Фінам.ru - В Азії індекси закрилися, в основному, на позитивній території

У вівторок, 5 червня, азіатські фондові індекси продемонстрували переважно позитивну динаміку за підсумками торгової сесії, зокрема, завдяки позитивному закриття фондового ринку США. У той же час, під тиском перебували папери сировинного сектора.

З макроекономічної статистики в Китаї був опублікований індекс ділової активності в сфері послуг Caixin, який в травні склав 52,9 пункту, що збіглося з очікуваннями аналітиків.

В Австралії був оприлюднений індекс ділової активності в сфері послуг AIG, що склав в травні 59 пунктів у порівнянні з 55,2 пунктами в квітні. Також сьогодні відбулося засідання Резервного банку Австралії, на якому регулятор прийняв рішення про збереження процентної ставки на колишньому рівні 1,5%, що співпало з очікуваннями аналітиків. У супровідному листі було в черговий раз зазначено, що поточна грошово-кредитна політика відповідають цільовим орієнтирам по темпам зростання ВВП і інфляції в країні. Представники регулятора вважають, що поточні низькі процентні ставки сприяють підтримці економічного зростання і зниження безробіття в Австралії.

У Гонконзі вийшли дані по індексу ділової активності у виробничому секторі, який в травні склав 47,8 пункту в порівнянні з 49,1 пунктами в квітні.

У Південній Кореї був оприлюднений профіцит рахунку поточних операцій, який в квітні склав $ 1,77 млрд у порівнянні з $ 5,18 млрд у березні.

Зведений індекс регіону MSCI Asia Pacific закрився в мінусі. Японський індекс Nikkei 225 виріс на 0,28%, китайський Shanghai Composite збільшився на 0,74%, гонконгський Hang Seng позеленів на 0,31%, південнокорейський KOSPI підріс на 0,25%, а австралійський S & P / ASX 200 зменшився на 0, 51%.

У лідерах зростання в складі японського індексу S & P / ASX 200 були акції A2 Milk Company і Wisetech Global, які збільшилися на 6,48% і 4,66% відповідно. У лідерах зниження були папери Pact Group Holdings і Southern Cross Media Group, що просіли на 4,96% і 4,31% відповідно.

У лідерах зростання в складі австралійського індексу Nikkei 225 були котирування акцій Astellas Pharma і Eisai, що додали 2,35% і 2,25% відповідно. У лідерах падіння були Japan JGC і TOTO, що знизилися на 3,41% і 3,10% відповідно.

Папери компанії Sharp просіли на 4,06% після новин про те, що вона купує у Toshiba бізнес з виробництва ноутбуків за 4 млрд ієн ($ 36 млн).

Підвищеним попитом користувалися акції високотехнологічних компаній. Котирування акцій Softbank і Nintendo збільшилися більш ніж на 1%.

Гірше ринку виглядали акції нафтогазового сектора на тлі зниження цін на "чорне золото". Папери нафтовиків PetroChina і Sinopec втратили в ціні більше 2%.

Акції гірничодобувних компаній BHP Billiton і Rio Tinto закрилися на негативній території через зниження цін на залізну руду.

Під тиском перебували папери японського фінансового сектора. Котирування акцій кредиторів Mitsubishi UFJ Financial і Sumitomo Mitsui Financial впали більш ніж на 0,5%.

Hang Seng

З технічної точки зору індекс Hang Seng торгується в рамках симетричного трикутника з верхньою межею близько 31800 пунктів.

З технічної точки зору індекс Hang Seng торгується в рамках симетричного трикутника з верхньою межею близько 31800 пунктів

джерело: https://charts.whotrades.com