«Ростелеком» уточнив статистику по роботі системи відеоспостереження на виборах президента Росії в 2018 році

В період з 23:00 17 березня 2018 року по московським часом до закінчення підрахунку голосів в самих західних регіонах Росії трансляцію відео з виборчих дільниць на порталі нашвибор2018.рф подивилися більше двох мільйонів жителів країни, повідомляє «Ростелеком». раніше, нагадаємо , Президент компанії Михайло Осіївській називав цифру понад 1,4 мільйона чоловік, тепер підсумки підбито остаточно.

будучи єдиним виконавцем робіт за проектом відеотрансляції виборів, «Ростелеком» встановив камери в приміщеннях більш ніж 46 тисяч дільничних і територіальних виборчих комісій і запустив портал нашвибор2018.рф, за допомогою якого жителі з будь-яких регіонів Росії могли спостерігати за ходом виборів. На відміну від виборів 2012 року, в цьому році онлайн-трансляція велася з усіх виборчих дільниць, обладнаних системою відеоспостереження, йдеться в повідомленні.

Для перегляду відео на порталі користувачам не була потрібна реєстрація, досить було вибрати потрібну ділянку і відкрити вікно трансляції за допомогою стандартного медіаплеєра. У моменти пікового навантаження портал нашвибор2018.рф обслуговував до 331 тисяч користувачів одночасно. Загальний час трансляції на портал склало 1,2 мільйона годин.

В період з 23:00 17 березня 2018 року по московським часом до закінчення підрахунку голосів в самих західних регіонах Росії трансляцію відео з виборчих дільниць на порталі нашвибор2018

Фото (с) nslovo.info

Також «Ростелеком» створив службовий портал для моніторингу готовності і працездатності засобів відеоспостереження, що дозволило спростити контроль над ракурсами камер і дати можливість членам виборчих комісій переглядати записи протягом дня голосування.

Як повідомляє компанія, в процесі реалізації проекту були розширені функціональні можливості підсистеми зв'язку і передачі даних і підсистеми забезпечення безпеки інформації регіонального фрагмента системи ГАС «Вибори» по 32 суб'єктах Російської Федерації.

Як повідомляє компанія, в процесі реалізації проекту були розширені функціональні можливості підсистеми зв'язку і передачі даних і підсистеми забезпечення безпеки інформації регіонального фрагмента системи ГАС «Вибори» по 32 суб'єктах Російської Федерації

Схема роботи ГАС «Вибори».

Що було зроблено вперше

За даними «Ростелекома», вперше на заході такого рівня компанія використовувала вітчизняне рішення для моніторингу ресурсів та сервісів територіально-розподіленої IT-інфраструктури - програмно-апаратний комплекс «СКІТ».

Для доставки відеосигналу з виборчих дільниць «Ростелеком» вперше в історії проекту використовував розподілену хмарну платформу NGENIX. Вона забезпечила можливість безперебійного перегляду потокового відео в різних регіонах країни і гарантувала інформаційну безпеку порталу. В результаті роботи системи відеоспостереження обсяг збереженої в ЦОДах відеоінформації перевищив 2,5 Пбайт.

Нагадаємо, що вперше трансляція виборів онлайн була здійснена в 2012 році. Система веб-спостереження була встановлена на 90+ тисячах виборчих дільниць по всій країні. За ходом голосування на сайті webvybory2012.ru спостерігало понад 3,5 мільйона людей, які переглянули 7,9 мільйона трансляцій. У моменти пікового навантаження 4 березня 2012 портал обслуговував понад 400 тисяч користувачів одночасно. За два дні роботи порталу (3 березня 2012, коли система працювала в тестовому режимі, і 4 березня, в день голосування) здійснено понад 1 мільярд переглядів веб-трансляцій. В середньому кожен зареєстрований користувач подивився близько 50 хвилин відео.