Автоматичні крани-штабелери Exyz - ціни, купити автоматичний кран-штабелер для палет

  1. Палетні крани-штабелери - обладнання №1 для автоматичного складу
  2. Нове покоління кранів-штабелерів Exyz - більше ефективності та місткості
Автоматичні крани-штабелери

Автоматичні складські комплекси з автоматичними кранами-штабелерами для обробки палет є основою сучасної інтралогістікі будь-якого сучасного виробництва. Вони характеризуються високою продуктивністю і ефективністю, відсутністю прикрих помилок "людського фактора".

Палетні крани-штабелери - обладнання №1 для автоматичного складу

Автоматизовані склади із застосуванням паллетних кранів-штабелерів дозволяють оптимально використовувати складське простір, мінімізувати кількість помилок з вини людини, скоротити час на операції з пошуку і видачі матеріалів і вантажів зі складу та прийому на зберігання.

Нове покоління кранів-штабелерів Exyz - більше ефективності та місткості

Автоматичні крани-штабелери Exyz для палет компанії SSI SCHAEFER - необхідна ланка економічно вигідною логістичного ланцюжка. Якщо вам необхідно оптимізувати складські технології та процеси з швидким переміщенням товару по складу і коротким часом доступу, ми пропонуємо інноваційні крани-штабелери Exyz компанії Шефер, що відповідають вимогам замовника та є, тому, ідеальними з економічної точки зору в сфері складського господарства.

Поставляються у виконанні з однією або двома щоглами для однорядного, дворядного і багаторядного складування, крани-штабелери стандартного типу здатні задовольнити будь-яке побажання замовника. Модульна система автоматичного крана-штабелера дозволяє варіювати висоту від 8 до 45 м. Завдяки інноваційним технічним характеристикам крани-штабелери Exyz забезпечують більшу щільність зберігання в висотному автоматичному складі, а також більш високу гнучкість і ефективність.

Де краще використовувати палетний кран-штабелер?

Рекомендуємо використовувати автоматичний кран-штабелер Exyz для наступних типів автоматичних складів для палет:
  • Палетна склад з глибиною осередку в одну паллету.
  • Палетна склад з глибиною осередку в дві палети.
  • Палетна склад канального зберігання.
  • Склад з гравітаційними стелажами.
  • Склад для зберігання нестандартних за розміром і вагою товарів.

Основні типи вантажу і піддонів для паллетного крана-штабелера

  • Класичні євро-піддони, промислові піддони, системні піддони, піддони стандарту DIN, хімічні піддони, стандартні дерев'яні, металеві та пластикові піддони, ґратчасті піддони.
  • Спеціальні транспортні одиниці замовника з різними розмірами (наприклад, роликові контейнери, що несуть пластини, вантажні платформи та ін.)
  • Негабаритні технологічні вантажі прес-форми, оснащення, короба, рулони, прес-форми, кузова автомобілів і багато іншого.
Де краще використовувати палетний кран-штабелер?