Електронна сигарета iJust S

 1. Опис продукту
 2. Зовнішній вигляд і конструкція
 3. акумулятор
 4. Комплектація
 5. Відгуки і недоліки

З кожним днем ​​все більшу популярність набирає років. Одні вважають за краще таким чином кинути палити, інші знайшли в цьому спосіб трохи заощадити. І ось на вулиці вже нікого не здивуєш невеликим пристроєм, який імітує процес куріння з великою кількістю пара. Електронна сигарета iJust S (айджаст s) - є одним з найбільш популярних пристроїв на ринку, про нього і піде мова в нашій статті.

Опис продукту

Електронна сигарета iJust S - ще один продукт від компанії Eleaf, який розроблений спеціально для початківців парильників. Цей вейп має ряд переваг:

 • простий в експлуатації,
 • видає велику кількість пара
 • має невисоку ціну.

Додатково налаштовувати цей пристрій не потрібно - його потрібно просто заправити і приступати до ширяння.

Зовнішній вигляд і конструкція

Сам пристрій нагадує попередню модель Eleaf iJust 2 - такий же циліндричної форми. Але тільки iJust S зробили трохи коротше - 139 мм і збільшили діаметр до 24,5 мм для підвищення ємності елемента живлення, яка становить 3000 мАг.

iJust S можна придбати в двох кольорах - класичної сталевий і чорної.
Корпус сталевий без покриття, що дуже практично - при механічних пошкодженнях на такій поверхні не видно подряпин і потертостей. Але дефекти серйозніше, наприклад, вм'ятини будуть видні.

Нововведенням є верхній спосіб заправки, тільки місткість кліромайзера зменшилася до 4 мл. Заправка стала дуже зручною - відкручує верхню кришечку і заливаєте рідину для ширяння в бачок до рівня 85-90%, при цьому сам кліромайзер від'єднувати від акумулятора не потрібно. Якщо Ви випадково розбили скло, то в iJust S є можливість його заміни, чого не було в попередніх моделях.

Так як iJust S повністю розбирається, Ви за своїм бажанням можете прибрати скло або ж замінити мундштук іншим зі стандартним роз'ємом коннектора 510.
Регулювання обдуву здійснюється при повороті силіконового кільця, встановленого на кліромайзер. Але здійснювати регулювання стало складніше через відсутність ребер жорсткості, що виконують роль напрямних.

У комплект iJust S входять три випарника:

 • ЄС 0,3 Ом - має дві спіралі, виготовлені з фехралі, для потужності від 30 до 80 Вт.
 • ЄС 0,5 Ом - також двухспіральной, спіралі зроблені з фехралі, призначений для потужності від 30 до 100 Вт.
 • ЄС 0,18 Ом - з двома спіралями з нержавіючої сталі, розрахований на потужність від 50 до 80 Вт.

Так як придбані випарники будуть сухими, їх необхідно просочити перед установкою. Для цього в випарник заливається рідина для ширяння, до тих пір, поки бавовняний наповнювач не потемніє. Після цього випарник слід продути, щоб позбавитися від зайвої рідини.
На iJust S також можна встановити інші випарники, які підійдуть на iJust 2 або iJust 2 Mini.

акумулятор

Комплект iJust S оснащений безпечним акумулятором, потужність якого залежить від ступеня заряду батареї. При зниженні заряду акумулятора потужність буде знижуватися автоматично, вручну ж налаштовувати цей параметр не можна. У цього пристрою максимальна потужність складає 50 Вт.
В акумуляторі є плата, яка оберігає пристрій від короткого замикання, перезарядки і перерозрядження батареї, від перегріву випарника.

Елемент живлення iJust S має ємність 3000 мАг, більше, ніж у попередньої моделі. Заряджається акумулятор через USB порт, розташований збоку. Для повної зарядки потрібно близько 4 годин.
Мінімальна напруга акумулятора складає 3,3 В, при досягненні такого значення спрацює захист від переразряда. Ви не зможете включити електронну сигарету, поки напруга не складе хоча б 3,7 В. Рівень заряду можна побачити під кнопкою Fire. При заряді 100 - 60% буде горіти рівним світлом, при 59 - 30% - буде блимати, при 29 - 10% - блимати буде трохи швидше, а при 9 - 0% блимати буде дуже швидко.

Для блокування і розблокування пристрою необхідно п'ятикратне натискання на кнопку Fire. Додаткових маніпуляцій здійснювати не потрібно.

Комплектація

У складі набору айджаст s йдуть:

 • акумулятор;
 • кліромайзер на 4 мл;
 • три випарника, один з яких встановлений в клірромайзер;
 • силіконове кільце регулювання обдування;
 • USB-кабель для підзарядки;
 • Інструкція з експлуатації.

акумулятор;  кліромайзер на 4 мл;  три випарника, один з яких встановлений в клірромайзер;  силіконове кільце регулювання обдування;  USB-кабель для підзарядки;  Інструкція з експлуатації

купити комплект iJust S можна в будь-якому інтернет-магазині. Вартість такого девайса в середньому становить 1350 - 1600 руб. (800-1000 грн.). І це не різниця курсу, в Росії електронна сигарета iJust S дійсно коштує дешевше! Також можна окремо придбати акумулятор, скло, випарник і бак.

Відгуки і недоліки

Більшість відгуків про iJust S тільки позитивні. Вейперам подобається простота використання цієї електронної сигарети, її невисока вартість, відмінна ємність батареї, непогана вкусопередача.

Серед недоліків слід виділити крихке скло, випарники і невелику текти бака у деяких користувачів. Але цих недоліків може не бути, якщо правильно і дбайливо використовувати даний пристрій. Але якщо у Вас випадково розбилося скло, то його можна легко замінити, також як і випарник. А проблема з течею також вирішимо - на багатьох форумах можна знайти детальні інструкції.
У підсумку слід зазначити, що електронна сигарета iJust S - відмінне і якісне пристрій за відносно невисоку ціну, купивши яке Ви не будете розчаровані.

Відео огляд на електронну сигарету iJust S дивіться нижче і звичайно ж діліться своїм досвідом використання даного девайса в коментарях!

Електронна сигарета iJust S

5 (100%) 1 vote [s]