Топ-10 кращих смартфонів 2017 року

 1. Рейтинг кращих смартфонів
 2. 1. Samsung Galaxy Note 8
 3. 2. Huawei Mate 10 Pro
 4. 3. Samsung Galaxy S8 Plus
 5. 4. HTC U11
 6. 5. LG V30
 7. 6. Samsung Galaxy S8
 8. 7. Apple iPhone X 64GB
 9. 9. Google Pixel 2 XL 64GB
 10. 10. Apple iPhone 8 64GB
 11. Samsung Galaxy S8 Plus: «Номер 1»
 12. Huawei Mate 9: почесне четверте місце

Galaxy S8 Plus і S8 від компанії Samsung, які є чудовим перевиданням покоління S7, пристойно перетасували вершину нашого рейтингу смартфонів. Втім, такий розвиток подій був цілком очікувано. Набагато менш очікувано було те, що і HTC U11 зможе затесатися в рейтингу між цими моделями. Наша всеосяжна таблиця з порівнянням характеристик смартфонів дає уявлення про кращих на даний момент моделях і їх переслідувачів.

У центрі уваги - кращі смартфони від Apple, Huawei, HTC, LG, Samsung, Sony & Co. Але тільки з класними характеристиками, продемонстрованими під час тестових випробувань за методиками Chip, мобільні телефони можуть розраховувати на потрапляння в верхню частину нашого відповідного рейтингу - як це недавно вдалося новим Galaxy від компанії Samsung, а тепер ще й HTC U11 . Втім, і то, на що годяться більш дешеві і простіше оснащені альтернативні варіанти, від вас не сховається.

Методика випробувань мобільних телефонів в лабораторії Chip адаптована до побажань сучасних користувачів. Тому найбільше значення ми надаємо тривалості часу автономної роботи в режимі веб-серфінгу і продуктивності смартфона.

Крім того, чимало рейтингових балів в заліковій дисципліни «Оснащення» можуть принести пристрою наявність функції швидкої зарядки, а також готовність до швидкого інтернет-підключення через LTE Cat6 або навіть новий Cat 9. Якості дисплея і фотографій, одержуваних за допомогою основної камери, також у час тестових випробувань приділяється велика увага.

Рейтинг кращих смартфонів

(За станом на 31 грудня 2017 року)

Дивитися актуальний рейтинг за 2018 рік

1. Samsung Galaxy Note 8

Загальна оцінка: 89.6 Співвідношення ціна / якість: 68

2. Huawei Mate 10 Pro

Загальна оцінка: 86.9 Співвідношення ціна / якість: 83

3. Samsung Galaxy S8 Plus

Загальна оцінка: 90.1 Співвідношення ціна / якість: 85

4. HTC U11

Загальна оцінка: 87.8 Співвідношення ціна / якість: 95

5. LG V30

Загальна оцінка: 94.2 Співвідношення ціна / якість: 78

6. Samsung Galaxy S8

Загальна оцінка: 88.8 Співвідношення ціна / якість: 90

7. Apple iPhone X 64GB

Загальна оцінка: 86.7 Співвідношення ціна / якість: 47

9. Google Pixel 2 XL 64GB

Загальна оцінка: 86.2 Співвідношення ціна / якість: 61

10. Apple iPhone 8 64GB

Загальна оцінка: 85.3 Співвідношення ціна / якість: 62

Samsung Galaxy S8 Plus: «Номер 1»

(За станом на 1 вересня 2017 року)

З кінця квітня 2017 року перше місце нашого рейтингу смартфонів займає Samsung Galaxy S8 Plus. Якість виконання, зовнішній вигляд і тактильні відчуття у цьому пристрої, зразковими. Під час тестових випробувань S8 Plus вразив нас майже безрамковий Edge-дисплеєм аж 6,2-дюймового розміру, який пропонує заховану кнопку «Home». У плані продуктивності новинка в водонепроникному корпусі виявилася теж вельми переконливою. При цьому Galaxy S8 Plus може похвалитися практично бездоганним списком оснащення, в який входить сканер райдужної оболонки ока.

Galaxy S8 Plus і S8 від компанії Samsung, які є чудовим перевиданням покоління S7, пристойно перетасували вершину нашого рейтингу смартфонів

Samsung Galaxy S8 Plus: «Номер 1» рейтингу мобільних телефонів за версією Chip

Крім того, смартфон підготовлений для роботи в мережах LTE «наступного» стандарту Cat 16 для ще більш швидкого веб-серфінгу. Цифрова камера хоч і знімає з дозволом «усього» 12 Мпікс, зате демонструє класні результати. Відмінна тривалість часу автономної роботи в режимі веб-серфінгу, яка була отримана під час тесту, складає 11 години 17 хвилин, гармонійно доповнюючи загальне позитивне враження від цього чудового смартфона. При цьому важить наш «Номер 1» 173 грами і з цінником в 60 тис. Руб. обійдеться недешево. Хто хоче мати смартфон трохи менше й дешевше, може взяти «звичайний» Galaxy S8.

Вартість: 60 тис. Руб.

Huawei Mate 9: почесне четверте місце

Mate 9 з 5,9-дюймовим дисплеєм в кінці листопада 2016 року піднявся на вершину нашого рейтингу смартфонів, але сьогодні спустився на четверте місце. Тим не менш, це як і раніше чудовий телефон.

Тим не менш, це як і раніше чудовий телефон

Huawei Mate 9

Huawei Mate 9 в шикарному металевому корпусі пропонує практично бездоганний список оснащення, в який входить навіть «наступний» стандарт LTE Cat12, що забезпечує ще більш швидкий доступ до інтернету. 64-гігабайтну вбудовану пам'ять можна розширити за допомогою карт стандарту microSD. Альтернативно ви можете використовувати слот не для карти пам'яті, а для другої SIM-карти.

Крім того, цей XXL-смартфон пропонує чудову тривалість часу автономної роботи в режимі веб-серфінгу, що становить 10 годині 19 хвилин. За допомогою функції швидкої зарядки і відповідного кабелю, що входить в комплект поставки, ви можете повністю відновити енергетичні запаси акумулятора, ємність якого становить 4000 мАг, всього за 2 години 10 хвилин.

Темп роботи тут теж класний. Високопродуктивний CPU Kirin 960 з вісьмома ядрами хоча багато чого і не обіцяє, але він чудово поєднується з новою версією операційної системи Android 7 і призначеним для користувача інтерфейсом Huawei-UI.

Надзвичайно яскравий 5,9-дюймовий дисплей хоча і має дозвіл лише Full-HD, але зображення зернистими зовсім не виглядають. Крім того, Mate 9 пропонує пристойну, хоча і не приголомшливу подвійну камеру.

Вартість: близько 30 тис. Руб.

Читайте також:

ФОТО: компанії-виробники