Знаменитий шеф-кухар Олександр Селезньов проведе майстер-клас на Фестивалі педагогічних ідей Panasonic

06.10.2014

Знаменитий шеф-кухар Олександр Селезньов візьме участь у Фестивалі педагогічних ідей Panasonic Ideas for Education, який пройде 7-9 жовтня за підтримки Міністерства освіти і науки РФ в рамках Московського Міжнародного салону освіти.

Знаменитий шеф-кухар Олександр Селезньов візьме участь у Фестивалі педагогічних ідей Panasonic Ideas for Education, який пройде 7-9 жовтня за підтримки Міністерства освіти і науки РФ в рамках Московського Міжнародного салону освіти

Олександр Селезньов - знаменитий кухар-кондитер, абсолютний чемпіон Росії по кондитерському майстерності; Лауреат Кубка Світу з кулінарії в Люксембурзі; володар дипломів кулінарних шкіл Франції, Швейцарії та Бельгії, телевізійний ведучий, автор понад 20 книг з кулінарії. Вже багато років він співпрацює з компанією Panasonic, активно беручи участь в розробці книг рецептів для різних видів техніки.

8 жовтня о 16:00 Олександр Селезньов проведе майстер-клас, під час якого поділиться своїми кулінарними секретами. Гості та учасники фестивалю, крім іншого, навчаться готувати смачні і корисні страви за допомогою нових мультіварок Panasonic SR-TMZ550 і SR-TMZ540. Головна відмінність цих моделей - спеціальне меню «Здорове харчування», яке було протестовано Іспитовим Центром харчової продукції при НДІ харчування Російської академії медичних наук (РАМН). Дослідження підтвердили, що використання «здорового меню» сприяє збереженню в їжі більшої кількості вітамінів, антиоксидантів і мікроелементів.

А 9 жовтня в 15:30 на стенді Panasonic відбудеться презентація нової збірки рецептів для школярів, які були розроблені російським і японськими технологами Panasonic разом з Олександром Селезньовим. Автори сподіваються, що ця книга буде особливо затребувана на шкільних уроках домоводства. Саме цей предмет успішно поєднує ручну працю і творчий підхід, а також використання сучасної побутової техніки.

Взяти участь в майстер-класі Олександра Селезньова можна, відвідавши Фестиваль педагогічних ідей Panasonic Ideas for Education, який буде проходити з 7 по 9 жовтня в ЦВК «Експоцентр», павільйон 7, стенд 5D50. Необхідна попередня реєстрація - www.panasonic.ru/solutions .