Компанія Moxa, світовий лідер промислової автоматизації, запускає виробничу лінію в Санкт-Петербурзі

  1. EDS-205
  2. NPort 5130
  3. NPort 5150
  4. UPort 1150

ОФІЦІЙНИЙ ПРЕС-РЕЛІЗ

Створення локального виробництва направлено на поліпшення обслуговування російських клієнтів

Нове виробництво, розташоване в м Санкт-Петербурзі, є спільним підприємством компанії Моха і її двох основних партнерів в Росії - «Нієншанц Автоматика» і IPC2U. Розширення присутності компанії на російському ринку, на якому вона працює з 2012 року, пов'язане з її прихильністю місцевому ринку і прагненням підвищити якість обслуговування російських клієнтів.

На початковому етапі нове підприємство буде виробляти чотири види продукції, які користуються найбільшим попитом на російському ринку: комутатор EDS-205 , Перетворювачі інтерфейсів серій UPort 1150 , NPort 5130 і NPort 5150 . Перша партія буде відвантажена споживачам, згідно з прогнозами, в кінці листопада - на початку грудня.

Продукція, яка буде проводитися на нових потужностях, буде промаркована «Зроблено в Росії». Вона призначена для продажу виключно на локальному ринку, щоб задовольнити зростаючі потреби російських клієнтів. Моха націлена на роботу з споживачами з стратегічно важливих галузей - нафту, газ і енергетика - співпраця з якими вже принесло хороші результати.

ОФІЦІЙНИЙ ПРЕС-РЕЛІЗ   Створення локального виробництва направлено на поліпшення обслуговування російських клієнтів   Нове виробництво, розташоване в м Санкт-Петербурзі, є спільним підприємством компанії Моха і її двох основних партнерів в Росії - «Нієншанц Автоматика» і IPC2U

EDS-205

промисловий
некерований комутатор
Fast Ethernet

NPort 5130

Ethernet сервер послідовних інтерфейсів, 1xRS-422/485

NPort 5150

Ethernet сервер послідовних інтерфейсів, 1xRS-232/422/485

UPort 1150

1-портовий конвертер USB в RS-232/422/485

Слідуючи світовому тренду, Моха допомагає розвивати концепцію Інтернету речей і грає важливу роль в процесі її впровадження в різні галузі економіки, включаючи автоматизацію виробництва, залізничного та автомобільного транспорту.

Як зазначив генеральний директор Moxa Азія і Тайвань Стів Лінь:
«Росія - це перша країна за межами Тайваню, яка отримала від Моха офіційний дозвіл на створення місцевого промислового виробництва. Для Моха - це стратегічно важливий регіон з точки зору продажів і моделі управління бізнесом, який має величезний потенціал зростання. Ми інвестуємо в Росію не тільки, щоб задовольнити поточний ринковий попит, але також для підтримки майбутнього зростання в різних секторах економіки ».

За словами генерального директора російського представництва Моха Енді Сунь,
«В Росії перед компанією відкрилися нові можливості для розвитку бізнесу з кількох перспективних напрямків. Вона стала лідером зі створення додатків в таких сегментах, як нафтова і газова галузі, морські перевезення, енергетика, що дозволило Моха отримати унікальний досвід. Разом з новим досвідом у компанії з'явилися конкурентні переваги, що дозволяють їй продовжувати розвиток технологій, пов'язаних з цими галузями. Досягнутий успіх зміцнив Моха в рішенні розширити її присутність на локальному ринку шляхом створення власної виробничої лінії. Беручи до уваги зростаючі ринкові можливості, Моха прагне забезпечувати своїх клієнтів продуктами та послугами, які в найбільше мірою відповідають їхнім потребам ».

Про компанію Моха

Компанія Moxa має багатий досвід в розробці нових технологій, і вже більше 30 років пропонує широкий спектр продуктів і рішень для промислових систем зв'язку і автоматизації промислових виробництв. Moxa розширила спектр своїх послуг, реалізувавши підключення пристроїв до хмари за допомогою технології периферійних обчислень, що дозволило ефективно використовувати промисловий Інтернет речей. Moxa зосередила свою діяльність на шести стратегічних галузях для розумного виробництва і розумних міст, володіє лідируючими в галузі компетенціями та світовим досвідом впровадження в області розумного управління виробництвом для Індустрії 4.0, інтелектуальних залізничних систем, інтелектуальних транспортних систем, інтелектуального управління енергоспоживанням та інтелектуальної інфраструктури для морської і нафтогазової галузей. Moxa тісно співпрацює з системними інтеграторами, щоб допомогти компаніям легко оновлювати інфраструктуру і мігрувати в розумну мережеву архітектуру на основі IP. Величезні можливості промислового інтернету речей дозволяють компаніям досягати більш високої операційної ефективності і продуктивності, базуючись на перевагах інтелектуальної інфраструктури.