Кращі телевізори 2019 - огляди, тести ТВ

Експерти Product-test.ru протестували понад 50 моделей популярних телевізорів, щоб допомогти споживачам з вибором. При розподілі позицій в рейтингу враховувалися тільки результати тестів, а не цінова категорія ТВ або його популярність. На кожне з пристроїв складено детальний огляд.

За підсумками тестування ми отримали кілька цікавих результатів і спостережень:

 • Дійсно глибокий чорний колір і максимальні кути огляду показують тільки дорогі OLED-телевізори (наприклад, LG 65EG960V ), Можливості ЖК-панелей в цьому плані обмежені. Однак ми не можемо беззастережно назвати OLED-панелі кращими, так як у них не найточніша передача кольору.
 • Не варто брати Ultra HD, або 4K-телевізори (3840 × 2160 пікселів) тільки заради високої роздільної здатності. Поширення таких моделей явно випереджає поява 4K-контенту, і навіть в найближчому майбутньому він буде ще в дивину. Проте на ринку вже є доступні за ціною 4К ТВ, наприклад, Samsung UE40KU6300U або LG 43UF640V .

Проте на ринку вже є доступні за ціною 4К ТВ, наприклад,  Samsung UE40KU6300U  або  LG 43UF640V

 • Частота оновлення екрану - одна з характеристик, якої нерідко користуються в маркетингових цілях. Її часто завищують до неймовірно високих значень: замість фізичної частоти зміни зображення пишуть спеціальні індекси відображення рухів. Так, в деяких магазинах у Sony KD-43X8305C цей параметр вказується рівним 800 Гц. Таке число відповідають зміні зображення 800 раз в секунду, тоді як сучасні матриці здатні відображати до 200/240 кадрів в секунду. Такі високі числа (800, а в деяких випадках понад 1000) беруться за рахунок фірмових технологій підсвічування, проміжних кадрів і технологій обробки зображення.
 • Вигнуті екрани - чергова модна і непотрібна фішка виробників. На наш погляд, ефект занурення від неї мінімальний, зате ціна на такий телевізор, як правило, вище. При цьому тренд на подібні дисплеї призводить до зовсім курйозним випадкам. Наприклад, сильно вигнута панель Samsung UE40JU6600U на 40 дюймах виглядає безглуздо - щоб відчути ефект занурення, потрібно сидіти практично впритул до екрану.
 • Кращими телевізорами за часом затримки сигналу (або по-іншому input lag - час між відправленням сигналу і його відображенням на екрані) можна назвати Samsung UE55KS7500U і недорогий Sony KDL-32W705C . Зазвичай цей параметр цікавить любителів динамічних ігор, коли важливі навіть частки секунди. Цікаво, але ми не помітили взаємозалежності між ціною на ТБ і значенням input lag.

Цікаво, але ми не помітили взаємозалежності між ціною на ТБ і значенням input lag

 • Досить приємно, що з кожним роком «розумні функції» працюють все швидше і швидше. Це стосується всіх великих виробників. наприклад, LG 65UF950V і Samsung UE49KU6470U завантажуються за лічені секунди і працюють досить бадьоро, а все завдяки більш потужній начинці і кращої оптимізації ПО. Однак до зручності персональних комп'ютерів телевізорів ще далеко. Управляти браузером за допомогою пульта незручно, до того ж ТБ не настільки продуктивні і помітно гальмують при роботі з декількома відкритими вкладками.
 • Вибір додатків для Smart TV традиційно невеликий. В основному це різні телеканали і онлайн-кінотеатри. Навіть для моделей на Android (наприклад, Sony KD-55X8505C ) Все-таки необхідна сумісність програмного забезпечення з пристроєм. З іншого боку, чи потрібні вам взагалі додатки для ТВ, крім YouTube і кіносервісу?
 • Виробники часто сильно занижують товщину корпуса, вказуючи її значніє тільки в самому тонкому місці. Так, заявляється, що товщина Sony KD-65X9005C складає фантастичні 4,9 міліметра. На ділі ж це відноситься тільки до РК-панелі, нижче корпус потовщується до 4 сантиметрів. Незрозуміло, навіщо потрібна така товщина? Хіба що похвалитися перед гостями, адже спочатку ця тонкість дійсно заворожує.

