У БФУ ім. І. Канта вручили дипломи випускникам гуманітарного інституту

3 Июля 2018

3 липня свої дипломи отримали випускники гуманітарного інституту БФУ ім. І. Канта. За традицією урочиста церемонія проходить в Кафедральному соборі.

Всього дипломи отримали 322 людини, серед яких випускники наступних освітніх програм: "Політологія", "Соціологія", "Журналістика", "Реклама і зв'язки з громадськістю", "Соціальна робота", "Психологія", "Філологія", "Філософія", "Історія", "Документознавство та архівознавство" і "Лінгвістика".

Напутні і вітальні слова випускникам сказали перший проректор - проректор з освітньої діяльності Ірина Кукса, директор інституту Тетяна Цвігун, міністр соціальної політики Калінінградській області, випускниця університету Анжеліка Майстер, керівник медіагрупи "Західна преса" Марина Васильєва, директор видання "Країна" Альбіна Краснощекова, віце -президент корпорації "Союз" Олег Грознецкій і багато інших.

Ірина Кукса, перший проректор - проректор з освітньої діяльності:

"Дорогі хлопці, ви випускники унікальних напрямів підготовки, пов'язаних з комунікацією. У ваших руках все, від вашого вміння домовлятися, вирішувати проблеми, залежить комфорт кожного з нас. Ми вами милуємося, пишаємося і захоплюємося. Попереду перед вами відкривається весь світ. Пам'ятайте, що тепер все залежить тільки від вас самих. Бажаю удачі і професійного зростання. Вперед і тільки вперед!"

Тетяна Цвігун, директор гуманітарного інституту:

«У світі науки гуманітарії займають особливе становище. Нехай ми не відкриваємо закони Всесвіту як фізики і не досліджуємо живі системи як біологи. Наша наука не стільки відповідає на питання, скільки вчить правильно їх ставити - бачити множинність точок зору, знаходити нові повороти думки. Гуманітарні науки звернені до того головного, заради чого існує наука як така - до людини. Гуманітарій вивчає думку, слово, культуру, комунікацію, суспільство; гуманітарний погляд допомагає нам побачити саму сутність людського духу в його національному вираженні і культурної спадкоємності. Пам'ятайте про це, виходячи сьогодні зі стін нашого університету. Видатний російський філолог і філософ Михайло Бахтін вважав, що людина для себе ніколи не є цілісним і завершеним, тому цілісно пізнати може тільки Інший: Інший може пізнати мене, а я можу пізнати Іншого. Нехай ваш життєвий і професійний шлях пройде у вічному пошуку і знаходженні Іншого, нехай це буде шлях самопізнання і пізнання навколишнього світу, переломленого крізь призму найціннішого, що в ній є, - Людини ».

Анжеліка Майстер, міністр соціальної політики Калінінградській області, випускниця університету:

"Дорогі випускники! Позаду важливий і визначальний етап у вашому житті. Зараз ви маєте найголовніший шлях у вашому житті - трудовий шлях. Вибір, який ви зробили, непростий. Буде непросто, але будуть обов'язково перемоги і успіх! ".

Олександр Богданов, перший заступник голови Калінінградської обласної Думи шостого скликання:

"Ви гідна молодь, майбутнє нашого краю та Росії. Бажаю вам нічого не боятися, цінувати своїх батьків і викладачів і не забувати рідний університет. Успіхів у вашій професійній діяльності! "

Марина Васильєва, керівник медіа-холдингу «Західна преса»:

"Я працюю в журналістиці вже більше 30 років. І сьогодні я вам заздрю, що ви можете пройти цей захоплюючий професійний шлях. Тільки вперед!".

Альбіна Краснощекова, генеральний директор видавництва «Країна»:

"Сьогодні ви отримуєте дипломи, а вже завтра ви запитаєте:" А що далі? ". Я бажаю вам знайти справу до душі, бажаю підтримки близьких, рідних і майбутніх колег. У добру путь, шановні колеги! "

Керуючий справами Калінінградській торгово-промислової палати Михайло Нечушкін приєднався до привітань:

"Сьогодні завершується дуже важливий, цікавий і стрімкий етап у вашому житті, але далі буде тільки цікавіше. Я від щирого серця вітаю вас з цією знаменною подією. Всі дороги для вас відкриті ".


Маргарита Короткевич, перший заступник міністра освіти Калінінградській області:

"Хочу подякувати БФУ ім. І. Канта і співтовариство всіх калінінградських вчених за професіоналізм і за міцні знання. Кожен з випускників унікальний. Цінуйте те, що маєте, і йдіть до своєї мети. Хай щастить!".


Тетяна Мішуровская, директор гімназії №40 м Калінінграда, заслужений учитель РФ:

"Цей особливий зал і атмосфера підкреслюють важливість такої події, як вручення документо про освіту. Моє побажання вам - несіть почуття любові до інших людей через все життя. Кохайте і будьте коханими. Досягайте у вашій професії висот і перемог. Щастя вам!".

До привітання приєдналася і заступник керівника Агентства з міжнародних і міжрегіональних зв'язків Калінінградській області Ліана Максимова:

"Вітаю від щирого серця із завершенням цього насиченого етапу у вашому житті. Сьогодні ви переходите на етап побудови свого життя і кар'єри. Моя порада: ніколи не погоджуйтеся на роботу, яка вам нецікава. Не припиняйте себе вдосконалювати. Вітаю! "

Також на адресу випускників прозвучали напутні і вітальні слова від віце-президента корпорації «Союз» Олега Грознецкого, професора інституту гуманітарних наук, доктора психологічних наук Ірини Сімаевой.

Відповідне слово від випускників вимовила Інеса Мухтарова:

«Хотілося б від імені всього курсу, напряму і від себе особисто висловити подяку кожному викладачеві за внесок, внесений в нашу освіту, за їх нелегку працю, подякувати адміністративних співробітників за організацію комфортного навчального процесу, за те, що зробили наші студентські роки дійсно незабутніми. Буду коротким - «БФУ - спасибі за людей!».