Системи управління ланцюгами поставок (SCM) і транспортною логістикою (TMS)

 1. Програмні модулі для управління логістикою
 2. Докладніше про рішення КРОК для логістики
 3. Завдання топ-менеджменту, які вирішуються за допомогою SCM
 4. Основні партнери

КРОК пропонує замовникам спеціалізовані рішення для управління запасами, складською логістикою і перевезеннями (transportation managent system, TMS), прогнозування попиту і планування поставок (supply chain management, SCM) з урахуванням динамічно мінливих ринкових факторів.

КРОК має значний досвід впровадження інформаційних технологій в логістиці для автоматизації всього логістичного контуру організацій - незалежно від того, є перевезення їх основним бізнесом, важливим або допоміжним бізнес-процесом. В основі TMS- і SCM-рішень КРОК - продукти Oracle, JDA, Ortec, 1С.

Рішення цього класу допомагають в умовах нестабільної економічної обстановки підготувати точний прогноз в конкретному грошовому еквіваленті - наприклад, витрати через затоварення або, навпаки, брак складських запасів - і скоротити витрати на логістику і управління складами. Просунуті аналітичні інструменти забезпечують контроль всіх параметрів виконання логістичних та суміжних процесів, завдяки чому замовник може своєчасно приймати вірні управлінські рішення.

Щоб помилки в бізнес-процесах не знизили ефективність SCM, TMS і інших використовуваних ІТ-рішень, КРОК надає замовникам консалтинг з питань управління логістикою і створення ефективних ланцюжків поставок. Експерти КРОК у співпраці з провідними світовими консультантами допомагають визначити вузькі місця в логістичних процесах, знайти точки ризику і фінансових втрат і підвищити віддачу від здійснюваних інвестицій.

Програмні модулі для управління логістикою

TMS-система вирішує завдання по оптимізації перевезень та логістичних процесів з метою зменшення витрат і зниження ризиків відсутності товарів, викликаних збоями в поставках товарної продукції.

Переваги рішення:

 • планування перевезень з урахуванням споживчого попиту і політик поповнення товарних запасів;
 • оптимізація витрат і підвищення операційної продуктивності;
 • поліпшення взаємодії між усіма учасниками в рамках планування і виконання процесу перевезень товару.

Функції прогнозування попиту дозволяють виявити критично важливі для його формування чинники (тренди, сезонність, погодні умови, вплив маркетингових акцій), підібрати оптимальну прогнозну модель: провести моделювання та отримати прогноз збуту по днях або тижнях в розрізі різних груп і категорій товару. Рішення має високу масштабованість, може обробляти сотні мільйонів одиниць товарів і дає компаніям можливість прогнозувати попит аж до найнижчого рівня - SKU (Stock Keeping Unit).

Переваги рішення:

 • підвищення точності прогнозу і швидкості його формування. Поліпшення прогнозу на 5% збільшує кількість точних замовлень на 10%;
 • забезпечення необхідної кількості товару в кожній точці збуту;
 • оптимізація рівня товарних і страхових запасів. Поліпшення точності замовлення на 10% веде за собою зниження запасів на 10 - 18%;
 • підвищення оборотності товарних запасів. Зниження запасів на 15% вивільняє від 15% оборотних коштів або збільшує прибутковість бізнесу на ставку рентабельності, тобто приблизно 20%;
 • підвищення прозорості процесів прогнозування попиту і планування продаж;
 • створення єдиного центру управління попитом в рамках всієї компанії.

Рішення дозволяє оптимізувати рух товару на всіх етапах ланцюжка поставок.

Переваги рішення:

 • отримання повної картини ланцюжка поставок з єдиного ракурсу попиту і поставок;
 • створення реалістичного плану поставок і розподілу товару;
 • оптимізація завантаження складу та транспорту;
 • оптимізація процесу поповнення складів для мінімізації запасів і витрат;
 • можливість точно розрахувати час закупівлі сировини для забезпечення безперервності виробничої діяльності, збільшення оборотності товарів і зниження складських витрат;
 • побудова оптимальних виробничих планів;
 • планування витрат на виробництво та просування товарної продукції, включаючи витрати на зберігання і транспортування.

Системи S & OP забезпечують безперервний проактивний процес формування планів продажів, виробництва, закупівель, фінансових планів завдяки постійній взаємодії всіх підрозділів.

Переваги рішення:

 • можливість формування повноцінного циклу планування за рахунок використання єдиного інструменту;
 • єдине джерело коректних даних, який замінює безліч excel-файлів;
 • прозорість і простота процесу планування;
 • синхронізація оперативного і стратегічного фінансового планування.

Рішення дозволяє роздрібним мережам на основі попиту ефективно планувати, виконувати і аналізувати категорії і асортиментні стратегії, підвищуючи їх рентабельність.

