Система управління вентиляцією торгового центру

У Читі на базі обладнання ОВЕН розроблена система вентиляції сучасного чотириповерхового будинку торгового центру «Арена» У Читі на базі обладнання ОВЕН розроблена система вентиляції сучасного чотириповерхового будинку торгового центру «Арена».

Система управління включає в себе припливно-витяжні установки з єдиним диспетчерським пультом. На пульті встановлено ПК з розробленою SCADA-системою з OPC-сервером для збору і передачі даних. Керуючий комплекс для чотирьох поверхів будівлі і автомобільної парковки включає п'ять щитів управління припливно-витяжної вентиляції, підключених до персонального комп'ютера. Основу системи управління утворюють прилади ОВЕН: програмований контролер ПЛК73, модулі аналогового введення МВ110-8А, перетворювачі частоти ПЧВ2, світлодіодні індикатори СМИ2, блоки живлення БП30, автоматичний перетворювач інтерфейсів USB / RS-485 - АС-4.

Головним елементом управління є програмований контролер ПЛК73 . На дисплей контролера може виводитися вся інформація про роботу системи. Дисплей поділений на кілька екранів, кожен з яких містить інформацію про поточні уставках і станах системи. Вся аварійна сигналізація також виведена на дисплей. Щит управління може працювати як в ручному режимі, так і в дистанційному - з диспетчерського пункту. Розроблена SCADA-система дозволяє оператору відстежувати на графіках коливання температури повітря в приміщеннях, припливно-витяжних каналах і на вулиці. За допомогою SCADA-системи може відображатися будь-який процес, кожна деталь у вигляді зрозумілих людині графічних символів.

Детальніше про проект