Як вибрати принтер: 7 головних кроків

  1. зміст
  2. кольоровість друку
  3. Максимальний формат паперу
  4. Підтримка автономної двостороннього друку
  5. Інтерфейси Ethernet і Wi-Fi
  6. Наявність пристрою для читання карт пам'яті
  7. Рейтинг виробників
  8. висновок

Незважаючи на те, що в наш час більшість людей зберігають фотографії в електронному вигляді, іноді бабусі й дідусі, у яких немає комп'ютера, просять нас їх роздрукувати. Ми, звичайно, можемо відправитися в фотоательє і надрукувати фотографії там, але набагато зручніше робити це, не виходячи з дому.

Для того, щоб не помилитися при виборі принтера, необхідно в першу чергу визначити основне коло завдань, які він буде виконувати. У цій статті ми розповімо про те, які існують типи принтерів, якими функціями вони можуть володіти, а також звернемо увагу на виробників цих пристроїв.

зміст

Тип - лазерний або струменевий

При виборі принтера , В першу чергу, необхідно визначитися, в яких цілях Ви будете його використовувати. Почати варто з того, що найбільш популярними типами принтерів є струменеві і лазерні .

У домашніх умовах частіше використовують струменеві принтери. Ці пристрої отримали велике поширення завдяки відносно невисокій вартості.

Подивитися детальну інформацію та придбати струменевий принтер Canon PIXMA iX6840 c Wi-Fi (8747B007) Подивитися детальну інформацію та придбати струменевий принтер Canon PIXMA iX6840 c Wi-Fi (8747B007)

Однак, у струменевих принтерів є свої недоліки. Через особливості конструкції, вартість комплекту нових картриджів часто наближається до ціни самого пристрою. Такі виробники, як Canon, Epson, Samsung, і інші встановлюють на картриджі спеціальні чіпи, які не дозволяють повторно використовувати друкований модуль.

Виходом з цієї ситуації може стати установка системи безперервної подачі чорнила (в деяких моделях ця можливість передбачена виробником).

Подивитися детальну інформацію та придбати струменевий принтер Epson L312 (C11CE57403) Подивитися детальну інформацію та придбати струменевий принтер Epson L312 (C11CE57403)

Не менш широке поширення, ніж струменеві, отримали лазерні принтери. Ці пристрої прості у використанні, мають більший ресурс картриджів, і дозволяють з однієї заправки віддрукувати близько 2000 листів. Вартість тонера для лазерних принтерів в кілька разів нижче вартості чорнила.

Подивитися детальну інформацію та придбати лазерний принтер HP LaserJet P1102 Подивитися детальну інформацію та придбати лазерний принтер HP LaserJet P1102

кольоровість друку

Існують дві основні різновиди принтерів в аспекті друкованих відтінків. Це пристрої, що підтримують тільки монохромний друк, а також кольорові принтери.

Подивитися детальну інформацію та придбати лазерний монохромний принтер Canon i-SENSYS LBP6030 (8468B001) Подивитися детальну інформацію та придбати лазерний монохромний принтер Canon i-SENSYS LBP6030 (8468B001).

Перші більше підходять для офісів, і розраховані на друк текстів, таблиць та інших графічних даних, які не потребують яскравою візуалізації, а за допомогою других можна друкувати кольорові буклети, фотографії, обкладинки і т. Д.

Подивитися детальну інформацію та придбати кольоровий струменевий принтер Epson L805 c WI-FI (C11CE86403) Подивитися детальну інформацію та придбати кольоровий струменевий принтер Epson L805 c WI-FI (C11CE86403)

Принтери, які ідеально підходять для друку документів, далеко не завжди добре справляються з кольоровою графікою, а пристрій, оптимальне для фотодруку, часто просто не призначене для тиражування багатосторінкових доповідей. До першої категорії відносяться лазерні принтери, до другої - струменеві.

Головним достоїнством струминного способу друку є повна взаємодія чорнила різних кольорів. Завдяки цьому такі принтери ідеально справляються з друком фотографій.

Друкувати кольорових зображень можлива і за допомогою лазерних принтерів, однак їх якість буде помітно поступатися чорнильною технології.

Максимальний формат паперу

Для того, щоб дізнатися, який тип і формат паперу підтримує принтер, який Ви плануєте придбати, рекомендуємо ретельно вивчити його документацію. Керівництво до користування можна знайти на сайті виробника або в упаковці принтера.

Розміри паперу, які, як правило, використовуються в домашніх струменевих і лазерних принтерах: A4, B5, A5, Letter, Legal, конверти (розмір DL, комерційні 10), 10 х 15 см, 13 х 18 см, 20 х 25 см.

