Франшиза Лукойл: ціна, вартість, відгуки, мережа, заправки

 1. Переваги франшизи «Лукойл»
 2. Ключові особливості та принципи роботи компанії.
 3. Умови роботи по франшизі
 4. У скільки вам обійдеться покупка франшизи і підготовка до роботи?

У вас є власна АЗС або досвід роботи в нафтогазовій галузі і велике бажання запустити власну заправну станцію? Тоді ця стаття для вас! У ній ми докладно розглянемо франшизу одного з провідних видобувачів і постачальників газової і нафтової продукції на Російському ринку - компанії «Лукойл».

Переваги франшизи «Лукойл»

Сьогодні ні для кого не секрет, що нафтова промисловість приносить значну частину доходів до Державного Бюджету Російської Федерації. І так буде ще не один десяток років. Це означає, що напрямок перспективний і затребуваний навіть у найважчі часи. Так чому б не спробувати реалізувати себе в ньому?

Будучи однією з найбільш великих і успішних компаній на Російському і світовому ринках, «Лукойл» здатний надати своїм партнерам привабливі умови співпраці

.
Розглянемо основні переваги в роботі з даними нафтовим гігантом:

 • Популярність бренду - Максимально зрозуміле і найбільш важлива умова успішної роботи вашої компанії. Ви не будете довго шукати і «заманювати» клієнтів, тому що вони самі знайдуть вас і виберуть навіть при наявності інших варіантів. Що означає, що фірмова продукція і моторне паливо ніколи не покриються пилом на ваших прилавках!
 • Можливість збільшення обсягів продажів вже існуючої АЗС - Популярність бренду спрацює не тільки на кількості клієнтів, а й на обсягах вони купують продукції.
 • Підписання договору поставок на пільгових умовах - Адже ви купуєте не тільки фірмове найменування і стиль, а й широкі можливості для торгового співробітництва. Даний договір - це одна з умов роботи в мережі «Лукойл».
 • Гарантовано висока якість продукції - Першочергово важлива умова і величезний плюс в організації товарообігу. Ваші клієнти будуть повертатися з задоволеними обличчями раз по раз саме тому, що якість палива і моторних масел підтверджено офіційними випробуваннями, відповідає ГОСТу і постійно контролюється на всіх етапах виробництва.
 • Корпоративне навчання персоналу - Воно позбавить вас від необхідності самостійно перейматися всіма деталями корпоративної концепції «Лукойлу», а потім самостійно навчати персонал. За вас це зробить франчайзер!

Таким чином, під час підписання договору франчайзингу ви отримуєте все, що необхідно для успішної роботи АЗС, а також допомогу та інструкції по використанню всього цього «добра».

Ключові особливості та принципи роботи компанії.

Щоб по-справжньому ефективно працювати в будь-якій компанії, необхідно чітко розуміти її місце на ринку, а також цінності і правила, на яких вибудовується робота організації. Давайте розглянемо ці аспекти стосовно нашої франшизи. «Лукойл» сьогодні:

 • Забезпечує 2.1% світового обсягу видобутку нафти;
 • Посідає перше місце в світі серед приватних нафтогазових корпорацій по оголошеному обсягом нафтових запасів;
 • Займає друге місце в світі за обсягом видобутку нафти;
 • Забезпечує 16.6% обсягу видобутку нафтопродуктів по Росії і 16.5% обсягу переробки;
 • Є найбільшою в РФ нафтової мережею компаній з виручкою в 141 мільярд доларів за результатами 2013 року.

В які етапи  складається бух В які етапи складається бух. звітність?

Як відкрити продуктовий магазин по франшизі?

Як відкрити ресторан KFC?

Принципи роботи «Лукойл»:

 • Забезпечення максимальної екологічної безпеки - Воно з пріоритетних напрямків роботи організації, на яке виділяються значні фінансові кошти (1.3 мільярда доларів в 2013 році і плановані 6 мільярдів на період 2014-2018гг.). Щорічно в рамках даного напрямку проводяться понад 120 заходів за участю значної кількості співробітників і клієнтів компанії.
 • Забезпечення найбільш комфортних умов праці для співробітників - Не менш важливий напрямок роботи, метою якої є зниження кількості нещасних випадків на виробництві. Зменшення процентного співвідношення загального травматизму і обсягу втрат робочого часу.

