Система автоматизації диспетчерської служби таксі

На сьогоднішній день сучасна служба таксі стала невід'ємною частиною як великого мегаполісу, так і невеликого населеного пункту. Користування послугами даної сфери обслуговування вже давно не є розкішшю, а, скоріше, необхідністю в баскому коні й комфортабельному засобі пересування. Затребуваність, швидка окупність і нескладний процес роботи робить цей бізнес найбільш прибутковим і привабливим, що неминуче веде до великої конкуренції на даному ринку послуг. Однак результатом успішного розвитку бізнесу, поряд зі збільшенням доходу, також є підвищення якості сервісу диспетчерської служби таксі, а саме:

 • автоматизація контролю всіх бізнес-процесів, отже, зниження впливу людського фактора на роботу операторів;
 • забезпечення можливості мати доступ до всієї інформації в режимі реального часу;
 • зниження витрат на обслуговування диспетчерської служби;
 • побудова роботи операторів таким чином, щоб всі звернення в службу були оброблені швидко і вчасно;
 • надання можливості гнучкого розрахунку вартості до початку поїздки;
 • забезпечення тарифікації поїздок за таксометром;
 • формування оптимального маршруту для водія;
 • постійне інформування клієнта про стан його заявки.

автоматизація контролю всіх бізнес-процесів, отже, зниження впливу людського фактора на роботу операторів;  забезпечення можливості мати доступ до всієї інформації в режимі реального часу;  зниження витрат на обслуговування диспетчерської служби;  побудова роботи операторів таким чином, щоб всі звернення в службу були оброблені швидко і вчасно;  надання можливості гнучкого розрахунку вартості до початку поїздки;  забезпечення тарифікації поїздок за таксометром;  формування оптимального маршруту для водія;  постійне інформування клієнта про стан його заявки

Запорукою успішної роботи служби таксі є автоматизація її роботи, яка тягне за собою підвищення якості обслуговування клієнтів, а також істотне скорочення часу обробки замовлень. Програмні рішення для бізнесу, які пропонує компанія Софтреактор, дозволять максимально автоматизувати процес роботи диспетчерської служби таксі.

Однією з пріоритетних завдань в роботі нашої компанії є розробка CRM систем на основі складеного бізнес-плану, яка б повністю відповідала цілям і стратегіям вашого бізнесу, а також відповідала індивідуальним особливостям організації роботи у вашій компанії. Однак службам, які тільки починають свою діяльність, може підійти CRM-система зі стандартним набором модулів.

Далі, при необхідності, існує можливість підключення додаткових сервісів. Софтреактор може реалізувати будь-які ваші побажання, і завжди буде відповідати Вашим поточним вимогам.

Основні переваги, які дає застосування CRM-системи, розробленої фахівцями компанії Софтреактор:

 • інтеграція з АТС дозволить скоротити переважну частину однотипних дій, зменшити час обробки замовлень (для клієнтів, які вже зверталися в службу таксі, картка замовлення заповнюється автоматично після визначення номера) і, що важливо, знизить загальну кількість пропущених дзвінків;
 • реалізація дзвінків прямо з інтерфейсу CRM;
 • інтеграція з сервісами відправки SMS-повідомлень, картографічними і навігаційними сервісами, системами GPS-навігації, системами онлайн-платежів і соціальними мережами значно спростить робочий процес, а також полегшить взаємодію з водіями і клієнтами служби таксі;
 • сучасні алгоритми автоматичного розподілу заявок по бортах;
 • збалансоване поділ замовлень між операторами;
 • забезпечення автоматичного розрахунку вартості маршрутів будь-якої складності;
 • постійний контроль роботи співробітників за допомогою детальної настройки звітів по дзвінках в службу таксі (відстеження пропущених викликів, часу відповіді на надійшов до диспетчерської служби дзвінок, тривалості обробки замовлення, та інше), також для удосконалення якості обслуговування існує можливість запису розмов;
 • зберігання і використання в системі довідкової інформації, а також даних по поточних і завершеним замовленнями;
 • організація захисту інформації за рахунок розмежування прав доступу для співробітників диспетчерської служби;
 • простий в розумінні і роботі інтерфейс, гнучкі настройки параметрів.

Галузеві рішення, які пропонує компанія Софтреактор, повністю пристосовані до потреб галузі - диспетчерська служба таксі. Крім цього, пропоновані рішення охоплюють досвід і методики роботи інших підприємств галузі, що ще більше збільшує їх цінність при розробці CRM-системи.

Терміни надання послуги

Терміни реалізації оцінюються індивідуально для кожного проекту.

Регіон надання послуги

Послуга система автоматизації диспетчерської служби таксі доступна для замовлення у всіх регіонах.

Вартість надання послуги

Точна вартість надання послуги залежить від специфіки конкретного проекту,
будь ласка скористайтеся одним із способів вказаних нижче, для запиту вартості робіт за Вашим проектом.

замовлення проекту

Якщо Ви хочете отримати точну оцінку вартості та термінів реалізації послуги "система автоматизації диспетчерської служби таксі" під Ваші задачі, або бажаєте отримати більш детальну інформацію щодо послуги, заповніть форму заявки розташовану нижче і наші фахівці зв'яжуться з Вами.