Автоматизація продуктового магазину в м Емва

Компанія ДЕНВІК виконала роботи по автоматизації нового продуктового магазину в м Емва за адресою: вул. Ленінградська, будинок № 28А. Як товароучётной системи в магазині встановлено типове рішення для автоматизації невеликих магазін6ов АСТОР: Ваш Магазин 7.0 Smart Prof на платформі 1С: Підприємство. Функціональні блоки програмного продукту дозволяють не тільки справлятися зі звичними завданнями роздрібного магазину, а й мають розширеним функціоналом. Наприклад, програма дозволяють ефективно управляти поличним простором і викладкою товарів. Широкий набір звітів з можливістю гнучкого налаштування переліку виведених даних, угруповань, відборів і угруповань дозволяє власникам оперувати актуальною інформацією при прийнятті управлінських рішень.

У магазині організовано 2 касових вузла. Один з яких призначений для прилавочной торгівлі алкогольною продукцією, другий призначений розрахунку покупців в зоні самообслуговування. Робочі місця касирів працюють під управлінням касової програми Frontol-Торгівля АСТОР.

На касах встановлено і налаштовано сучасне торгівельне обладнання:

Для фасування вагового товару в магазині підключені і інтегровані з товароучётной системою ваги з друком етикеток "ШТРИХ-ПРИНТ" М 15-2.5 Д1І1 (v.4.5) (2 Мб)

Для оперативного проведення інвентаризації та приймання товару в магазині використовується термінал збору даних ScanPal 5100 2D RUS ML Pro (WiFi, сенсорний екран, USB кабель, ліцензія MobileLogistics PRO, SD карта, блок живлення)

Для друку етикеток на робочому місці завідуючої підключений компактний термопринтер TSC TDP-225 .

Комплексний підхід компанії ДЕНВІК і широкий асортимент товарів дозволили клієнту купити в нашій компанії все необхідне обладнання, програмне забезпечення та витратні матеріали: чекову стрічку і самоклеючі етикетки.

Все придбане обладнання налаштоване і встановлено, магазин успішно функціонує.


Клієнт: ТОВ "Динара" Населений пункт: г.Емва галузь: Продукти харчування Дата впровадження: Серпень 2015 р
все впровадження