Хіба що похвалитися перед гостями, адже спочатку ця тонкість дійсно заворожує

 • В результаті погоні за тонким корпусом страждає якість вбудованих аудіосистем. Можливо, ви не помітите цього при перегляді фільмів, але точно відчуєте при прослуховуванні музики. Мабуть, єдиний в нашому рейтингу телевізор, до якого не потрібен окремий саундбар - це Sony KD-65X9305C , Оснащений шістьма вбудованими динаміками з сумарною потужністю до 90Вт.
 • Багато телевізори споживають відчутний обсяг електрики навіть в режимі очікування. Так, своєрідним рекордсменом став Sony KD-65X9305C, що споживає відчутну кількість енергії в режимі Standby. За нашими оцінками, за рік такий телевізор «з'їсть» близько 1830 рублів - сума помітно більше, ніж у конкурентів. До слова, всі протестовані ТВ Sony були відносно «ненажерливі» в режимі очікування і споживали на порядок більше енергії.
 • Ціни на телевізори ростуть дуже швидко пропорційно зростанню діагоналі. Особливо це помітно для моделей з екранами від 60 дюймів. Роль грають три чинники. По-перше, площа дисплея залежить від діагоналі квадратично: якщо діагональ збільшити на 20%, то площа екрану виростить на 44%, що дасть значний стрибок в ціні. По-друге, в цьому діапазоні знаходяться найкрутіші і топові пристрої, оснащені передовими технологіями. По-третє, величезні моделі просто менш поширені на ринку. Так, якщо 65-дюймовий Samsung UE65JS9500T на грудень 2015 роки обійдеться приблизно в 300 тисяч рублів, то аналогічний 88-дюймовий Samsung UE88JS9500T варто вже півтора мільйона рублів.
 • HDR, або відео з широким динамічним діапазоном. Це новий формат відео з розширеним колірним охопленням, більш глибоким кольором і контрастністю, який ще тільки з'явиться найближчим часом. Так що тепер, поряд з питанням «де дивитися 4К-відео?», Споживачі почнуть запитувати і «де дивитися HDR-відео?». Відповіді на це питання поки немає, зате виробники телевізорів вже обіцяють, що їх топові моделі будуть підтримувати HDR-відео в майбутньому.
 • Одним з кращих телевізорів в категорії до 32 дюймів став Sony KDL-32W705C завдяки високій якості зображення і низькому часу затримки сигналу.
 • У категорії від 33 до 50 дюймів кращими телевізорами по співвідношенню ціни і якості стали Samsung UE40JU6400U і Sony KD-55XD7005 - гідне зображення і повний набір портів разом з невисокою ціною роблять їх привабливим вибором для споживача.

У категорії від 33 до 50 дюймів кращими телевізорами по співвідношенню ціни і якості стали  Samsung UE40JU6400U  і  Sony KD-55XD7005  - гідне зображення і повний набір портів разом з невисокою ціною роблять їх привабливим вибором для споживача

 • Серед важкоатлетів з екраном від 51 дюйма вище за все ми оцінили Samsung UE65JS9500T, в якому виробник об'єднав всі кращі фішки і фірмові технології.

З детальними результатами тестів ТВ і оглядами телевізорів ви можете ознайомитися в постійно оновлюваних рейтингу телевізорів . Розібратися в значенні найбільш важливих параметрів і вибрати телевізор, який підходить саме вам, допоможе Гід покупця по телевізорах .

З правилами використання представлених на сайті результатів тестів товарів ви можете ознайомитися тут .

З іншого боку, чи потрібні вам взагалі додатки для ТВ, крім YouTube і кіносервісу?
Незрозуміло, навіщо потрібна така товщина?
Так що тепер, поряд з питанням «де дивитися 4К-відео?
», Споживачі почнуть запитувати і «де дивитися HDR-відео?