Зменшення процентного співвідношення загального травматизму і обсягу втрат робочого часу

Трудова політика «Лукойлу» націлена на підвищення ефективності і раціоналізацію робочого процесу. В рамках неї виховується корпоративний дух, що викликає особистий інтерес в успіху компанії у кожного співробітника.

Також читайте про відкриття заводу з переробки сміття .

Для цього застосовуються всі заходи підвищення зручності, комфорту діяльності та соціальної захищеності працівників.

 • Розробка і реалізація ефективної соціальної політики - Це те, чим компанія по праву може пишатися. Безліч акцій і заходів відбулися завдяки спонсорській і організаторському участі «Лукойлу». Це не тільки рекламні або розважальні, а й спортивні, інтелектуальні заходи для молоді. Подібні кроки підвищують рівень симпатії до франшизі серед споживачів і незацікавленого населення, що не може не позначитися на успішності вашого майбутнього бізнесу.

З усього перерахованого вище можна зробити висновок, що, вступаючи в ряди партнерів компанії «Лукойл», ви потрапляєте в бізнес-систему, яка орієнтована не тільки на отримання максимального доходу.

Робота компанії спрямована і на задоволення соціальних інтересів, поліпшення загального морального і фінансового стану населення.

Умови роботи по франшизі

Наскільки гарні пропоновані умови і в цілому нафтогазова компанія, настільки і великі вимоги до потенційних партнерів. Це відбивається в високих стандартах якості роботи, затверджених і підтримуваних «Лукойлом». Щоб придбати франшизу, вам необхідно відповідати наступним вимогам:

 • Наявність власної автозаправної станції, або коштів на її будівництво;
 • Суворе відповідність вимогам стану та рівня устаткування, використовуваного на АЗС, а також всіх будівель і приміщень.
 • Наявність коштів і готовність повного переобладнання під фірмовий стиль;
 • Професійний штат співробітників, готових навчатися роботі в рамках франшизи;
 • Укладення договору поставок з головною компанією.

Фінансові умови роботи:

 • Паушальний внесок - 400 тис. Руб.
 • Сплата роялті - 217-357 тисяч рублів щорічно.

У разі відповідності вищезазначеним вимогам можете сміливо зв'язуватися з менеджерами франчайзера і обумовлювати дату зустрічі.

Маленький бізнес:  актуальні ідеї Маленький бізнес: актуальні ідеї .

складаємо бізнес-план по кроках.

Як відкрити Старбакс в Росії ?

У скільки вам обійдеться покупка франшизи і підготовка до роботи?

У скільки вам обійдеться покупка франшизи і підготовка до роботи

Як було зазначено вище, «Лукойл» зажадає переобладнання вашої АЗС під фірмовий стиль, а також заміни не відповідають стандартам технічних складових.

Це все в гіршому випадку (якщо виявиться, що необхідно замінити все або побудувати заправку з нуля) обійдеться вам в наступні суми:

 • Переобладнання - 700 тис. - 1.1 млн. Руб.
 • Заміна обладнання - 5-6 млн. Рублів.

Середня окупність франшизи - 2.5 року. Це підтверджено на більш ніж 270 партнерських АЗС по всій країні. Детальніше про успіх Лукойл розказано в відео:

З огляду на невисоку вартість входу (паушального внеску) і сплати роялті, можна зробити висновок про високу рентабельність франшизи.

Ваші вкладення з високим відсотком ймовірності перетворяться в надприбутки майбутніх періодів і надійний власний бізнес.

У вас є власна АЗС або досвід роботи в нафтогазовій галузі і велике бажання запустити власну заправну станцію?
Так чому б не спробувати реалізувати себе в ньому?
Звітність?
У скільки вам обійдеться покупка франшизи і підготовка до роботи?