Переваги рішення:

 • оптимізація кластерів і асортиментних матриць в магазинах на рівні категорій товарів;
 • оптимізація взаємодії між підрозділами в рамках прийняття рішень з викладення товару;
 • синхронізація планування промо-акцій, прогнозування цін і реклами;
 • автоматизація процесу управління великою кількістю планограмм і планів магазинів;
 • максимізація рівня продажів продуктів з більш високою прибутковістю;
 • інтеграція стратегії управління життєвим циклом ціноутворення з прогнозуванням попиту;
 • реалізація клієнтоорієнтованого мерчендайзингу для підвищення лояльності до бренду.


КРОК також пропонує набір рішень для управління логістикою в оренду за моделлю SaaS на базі власного хмари. Сюди входять продукти Oracle Transportation Management (управління перевезеннями), Strategic Network Optimization (автоматизація логістичних процесів), Oracle Demantra (управління маркетингом і попитом). У Віртуальному дата-центрі КРОК рішення розгорнуті вже в готовому вигляді. Це забезпечує замовникам доступ до продуктів в найкоротші терміни і без зайвих витрат на впровадження.

Докладніше про рішення КРОК для логістики

Автоматизація планування і оперативне виконання перевезень дає компанії можливість оперувати завжди актуальними даними про мінливих логістичних параметрах, оптимізувати з їх допомогою плани постачання, виробництва і розподілу. Ці дані допомагають підбирати розташування виробничих потужностей і складів, визначати оптимальний час для запуску і згортання виробництва.

SCM-системи (Supply Chain Management) від КРОК дозволяють швидко візуалізувати моделі логістичного ланцюжка, моделювати різні сценарії за принципом «що якщо», щоб вибрати оптимальний маршрут. Вибір може грунтуватися на таких параметрах, як завантаження транспорту, час у дорозі, кількість зупинок і т.д. При створенні ланцюжка поставок в міжнародному масштабі в модель включаються параметри різних географічних ринків і валют, здійснюється прив'язка до географічних картах.

Зниження витрат на перевезення від 5 до 25%

Підвищення ефективності використання місткості транспорту до 15%

Зниження ставок на перевезення до 20%


Завдання топ-менеджменту, які вирішуються за допомогою SCM

Генеральний директор
Генеральний директор

Зниження вартості логістичного ланцюжка Зниження вартості логістичного ланцюжка

Зменшення транспортних втрат Зменшення транспортних втрат

Скорочення логістичної складової у вартості товару на полиці Скорочення логістичної складової у вартості товару на полиці

Спрощення роботи з постачальниками і виробниками товарів Спрощення роботи з постачальниками і виробниками товарів

Зниження вартості товарних запасів Зниження вартості товарних запасів

Припинення роботи компанії в режимі «гасіння пожеж» Припинення роботи компанії в режимі «гасіння пожеж»

Планування розвитку з урахуванням мінливих ринкових чинників Планування розвитку з урахуванням мінливих ринкових чинників

Підвищення стійкості бізнесу Підвищення стійкості бізнесу

Фінансовий директор
Фінансовий директор

Інтегроване планування і бюджетування Інтегроване планування і бюджетування

Усунення невідповідностей бюджету компанії її поточним планам Усунення невідповідностей бюджету компанії її поточним планам

Усунення в компанії декількох неузгоджених між собою планів продажів (для фінансового і виробничого планування, а також з метою постановки завдань комерційному департаменту) Усунення в компанії декількох неузгоджених між собою планів продажів (для фінансового і виробничого планування, а також з метою постановки завдань комерційному департаменту)

Директор з логістики
Директор з логістики

Наявність повної, достовірної, оперативної інформації про всі товарно-матеріальних потоках Наявність повної, достовірної, оперативної інформації про всі товарно-матеріальних потоках

Оптимізація рівня складських запасів Оптимізація рівня складських запасів

Своєчасність і надійність поставок Своєчасність і надійність поставок

Достатність товару в роздрібному продажі Достатність товару в роздрібному продажі

Зниження собівартості продукції і витрат на товарообіг Зниження собівартості продукції і витрат на товарообіг

Контроль фінансової ефективності логістики Контроль фінансової ефективності логістики

Директор з маркетингу
Директор з маркетингу

Оцінка впливу маркетингових кампаній на зростання продажів (виключаючи такі фактори як сезонність, свята і т Оцінка впливу маркетингових кампаній на зростання продажів (виключаючи такі фактори як сезонність, свята і т.д)

Формування маркетингових кампаній і підбір найбільш оптимальних та ефективних маркетингових інструментів на підставі даних за тривалий період Формування маркетингових кампаній і підбір найбільш оптимальних та ефективних маркетингових інструментів на підставі даних за тривалий період


Основні партнери

58613 59749

- російський розробник, постачальник і видавець ПО для бізнесу і домашнього використання. З власних розробок «1С» лідируючим продуктом є «1С: Підприємство», а також продукти для домашніх комп'ютерів і освітньої сфери. Система програм «1С: Підприємство» призначена для автоматизації управління та обліку на підприємствах різних галузей.

