-яку контейнерну або модульну АЗС за Вашим бажанням. Обсяг резервуара може бути від 3 м3.

Якщо Ви плануєте розмістити АЗС для підприємства, то рекомендуємо використовувати для цього паливозаправний пункт. Паливозаправний пункт може бути:

 • в контейнерному виконанні
 • без контейнера, але з закритим технологічним відсіком
 • повністю у відкритому виконанні

Вимоги до розміщення контейнерної АЗС

Для експлуатації контейнерної заправної станції необхідно дотримати вимоги пожежної безпеки, екології та правила установки КАЗС. Наші фахівці готові проконсультувати по будь-яких питань. Від вимог до розміщення, до допомоги в постачання нафтопродуктів .

У КАЗС, розташованих в населеному пункті, резервуар повинні бути в двостінними виконанні. Двостінний резервуар виконує роль аварійного резервуару. Міжстінний простір заповнюється або тосолом, або азотом.

Одностінні резервуари дозволені до використання тільки поза населеним пунктом. При цьому обов'язкова наявність аварійного резервуару. У разі пошкодження стінки резервуара, паливо повинне стікати в аварійний резервуар. Нафтопродукти не повинні потрапити в грунт.

При установці КАЗС необхідно дотримуватися такі вимоги пожежної безпеки як:

 • Підготувати підставу - фундамент для контейнерної АЗС (технічне завдання і параметри майданчика нададуть наші фахівці)
 • Дотримати вимоги по відстані до найближчих будівель і інших об'єктів (згідно СП МНС 156.13130.2014)
 • Підготувати контур заземлення
 • Підвести електрику в місце, узгоджене з нашої технічною службою
 • Виконати протипожежні заходи і призначити відповідального
 • Встановити огорожу, яке виключить наїзд транспорту на заправний модуль

Контроль за дотриманням норм розміщення здійснює МНС. Якщо КАЗС встановлено на території небезпечного виробничого об'єкта, тоді контроль здійснюють МНС і Ростехнагляду.

За неправильну установку штраф виписується не відразу. Спочатку видається розпорядження на усунення порушень.

Автоматичні контейнерні АЗС

Контейнерну автозаправну станцію можна зробити повністю автономною.

Контейнерну автозаправну станцію можна зробити повністю автономною

Контейнерні АЗС самообслуговування для бізнесу:

При продажу бензину і дизельного палива встановлюється термінал, який приймає грошові кошти, банківські картки (в тому числі доступна безконтактна оплата), карти власної мережі.

Для дистанційного контролю за паливом, в резервуар встановлюється електронний рівнемір, датчик рівня палива. Електронні рівнеміри передають актуальну інформацію по залишках палива, щільності, температури і рівні підтоварної води.

Автоматична КАЗС (паливозаправний пункт) на підприємстві для заправки свого автопарку:

В даному варіанті в якості автоматизації ми пропонуємо використання контролера, який дозволяє відпускати паливо за допомогою безконтактних карт. У нашій системі можливо використовувати карти формату MIFARE і Em-Marine. За допомогою даної системи можна встановлювати ліміти для кожного водія і транспортного засобу і можливо вести облік різних підрозділів (або юридичний осіб). Є можливість створення особистих кабінетів і вивантаження всіх даних в 1С бухгалтерію.

При установці рівнеміра можливо налагодити прийом палива в автоматичному режимі.

Так само наші фахівці готові розробити для Вас будь-які додаткові опції.

В асортименті різні автоматичні варіанти відпуску нафтопродуктів:

 • по RFID мітками - спеціальні мітки, встановлені в паливному баку транспортного засобу
 • по системі «Свій-Чужий»
 • за допомогою зчитування номерів транспортного засобу

Документи на контейнерну АЗС

КАЗС поставляється як єдиний заводський виріб. У комплекті йде паспорт на виріб, керівництво по експлуатації, сертифікат відповідності, сертифікат в області екології, декларація ТР ТЗ, висновок (відмовний лист) від Ростехнагляду (РТН), сертифікат в галузі пожежної безпеки, сертифікати та дозволи на комплектуючі. Все обладнання, яке розміщується на КАЗС має вибухозахист. Для експлуатації КАЗС ніяких додаткових ліцензій і правової документації не потрібно.

Якщо Вам необхідна модульна АЗС (МАЗС) або паливозаправний пункт (ТЗП) на них так само ми надаємо всі необхідні документи на експлуатацію.

Виробництво контейнерних АЗС

Будь-якого клієнта ми запрошуємо на наше виробництво , І кожен зможе переконатися в якості виготовляються контейнерних АЗС, модульних АЗС, паливозаправних пунктів. Наші КАЗС відповідають всім вимогам МНС і екології. У комплекті йде повний пакет документів, під ключ. Необхідно буде тільки підключити електрику і можна відпускати паливо. Ніяких додаткових погоджень і дозволів не потрібно.

Так само в асортименті нашого заводу є модульні АГЗС , Блокові і стаціонарні заправні станції.

Інформуємо, що у Вас є можливість купити контейнерну АЗС в лізинг або взяти в оренду . Вартість КАЗС і розмір щомісячного платежу допоможе розрахувати наш менеджер. Звертайтеся!

Фото контейнерних АЗС