"Рів Гош" автоматизує програму лояльності

2872 перегляду

Компанія «Рів Гош» завершила проект по автоматизації програм лояльності та маркетингу Компанія «Рів Гош» завершила проект по автоматизації програм лояльності та маркетингу. Проект охопив більше 220 магазинів мережі по всій Росії. Співробітники сервісного і контактного центрів отримали можливість бачити всю інформацію про покупця в єдиному вікні.

Впровадження сучасної промислової платформи управління взаємовідносинами та лояльністю клієнтів було обумовлено зростанням бізнесу «Рів Гош» і необхідністю підвищення лояльності покупців на висококонкурентному ринку рітейлу. В якості платформи обрана система Oracle Siebel CRM, а також технологічна платформа для бізнес-аналізу Oracle BI.

Проект виконувався поетапно. В першу чергу була проведена очистка та нормалізація даних про клієнтів і картах, що забезпечило можливість працювати з достовірною клієнтською інформацією, а потім - міграція даних з існуючих систем на нову платформу. Після цього були налаштовані програми лояльності. Реалізовувала проект компанія «Інфосистеми Джет».

Впровадження нової платформи дало компанії можливість сегментувати клієнтів з метою формування точкових маркетингових пропозицій з урахуванням регіональних особливостей. Клієнти ж тепер можуть отримувати більш персоналізовані пропозиції.

«Ми отримали потужний інструмент для управління взаємодією з клієнтами, що позитивно відбилося на лояльності наших покупців, - коментує віце-президент по інфраструктурі Групи компаній" Рів Гош »" Андрій Орлов. - З старою системою не могло йти мови ні про онлайн-роботі зі знижками, ні про скільки-небудь серйозної персоналізації пропозицій. Для розвитку бізнесу нам була потрібна багатофункціональна промислова система ».

Retail.ru

Поділитися публікацією: Підписуйтесь на наш канал в Telegram і Яндекс.Дзен , Щоб першим бути в курсі головних новин Retail.ru.