Найпоширенішим на сьогоднішній день форматом є А4 (297 х 210 мм) Найпоширенішим на сьогоднішній день форматом є А4 (297 х 210 мм). Якщо ж в процесі роботи вам необхідно друкувати у форматі А3 (в два рази більше А4) або більш, вам знадобиться принтер більшого розміру, який, як правило, має досить високу вартість.

Подивитися детальну інформацію та придбати кольоровий струменевий принтер Epson L1800 A3 (C11CD82402) Подивитися детальну інформацію та придбати кольоровий струменевий принтер Epson L1800 A3 (C11CD82402)

Підтримка автономної двостороннього друку

Більшість принтерів друкують лише на одній стороні вкладеного аркуша паперу, проте існують моделі лазерних та струменевих пристроїв, що підтримують автономну двосторонній друк.

Дуплексная або двосторонній друк - це додаткова функція принтерів, що дозволяє в автоматичному режимі наносити зображення на обидва боки паперу. Такий процес друку дає більш широкі можливості по створенню готової продукції. Це можуть бути вітальні листівки, інформаційні брошури, студентські роботи і багато іншого.

Принтер, що підтримує технологію автономної двостороннього друку спочатку друкує будь-яку інформацію або зображення на одному боці аркуша, після чого лист затягується роликами назад, і зображення наноситься на його іншу сторону. Після цього готовий лист повертається в лоток подачі паперу, а з лотка береться новий лист.

Подивитися детальну інформацію та придбати кольоровий струменевий принтер з двостороннім друком А3 Epson WorkForce WF7110DTW c WI-FI (C11CC99302)

Щоб дізнатися, чи вміє принтер працювати в дуплексному режимі, вивчіть його повний опис на сайті виробника, або проконсультуйтеся з експертами в місці придбання.

Інтерфейси Ethernet і Wi-Fi

Якщо подивитися на сучасні пристрої для друку, можна помітити, що більшість з них мають дуже широкі функціональні можливості.

У багатьох принтерах є підтримка мережевих інтерфейсів Ethernet і Wi-Fi, що дозволяє працювати з цими пристроями відразу декільком користувачам. У першому випадку принтер підключається до мережі за допомогою кабелю, а в другому - за допомогою бездротового з'єднання.

Подивитися детальну інформацію та придбати кольоровий струменевий принтер HP OfficeJet Pro 6230 з Wi-Fi (E3E03A) Подивитися детальну інформацію та придбати кольоровий струменевий принтер HP OfficeJet Pro 6230 з Wi-Fi (E3E03A)

Наявність пристрою для читання карт пам'яті

Багато сучасних моделей принтерів оснащуються пристроями для читання карт пам'яті, або кардрідер. Завдяки цьому принтер може друкувати документи навіть без участі комп'ютера, прямо з карти пам'яті або флешки.

Подивитися детальну інформацію та придбати кольоровий струменевий принтер з підтримкою карт пам'яті Epson L810 (C11CE32402) Подивитися детальну інформацію та придбати кольоровий струменевий принтер з підтримкою карт пам'яті Epson L810 (C11CE32402)

Рейтинг виробників

Одними з найбільш популярних виробників принтерів є компанії Samsung, Epson, Canon і HP.

Головним достоїнством продукції Samsung є її доступність і взаємозамінність компонентів. Лазерні принтери, випущені під цим брендом, виділяються невисокою ціною, мають достатній ресурс друку і непогано справляються з будь-якими офісними завданнями.

Японська компанія Epson зарекомендувала себе, як лідера з виробництва якісних струменевих принтерів. Багато моделей друкуючих пристроїв цієї компанії вже «з заводу» оснащені системою безперервної подачі чорнила, що значно зменшує витрати користувачів.

Не менш відомим виробником принтерів є компанія Canon. Основна перевага принтерів від Canon - універсальність. Навіть на сайті компанії можна помітити чітку класифікацію оргтехніки за призначенням.

Hewlett Packard (НР) - це ще один гігант на ринку друкованих пристроїв, який зумів зарекомендувати себе, як надійного і дуже популярного виробника. Компанія пропонує близько сотні найрізноманітніших принтерів, з який кожен зможе вибрати те, що йому потрібно.

висновок

У цій статті ми розповіли вам, чим відрізняються різні типи принтерів, для яких завдань вони призначені, і про їх основні функції. Сподіваємося, тепер Ви з легкістю зможете вибрати саме той пристрій, що вам потрібно.

Якщо у вас залишилися які-небудь питання, задавайте їх у коментарях.

Подивитися детальну інформацію та придбати лазерні принтери

Подивитися детальну інформацію та придбати струменеві принтери