Рослинні стовбурові клітини

Рослинні клітини здатні диференціюватися в будь-яку з клітин організму без шкоди для здоров'я людини. У рослинних стовбурових клітинах міститься максимальна кількість необхідних для поновлення речовин.

Найчастіше в косметичний засіб потрапляє не вся рослинна стовбурова клітина цілком, а тільки її активні компоненти, такі як нуклеїнові та амінокислоти, так необхідні нашій шкірі для процесів оновлення, а також пептиди, ферменти проліферативної і антиоксидантного захисту, фітогормони та антиоксиданти.

З віком стовбурові клітини організму людини впадають в дрімотний стан, що тягне за собою формування колагенових зшивок і, отже, зниження тургору і пружності шкіри, з'являються ознаки птозу. Використовуючи косметичні засоби, що містять стовбурові клітини рослин, ми сприяємо пробудженню власних 0клеток. Зокрема, відновлюється здатність старіючих клітин людини формувати багатошаровий і щільний епідерміс, підвищується стійкість шкіри до УФ-випромінювання та інших негативних факторів. І одним з головних відмінних властивостей рослинних стовбурових клітин є те, що вони не вимагають 100-відсоткового збіги! Крім того, вони здатні впливати відразу на кілька причин старіння шкіри, таких як оксидантний стрес, накопичення «молекулярних помилок», інтоксикація клітин. Введення в косметичний засіб всього 0,1% стовбурових клітин рослин призводить до прискорення проліферації (розмноження клітин) в шкірі.

В нашої лінійці Algomask зі стовбуровими клітинами містяться клітини водоростей Laminaria digitata & Fucus vesiculosus, вони захищають дорослі стовбурові клітини шкіри від УФ-випромінювання, окисного стресу і руйнівного впливу вільних радикалів, оберігають ДНК стовбурових клітин і допомагають їм відновитися після пошкодження. Інший компонент - водорость Undaria pinnatifida, насичена вітамінами і мікроелементами, яка росте навколо узбережжя Японії. У композиції з зародковими стовбуровими клітинами водорості він впливає на стовбурові клітини шкіри, збільшуючи їх захисну і регенеративну функції.

Виділяють екстракти стовбурових клітин з різних рослин, тому є деякі відмінності в їх властивостях і чиниться ефекті. Але всіх їх об'єднує головне: вони виводять з організму токсини, що провокують його передчасне старіння, зміцнюють і зволожують шкірні покриви, перешкоджають утворенню целюліту, забезпечують невидимий бар'єр, що захищає від шкідливого впливу ультрафіолетових променів і руйнівних стресових впливів зовнішнього середовища. Одним словом, забезпечують ефект омолодження. Стовбурові клітини рослин проникають в клітини людського організму і стимулюють утворення фібробластів - клітин, які знаходяться в глибоких шарах шкіри. Тим самим запускається процес клітинного оновлення. Вони мають властивість виробляти білки, які є будівельним матеріалом для створення колагену і еластину. Завдяки цим елементам шкіра завжди залишається пружною, гладкою та еластичною.

© Журнал « Невські сторінки здоров'я », № 06/07 (108)