Статуси:

 • Офіційний партнер з 2013 року
 • Учасник програми «1С Консалтинг» з 2015 року
 • Учасник програми «1С ERP Центр компетенції» з 2014 року

Досвід експертів КРОК по продуктам 1С підтверджений більш ніж 100 сертифікатів.

Докладніше про рішення КРОК на основі продуктів 1С - http://www.croc.ru/promo/1c/

58613 68691 компанія Flo , Світовий експерт з управління складними ланцюгами поставок, допомагає замовникам вирішувати комплексні логічні і бізнес-завдання, а також проводити необхідні технологічні та організаційні зміни, надаючи «дорожні карти», рішення і проекти, що підвищують ефективність логістики. 58613 59752

- світовий лідер на ринку систем управління ланцюгами поставок.

статус:

 • Партнер з 2010 року

58613 59751

Oracle - найбільший в світі постачальник програмного забезпечення для управління інформацією.

Статуси:

 • Платиновий партнер з 2010 р
 • Сертифікований локальний Центр Технічної підтримки першої лінії технічного супроводу ПО ORACLE c 2011 р
 • Партнер Oracle з аутсорсингу бізнес-процесів (BPO) з 2010 р
 • Advantage Executive Partner з 2008 р (Sun Microsystems)
 • Сертифікований Партнер з 2003 р
 • Постачальник систем для центрів обробки даних (Datacenter System Provider) c 2003 г. (Sun Microsystems)
 • Акредитований партнер по гарантійному обслуговуванню (Global Warranty Accredited Partner) і надання послуг технічної підтримки (Support Accredited Partner) з 2003 р (Sun Microsystems)
 • Партнер з технічної підтримки (Sun Service Manager) з 2002 р (Sun Microsystems)
 • Системний реселлер систем рівня підприємства з 2001 р (Sun Microsystems)
 • Авторизований реселлер з 1998 р

нагороди:

 • За значний внесок у розвиток бізнесу в фінансових і державних організаціях в 2006 р
 • За системний підхід до проектів в 2005 р
 • За успіхи в просуванні нових технологій і досягнення цілей "пліч-о-пліч" в 2004 р
 • За подолання мільйонного рубежу в 2003 р

спеціалізації:

 • Aerospace and Defense
 • Oil and Gas Industry
 • Oracle Solaris 10
 • Public Sector
 • Oracle Database 11g
 • Oracle Database 11g Performance Tuning
 • Oracle Database 11g Data Warehousing
 • Oracle Real Application Clusters 11g
 • Oracle Business Intelligence Foundation 10
 • Oracle EBS R12.1 Financial Management
 • Oracle EBS R12.1 Supply Chain Management
 • Oracle Transportation Management 6.2
 • Exadata Database Machine Models X2-2 and X2-8
 • Oracle Linux 5
 • Siebel CRM 8
 • SPARC Enterprise Entry-Midrange M-Series Servers
 • SPARC Enterprise High-End M-Series Servers Specialization
 • SPARC T2 and T3-Based Servers

58613 59750

SAP - один з лідерів ринку з розробки бізнес-додатків.

Статуси:

 • Партнер по аутсорсингу з 2015 р
 • Сервіс-партнер SAP з 2015 р
 • Срібний партнер з 2015 р
 • Постачальник хмарних послуг сертифікований компанією SAP з 2014 р
 • Постачальник послуг хостингу сертифікований компанією SAP з 2014 р
 • Постачальник послуг з управління додатками сертифікований компанією SAP з 2014 р
 • Визнаний компанією SAP експерт за рішенням SAP Mobility c 2014 р
 • Партнерський центр експертизи SAP (Partner Center of Expertise) з 2012 р
 • Учасник програми SAP Partner Edge з 2010 р
 • VAR Bronze Partner з сертифікованим PCoE за напрямками SAP Analytics і SAP All-in-One з 2010 р

спеціалізації:

 • SAP Mоbile Platform Sell Authorization
 • SAP Analytics Support Authorization
 • SAP Business All-in-One Support Authorization
 • SAP Business All-in-One Sell Authorization
 • SAP Analytics Service Authorization
 • SAP Business Intelligence Sell Authorization
 • SAP Cloud Sell Authorization
 • SAP Cloud Human Resources Sell Authorization